Montaż radia w MK VII

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Posiadam Forda MKVII i bede zmienial radyjko z seryjnego na kenwooda z winda,ale nie wiem jak je zamocowac.Czytalem pare topiców i posdiadam z orginalnego radia ramke i ten wieszaczek,ale nie wiem gdzie go mam przymontowac zeby stabilnie sie trzymal.Z tylu radia nie mam za duzo mniejsca by wywiercic otwór na srubke i przymocowac wieszak.ramka tez niebardzo chce sie trzymac radia i ma lekki luz.myslalem nad podklejeniem ramki do radia,zeby nie wypadlo,ale tez nie chce montowac radia na stale .Jeze li macie jakies rady dzieki którym uda mi sie rozwiazac problem to bede wdzieczny Aha jeszcze jedno pytanko;gdzie najlepiej wyprowadzic kabel od wzmaka,zeby nie wiercic w blasze,ponoc kolo nadkola mozna wyprowadzic kabel,ale sruby sa gwiazdkowe ale 6 katne i takiego klucza naie posiadam Pozdrawiam wszystkich klubowiczów
  
 
Witam
W moim profilu masz schemat ideowy montażu.
Nie przesadzałbym z "betonowaniem" radia. Miałem kasetowego Panasonica i nie zdażyło mi się aby wypadło nawet na wertepach. Fakt, że fabryczne mocowanie nie jest najsolidniejsze ale wystarczy do normalnego uzytkowania. Przed złodziejami i tak nie zabezpieczysz. Musisz mieć ten element trzymający tył radia - wsuwasz go górną szynę otworu radia.
pozdrawiam
Arturek
  
 
ja zrobilem tak


troche zabawy ale przynajmiej mam radio i miejsce na dokumenty, telefon itp
 
 
Witam ponownie.Wczoraj jednak wziolem sie za robote i jednak udalo mi sie zamocowac radio na tym wieszaczku udalo sie wywiercic mala dziurke na srubke i przymocowac ten wieszak Puzniej troche tasmy izolacyjnej,zeby ramka sie nie cifala na dzirach i jak narazie sie trzyma Adus20 twój sposób tez jest goddny uwagi,bo masz tak jak pisales miejsce na tel itp. Teraz jedynie mi pozostaje rzeciagnac kabel od aku do wzmaka ale niem am tego kluczyka gwiazdkowego zeby odkrecic nadkole No coz bede musial pokombinowac Pozdrawiam
  
 
bez obrazy ale twoje rozwiązanie adus20 nie prezentuje się tak jak powinno. Radyjko na samym dole bradzo kiepsko wygląda a poza tym jest to niewygodne sięgać tak nisko do radia. Za to pod względem stabilności to radio jest zamontowane idealnie.
  
 
Witam ten 6-cio gwiazdkowy kluczyk to TORX kup sobie taki komplet ,a napewno w przyszlosci bedzie Ci przydatny ! pozdrawiam
  
 
witam ponownie Sprzet juz zamontowany i wszystko gra jak popwinno,tylko musze jeszcze tube zobic jakas stabilniejsza,ale jak narazie nie lata mi po bagazniku Postaram sie jakos na czasie zrobic foty mojego sprzetu to powklejam pare,ale jak narazie jestem zadowolony.W przyszlosci pomysle nad zmiana glosników w przednic drzwiach i cos na polke no i moze zmienie tube na subwoofer,ale to dopiero pozniej Pozdro
  
 
gunsek jestes w bledzie a to dlatego ze lewarek jest skrocony i radio jest w idealnym polozeniu, takze nie musze dzwigac reki z lewarka a po drugie jak sie przyjzysz to z lewej strony pod kierunkami jest pilot wiec malo co naciskam na radiu, po trzecie radio nie jest tak widoczne jak w normalnym polozeniu wiectak jak by go nie bylo a co za tym idzie mniejsze prawdopodobienstwo kradziezy, pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Adus20 dnia 2006-07-25 23:51:25 ]