31.05-1.06 spocik 4x4?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W weekend pojezdzilem sobie troche po lasach i polach nadbuzanskiego parku krajobrazowego (przejechalem poza szosa jakies 150 km). Cos niesamowitego jezdzic sobie wedlug slonca i zalozonego wstepnie kierunku (jedziemy na wschod tam powinna byc jakas wiocha). Wiec moze spotkalibysmy sie na jakiegos grilla nad jakas rzeczka w cieply majowy weekend?
. Co wy na to?

Niva '90 by boreg
  
 
hmmmm a masz line ??? aby mnie w razie czego dotargać ??
może na Jacka zaczekamy aż nive zrobi ??
bedzie nas więcej
grila mam
  
 
generalnie jak trasa będzie dla samarki przejezdna to ja się piszę na taką impreskę, ale pewnie wolicie w w las pojechać
  
 
Ale fajnie!
To mi sie strasznie podoba
Chętnie pojechałbym z Wami , ale w sobotę jadę w Tatry a w niedzielę może zrobiy spocik na pasie w Krakowie.
Wyobrażma sobie te nabużnskie łaki..musi byc super
 
 
czesc all.
pomysl dobry moze dac tez info na strone 4x4, chyba ze bedzie to raczej gril. samochod powinien byc zrobiony na czwartek.

PISZE SIE NA TEN SPOT
  
 
ja juz wspominalem w te niedziele, z odpukac zdana matura, odpukac naprawianym sprzeglem pomykam w okolice Szmaqotul w las... chetnych zapraszamy...
  
 
Boreg,a gdzie dokładnie nad tym Bugiem byłeś?
  
 
Przejechalem z Kamienczyka do Broku, potem przez most do Puszczy Bialej, tam pozwiedzalem lasy, wrocilem na druga strone i prawie samym nabrzezem Bugu wrocilem do Kamienczyka, potem Liwiec i Urle i Warszawa. (widzialem tez samochody osobowe na tej trasie - jak jest sucho to glownie piachy, wiec nawet jak sie zakopie to latwo wyciagnac, bagienka bylo troche nad rzeka (ale wysycha blyskawicznie, jak nie popada to bedzie sucho), ale zawsze mozna objechac walem. Miejsca na grill i ryby fantastyczne - nad zatoczkami i cypelkami utworzonymi przez starorzecze.
  
 
To może ustalmy jakiś konkretny termin ??
czekam na propozycje
 
 
Poczekamy na gotowa Nivke Jacka i sie umowimy
  
 
oki więc czekamy mniejmy nadzieje że zrobi na jutro
  
 
Może ktoś na południu polski ma ochotę wyskoczyć w teren?
Planowałem grilla na Przeczycach, a można by troszkę wcześniej pojeździć po Jurze. Moja Nivka przetrwała MUTT'a prawie w jednym kawałku i dobrze by jej zrobiło troszkę rekreacji. Muszę tylko wyczyścić zaciski hamulcowe z błota i zlokalizować dziwne żężenie, które zaczeło się po zawiśnięciu na pniaku.Za tydzień planuje mały wypad w okolice Myślenic. Trochę lasu, górek...piwko.
PS:
...i już się pozbyłem tych błyszczących nakładek na błotniki, wraz z kawałkami lakieru.Trzeba wymyślic coś innego.
Wkrótce uaktualnie zdjęcia mojej Nivy.
  
 
Moze, gdzies w okolicach Kielc - Gory Swietokrzyskie? Czy ktos zna tam ciekawe trasy do pojezdzenia. Choc mnie i ciagnie na Mazury...
  
 
Jacek dzwonił samochód będzie miał dopiero poniedziałek , wtorek...... może poczekamy ???
Pogoda ma być bardziej deszczowa więc i teren będzie fajny
  
 
Trudno, ale ja i tak w weekend wyjezdzam troche pojezdzic i postrzelac. Jakby ktos chcial dolaczyc sie grillem (u mnie juz sie miesci w bagazniku ) to zapraszam
  
 
Jak na Mazury to pewnie przez Białystok trasa albo obok,może na takiego grilla to i ja bym się wybrał?
  
 
W tym tygodniu odpada mam tylko 1 dzien do dyspozycji, ale moze za dwa tygodnie 24-25 maja spotkalibysmy sie powiedzmy w Nowogrodzie nad Narwia. Stamtad juz wszedzie blisko - Pisa z jej zakolami, bagienka, Puszcza Piska .
  
 
OK,dla mnie też ten termin który podałeś bardziej by odpowiadał,ja 24 mam ostatni ustny egzamin,więc po południu byłbym już wolny,na działkę na grilla pojechałbym sobie ewentualnie w tygodniu
  
 
No to zapraszmy chetnych i szukamy ciekawych miejsc do zwiedzania!
  
 
Juz napisałem do Kacpra,zeby dał priorytet dla tego wątku.
poczekamy- zobaczymy ilu chętnych sie znajdzie
Pzdr Grzesiek