Witam i mam kilka pytań.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
planuję zakup CB i chyba wybiorę unidena 520XL. Czesto zmieniam auta wiec chyba wybiore antenę nie wymagającą strojenia. w związku z tym mam pytania:
1 jaka antena za rozsądną cenę.
2 czy zamiast unidena 520XL kupić coś tańszego. Unidena nówkę mam za 310 zetów. może są tańsze i dobre???
  
 
Taniej unidena 520 to chyba z nocnego pewexu możesz kupić. Tańszego lepszego nie będzie.
Antena której nie trzeba stroić to bajka - każdą należy przynajmiej sprawdzić bo potem wymiana końcówki mocy dużo kosztuje .
  
 
JerryP ma racje. Posłuchaj go !
  
 
co do anteny to pewnie magnes - jesli mozesz sobie pozwolic na dluzsza antenke t bierz ktoras z ML-ek

i faktycznie sprawdz przynajmniej jak ja postawisz na dachu czy trzeba ja dostroic czy tez nie, przy czym magnesowke staraj sie stawic w jednym i tym samym miejscu na dachu, przesuniecie jej w inna czesc dachu moze spowodowac koniecznosc dostrojenia anteny.

pozdr
  
 
Koledzy natopie teraz jest Uniden 510xl lub 520xl i antena WILSON (magnes) Dobra cena 385zł z 510xl a z 520xl chyba 420zł bardzo dobrze wykonany magnes a radia kture nie wezmiecie to są dobre z tych dwoch