FSO Polonez 1.5 - rocznik 1981

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam ..
Chciałbym wam zaprezentować samochód mojego ojca, którym jeździł w latach 1985-1990
Samochód pierwotnie miał kolor ''zielony groszek'' ale został podany przez mojego ojca tuning-owi i auto po tym zabiegu prezentowało się tak jak na zdjęciach. (przepraszam za jakość ale zdjęcia były robione w 1986 roku) Dodam że auto miało tez ciekawy środek, który był cały brązowy.... Do auta mam osobiście duży sentyment ponieważ jako dzieciak zrobiłem nim na tylnej kanapie mnóstwo kilometrów





[ wiadomość edytowana przez: NIKI129 dnia 2006-08-07 10:58:42 ]
[ wiadomość edytowana przez: PAGAN dnia 2006-08-07 11:04:21 ]
  
 
Ciekawy mial wyglad ten Borek - skad mieliscie te spojlery?

Fajnie, ze Truck ciagle w sluzbie

Pozdrawiam
Adamus
  
 
Z tego co wiem to wszystkie spojlery do tego auta były robione od podstaw. W jakieś firmie na Śląsku ale dokładnie nie wiem bo miałem wtedy 6 lat Wiem tylko że jak na tamte czasy auto prezentowało się naprawdę dobrze...
  
 
fajny borewicz byl z niego byl to rocznik 85 czy wczesniejszy?
naprawde teraz dostac takie ospojlerowanie bylo by super
co sie z nim stalo po 90r?
a truck niechaj dlugo sluzy
  
 
Cytat:
2006-08-06 19:02:15, NIKI129 pisze:
Wiem tylko że jak na tamte czasy auto prezentowało się naprawdę dobrze...


Noo. Nie tylko na tamte!

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Witam

Co sie stalo z tym Borewiczem?
dodam ze w Kaliszu jeszcze niedawno jezdzil identycznie ospojlerowany Polonez, moze to ten sam?

  
 
Cytat:
2006-08-06 18:52:17, adamus pisze:
Ciekawy mial wyglad ten Borek - skad mieliscie te spojlery? Fajnie, ze Truck ciagle w sluzbie Pozdrawiam Adamus



mam gdzieś zdjęcia białego poldka w takim wykonaniu, zrobione jakieś 4-5 lat temu w Wigierskim Parku Narodowym, z tego co pamiętam, to koleś był gdzieś z południa polski, a ospojlerowanie z tego co mówił kupił w Opolu albo Legnicy.
  
 
Cytat:
2006-08-06 23:01:44, Atek pisze:
Witam Co sie stalo z tym Borewiczem? dodam ze w Kaliszu jeszcze niedawno jezdzil identycznie ospojlerowany Polonez, moze to ten sam?



Z tego co wiem to po 1990 roku auto jeszcze przez 3-4 lata jeździło po Częstochowie, a przez ostatnie 2 lata na TAXI. Potem znikł
z ulic Częstochowy i mam obawy że na tym TAXI auto zakończyło swój żywot Ale pewny nie jestem....
  
 
eleganckie
a ten borek to juz rewelka
mam gdzieś zdjęcia akwarium z takim ospoilerowaniem ale chyba tylko z tyłu, jak znajde to wkleje, świetnie to wygląda!!!!!
  
 
Dżizas ale hardkorowe fotki . Mooje oczy . Ale Borek z tym PCV pakietem wygląda czadowo...
...przynajmniej tyle co go widać .
  
 
ładny czerwony pratyjny kolor
  
 
Klimatyczny samochód i zdjęcie też. Szkoda, że juz go nie ma. To byłby okaz, do tego w takim epokowym ospojlerowaniu! Cudo!
Wrzuciłbys jeszcze wątek Trucka. Mało tych aut w klubie. Ogladając twoje fotki aut w profilu, jedynie Truck robi wrażenie. Reszta to, sory, ale plastikowa tandeta, hehe!


[ wiadomość edytowana przez: PAGAN dnia 2006-08-08 21:19:17 ]
  
 
Znalazłem jeszcze jedna fote

  
 
W centrum Wroclawia jeszcze rok temu stal Borek z identycznymi spoilerami tylko w budzie od przejsciowki ...