Nagłośnienie Jaguara, pare pytań

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszytskich, chciałbym się poradzić znawców albo chociaż bardziej zorientowanych niż ja...jestem posiadaczem jaguara xj40 i nigdzie w internecie nie spodkałem się z nagłośnieniem tego samochodu, niestety, no ale.... może zaczne od tego co w nim mam i co zmieniłem....w każdych drzwiach głośniki średniotonowe (chyba od nowości, nawet nie wiem jakiej firmy) i dwa głośniki niskotonowe pod tylną kanapą (10cm)....teraz założyłem zamiast 10cm 16,5cm Boschmana(takie http://www.allegro.pl/item118745035_nowy_mocny_zestaw_boschmann_gwarancja.html ) i zweotnice , a na przyd dołożyłem tweeetery (niestety nigdzie nie moge zwrotnicy dostać do niech)....założyłem równierz nowe kable do głośników (niestety nie pamietam jaką mają one średnice , wiem ze są takie z media market chyba po 2,40zł za metr - jesli to coś komuć mówi)...a i mam radyjko JVC (modelu niestety nie pamiętam - taki opadaniec) .....i mam pewien problem bo musze ustawac moc w radiu bardziej na tył , raz żeby tweetery nie pierdziały dwa że mi niskotonowe ida lepiej, chyba radio ma za mało mocy?? czy musze zrobić nową instalacje do radia??? POMOCY nie wiem już za co się zabrać....POZDRAWIAM

[ wiadomość edytowana przez: Siara_nh dnia 2006-08-10 00:39:11 ]
  
 
Tweetery trzeszcza dlatego ze idzie na nie całe pasmo i łapia strasznie zniekształcenia... Poroponuje załozyc na nie chociaz filtr zeby nie popalily sie
  
 
znaczy sie kondensator mam kupić i założyć? bo ja sie na tym zabardzo nie znam