Jak ustawić przednie światła ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Macie może jakieś sprawdzone metody ustawienia przednich lamp?
U mnie jest za nisko i wogóle Essi zeza ma. Dosłownie jak jade po ciemku to widze jak snopy światła krzyżują się.
Czy ustawia się lewe niżej prawe wyżej?
  
 
... na przeglądzie rejestracyjnym powinni ustawić , prawe chyba powinno być troche wyżej, jedź najlepiej na jakąś stację, bo tak na oko to chyba ciężko będzie dobrze ustawić.

Pozdrawiam.
  
 
googlowałem i znalazłem to:
Ustaw światła!

Ale ten sposób nie uwzględnia opuszczonego lewego

[ wiadomość edytowana przez: dawidescort dnia 2006-08-23 11:53:43 ]
  
 
hmm.... no nie głupie (google naszym przyjacielem ), w podobny sposób ustawiaja na stacji tylko że mają odpowiednie urzadzenie, chyba powinno byc dobrze, tylko nie było tam chyba napisane, regulacje świateł (tą w środku w samochodzie) ustawić na 0 (najniższe położenie)

Ustawienie świateł

Pozdrawiam.


[ wiadomość edytowana przez: OskaRGD dnia 2006-08-23 11:38:22 ]
  
 
Cytat:
2006-08-23 11:37:43, OskaRGD pisze:
tylko nie było tam chyba napisane, regulacje świateł (tą w środku w samochodzie) ustawić na 0 (najniższe położenie)



A ja jestem pewien, że na 0 napewno nie. Bo jak ładunek bedzie większy to światła pójdą do góry, i jak bede je chciał opuścić to już nie bede miał zakresu na regulacji.
  
 
no tak fakt, pomyliłem się, to na 4 wtedy
  
 
może ktoś jeszcze się podzieli swoimi sposobami