VIII Rajd Jesienny - wrażenia, zdjęcia !

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Po raz kolejny już Automobilklub Morski organizuje Rajd Jesienny - rajd jest klasy turystycznej czyli żadnych wyścigów itp przejeżdżamy trasę z itinererem (road bookiem) zaliczając po drodze zadania w odpowiednim czasie.

Ci wszyscy którzy pamiętają nasz Rajd Pomorski 2004 wiedzą o co chodzi

Aby rajd sie odbył musi być spełniony podstawy warunek - muszą być chętni do wzięcia udziału w nim - poniżej wszystkie szczegóły:

Trasa raidu wyniesie około 160 km. Start w Trójmieście, meta ok. 40 km na południe od Gdańska. Rajd odbyłby sie w ciągu jednego dnia. Noclegi przed i po rajdzie w Przywidzu ok. 50 km od mety (dla chętnych lub potrzebujących) - koszt 20,00 osoba/nocleg domki 6-cio osobowe z lazienka, lub odpowiedni taniej domki 4 osobowe bez łazienki - wszystko zalezy oczywiscie od ilości chętnych

Wpisowe na rajd: 50,00 zł na pokrycie itinererów, tablic na samochody, pucharów i ewentualnych nagród (o ile znajdzie się dodatkowy sponsor)

Wpisowe nie obejmuje oczywiście kosztów noclegu. Zapotrzebowanie na nocleg nalezy zgłosić wraz z deklaracja udziału w raidzie.

Jeżeli do soboty 26.8.2006 włącznie nie będzie minimum 15 pewnych deklaracji udziału, to rajdu nie organizujemy.

Deklaracje mozna składać tutaj na forum lub na e-mail do mnie.
Od każdego, kto sie zadeklaruje oczekujemy wpłaty wpisowego zanim objedziemy trasę.

Wpisowe musiałoby trafić do organizatorów do końca SIERPNIA dlatego też każdy uczestnik musiałby wpłacić na konto do mnie kwotę wpisowego w tym samym czasie.

O organizacji rajdu decyduje ilość wpłaconych w tym terminie wpisowych. Jeśli bedzie ich mniej, niż 15, to pieniądze zostana zwrócone wpłacającym, a rajd nie będzie organizowany.


Prosze o przemyślenie sprawy (nie za długo ) i poważne deklaracje udziału, naprawdę warto - polecam szczerze, każdy kto miał okazję pojechac w nieznaną trasę tylko przy pomocy strzałek i ikonek wie jaka to jest zabawa.









  
 
Odfajkować sztuk raz
  
 
kolejne auto się zgłasza

to mówiłem ja Jojek


[ wiadomość edytowana przez: Siostra_ dnia 2006-08-23 21:34:52 ]
  
 
Wspolorganizuje Kajtan? mozeby rzucic info na liste dyskusyjna?
  
 
i ja i ja czyli sztuk 3
  
 
OTG sie stawia na wezwanie
  
 
Cytat:
2006-08-23 21:38:47, kosa131 pisze:
Wspolorganizuje Kajtan? mozeby rzucic info na liste dyskusyjna?


Już jest na liście

No to mamy już 4 załogi
  
 
Cytat:
2006-08-23 21:38:47, kosa131 pisze:
Wspolorganizuje Kajtan? mozeby rzucic info na liste dyskusyjna?


Smialo - ja nie moge na liste wyslac zadnego maila.
  
 
Cytat:
2006-08-24 13:07:24, KajTan pisze:
Smialo - ja nie moge na liste wyslac zadnego maila.


Już wczoraj o tym pisałem że dałem informacje na liście bo DAX zapytał czy już coś wiadomo - ale dałem linka do tematu na AKM i nie wiem czy to wszystkim odpowiada - jak Kosa nie napisze to wrzuce dzis wieczorem syntetyczny tekst - trzeba zebrać koniecznie te 15 pewnych załóg
  
 
a warszawka sie nie skusi? WGU?
  
 
No panie i panowie pojdzcie w slady Jojka
moze Kujawiaki sie skusza? zapraszamy bedzie sie dzialo mozna rzec ze to zamkniecie sezonu
  
 
Ja się deklaruję ale na 90%. Gdybym wiedział wcześniej to Ewa mogłaby zarezerwować sobie wolny wekend w pracy a tak to nie wiem jak będzie pracowała.
  
 
Misiek - ale do końca sierpnia musisz być już pewnien na 100% bo należy wpłacić wpisowe na rajd (u mnie) - niestety jest to wymagalne po ostanim rajdzie organizowanym przez AKM gdzie pomimo wielu deklaracji słownych organizatorzy ponieśli koszta które się im nie zwróciły - dlatego też tym razem (po raz pierwszy) jest wymagalna wpłata na miesiąc przed rajdem
  
 
OK. Myślę, że do poniedziałku będę już wszystko wiedział
  
 
No panowie i panie, czy nikogo nie interesuje rajd. Wiem że paliwo może kosztować ale radość z uczestnictwa niezapomniana - kto brał w takim rajdzie udział ten wie.

Gosiak z Dj-ejem? Olo z Venuską,? Bolim? Spajki? Janek? i inni co z wami,

Kaszubi? a co z wami?
  
 
Mysle, ze sie pojawie. Jak nie jako kierowca, to jako pilot
  
 
no wlasnie, jak bedzie wieksza ekipa to i ja sejem przyjade na rajd
  
 
Cytat:
2006-08-25 23:26:38, Jojo pisze:
No panowie i panie, czy nikogo nie interesuje rajd.


Jakby o powiedzieć "duch w narodzie zgasł"

Panie i Panowie - 100% deklaracje proszę zgłaszać do końca tygodnia, muszą być one poparte wpłatą wpisowego - zainteresowanym podam nr konta bankowego na priv - tam też proszę składać deklaracje
  
 
Cytat:
2006-08-26 07:05:59, SPAjK pisze:
no wlasnie, jak bedzie wieksza ekipa to i ja sejem przyjade na rajd

nie patrz sie na innych tylko jedź,
jak się będą tak wszyscy na siebie patrzeć to nici z rajdu wyjdą a szkoda!
jak się zadeklaruje większa licza osób to i kolene mogą sięzdecydować
  
 
To może jeszcze raz w pigułce:

Kajtan pisze:
Oczekujemy do soboty o2.o9.2oo6 deklaracji o 100% checi uczestnictwa w rajdzie i wplaty wpisowego do tego terminu w wysokosci 50.oo zł. Osoby chetne, ktore dokonaja wpisu w temacie, otrzymaja numer konta na priv.

Termin zgloszen jest nieprzekraczalny - do tego czasu musimy miec 15 wplat na koncie., aby zdazyc wytyczyc trase, wydrukowac itinerery, tabliczki, zalatwic pozwolenia i zezwolenia. W innym przypadku raidu nie organizujemy.

Raid jest jedniodniowy, start w sobote rano 30 wrzesnia - trasa nie bedzie dluzsza niz 160 km. Nocelgi w Przywidzu - dla chetnych w piatek przed rajdem - szczegolnie dla uczestnikow spoza 3ciTy, oraz w sobote po imprezie. Koszt za osobe okolo 20 zl. Domki sa 4 i 6-cio osobwe.


wszelkie pytania prosze kierowac na e-mail KajTan@gazeta.pl