[126] swap 1,0 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
trz abylo gadac to bym popytal czy dalej tam gdzie ja robilem mój kumpel pracuje........50 w lapke i wsio wbite;]
  
 
Fajowe maluszki.a w tym jednym znajome jakieś chlapacze


pozdro dla Marka z Wieliczki

[ wiadomość edytowana przez: qbus125rally dnia 2006-08-27 02:46:49 ]
  
 
Niestety tak jak Piter wspomniał wczoraj minęło wszystko i niestety dale mam straszne problemy z zarejsetrowaniem poprostu cały czas do czegoś innego się przyczepiają choć jest światełko w tunelu bo wczoraj nie podobały im się tylko pierdoły np. brak osłony koła zamachowego, także pałam nadzieją że do 2 tygodnii uda mi się go zarejsetrować a próbuje już od marca Chlapacze potwierdzam z Wieliczki
  
 
z pierwszego postu wynika ze masz 4 lagi ??????Czy tylko zle doczytalem ??Zetnij podstawki pod resorem bo ciut za wysoko
  
 
Cytat:
2006-08-27 09:55:51, Mariusz126p pisze:
z pierwszego postu wynika ze masz 4 lagi ??????Czy tylko zle doczytalem ??



tez z poczatku cos takiego czytalem i jesli to prawda to mozesz miec grube klopoty, robie wlasnie dosc dokladne obliczenia resoru maluchowskiego i przy zastosowaniu 4 pior warunek wytrzymalosciowy jest na granicy spelnienia (a duzego wspolczynnika bezpieczenstwa tam nie ma ) , takze nie wyglupiaj sie i zaloz resor z jakas normalna iloscia pior, pekniecie resoru = nic fajnego, poza tym nie widze zadnego praktycznego zastosowania dla resoru z wyjetym piorem
  
 
Jak się okazała była wyjęta laga ale później została założona spowrotem, podstawki są już scięte. Poprostu nie da się w moim malerze zrobić większej gleby z przodu wszystkiego już próbowałem i nic ale ogólnie nie jest tak źle Pozdro!!
  
 
zrobfote spodu tto cos siewymysli
  
 
Miales moze obspawane sruby mocujace wachacze przednie? Jesli tak to mozliwe,ze sa zbyt mocno wysuniete na zewn. przez co nieuzyskasz negatywu jak trzeba i gleby wiekszej tez moze sie nieda zrobic takiej jak by sie chcialo.Mialem to samo wiec wiem co mowie U mnie sa wspawane nowe sruby i blachy usztywniajace i przy skladaniu dalem za duza ilosc podkladek.Po wstawieniu odpowiednije ilosci jest juz gleba jak trzeba i negatyw tez ladniutki.
  
 
u mnie po obspawywaniu wsyztskiego resor na 13 i tez niema za nisko, a resorke sie wrecz usmiecha z leksza. jak sie trzyma drogi to olej sprawe, chyba ze sprubuj wykrecic bile na probe - moze one tak podbijaja ci przod?
  
 
Spróbuj rady Pat'a - wyjmij na próbę bile.
U mnie po założeniu billsteina przód podniósł się lekko o 3cm (jak nie więcej).
Dla porównania:
Na olejowych utwardzonych
Zdjęcie nr 4 w profilu - na billsteinie.

[ wiadomość edytowana przez: Tomecki_b-b dnia 2006-08-27 14:48:24 ]
  
 
Nie miałem obspawanych srub mocujących wahacze przednie. Wydaje mi się, że Pat może mieć racje bo jak w zeszłym roku włożyliśmy z kuzynem resor który był sklepany na 13 cm to ostro siadł w porównaniu z serią. Później za jakieś 2 tygodnie przyszły mi Bile zamontowałem je no i byłem lekko zdziwiony bo przód faktycznie był wyżej aniżeli na seryjnych amorach. Ważne jest że fajnie trzyma się drogi. Mam pytanie do Was słuchajcie z czego zrobić osłone koła zamachowego?? bo taki warunek mi postawił biegły żeby go zarejestrować. Pozdrawiam!!
P.S. prośba do adminów żeby skasowali jeden mój post bo się wyświetliły dwa chyba za dużo razy nacisnąłem wyślij ale to przez ten net :/ sorki za problem i dzięki za jego rozwiązanie
  
 
a nieda sie zastosowac oryginalnego?? dociac i spokuj....
  
 
Piękne wozy takie fest.
  
 
Heh nie pomyślałem o tym ale ze mnie flet
  
 
Odświeżam ponieważ Panowie udało mi się zarejestrować mojego kaszla. Powinni ogłosić święto narodowe. Po usilnych próbach od marca br. w środe nastąpiła ta wiekopomna chwila Wszystkie zachcianki biegłych diagnostów i innych zostały spełnione. W najbliższym czasie zarzuce nowymi fotami. Na koniec powiem Wam że biegli to nieźli kawalarze napisali mi w opini że prędkośc max to 125 kmh Cóż jak na te forum przystało była to FURIOUS rejestracja. Pozdro!!
  
 
Cytat:
2006-09-14 22:55:24, Spawn_ad pisze:
Odświeżam ponieważ Panowie udało mi się zarejestrować mojego kaszla. Powinni ogłosić święto narodowe. Po usilnych próbach od marca br. w środe nastąpiła ta wiekopomna chwila Wszystkie zachcianki biegłych diagnostów i innych zostały spełnione. W najbliższym czasie zarzuce nowymi fotami. Na koniec powiem Wam że biegli to nieźli kawalarze napisali mi w opini że prędkośc max to 125 kmh Cóż jak na te forum przystało była to FURIOUS rejestracja. Pozdro!!


gratki
  
 
no to gratulacje teraz śmigasz na legalu
  
 
to teraz dłubnąć na 1.2 i bajerka będzie gratki swoją drogą.
  
 
pff mi to zajelo 45 minut i 50zl do lapki, bez zadnego kombinowania
  
 
Dzięksa wszystkim za gratki teraz spokojnie można śmigać bez duszy na ramieniu. Pat ja niestety nie mogłem tak tego załatwić A kit na 1,2 będziecie