Wyciągnięcie kratki nadmuchu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, czy idzie jakoś wyciągnąć te kratki co są do nawiewu czyby ? Chodzi mi o tą od kierowcy, bo coś się tam poluzowało i na dziarach obija się jak głupie :/ Czy może do góry pójdzie czy nie bardzo ?
  
 
Z tego co pamiętam to jest do niej dojście po zdjęciu całej tapicerki (boczku) z drzwi.

I z tego co pamiętam to od tyłu można coś tam podważyć i wyciągnąć tą kratkę.
  
 
nie wiem czy dobrze się rozumiemy bo mówisz o boczkach drzwi, a mi chodzi o ten nawiew co jest na przednią szybę u kierowcy.

Chyba, że chodzi Ci o to aby najpierw ściągnać tą krate co jest z boku deski (to co idzie potem do drzwi) i tam wsadzić ręke tak ?
  
 
Wyjęcie tej kratki z boku (widoczna po otwarciu drzwi) nie jest proste. Jakimś sposobem dostał mi się tam liść. Tak mnie dziad zdenerwował i tak się uparłem go wyjąć że po wielu nieudanych podejściach po prostu ją oderwałem. Do dziś nie wiem jak się ją demontuje.
  
 
tylko mi chodzi o tą co jest u góry pod szybą, bo jakiś plastik sę poluzował i po prostu lata luzem.
  
 
Cytat:
2011-04-04 19:36:27, robert_or3 pisze:
Wyjęcie tej kratki z boku (widoczna po otwarciu drzwi) nie jest proste. Jakimś sposobem dostał mi się tam liść. Tak mnie dziad zdenerwował i tak się uparłem go wyjąć że po wielu nieudanych podejściach po prostu ją oderwałem. Do dziś nie wiem jak się ją demontuje.


Jeżeli o tę kratkę chodzi to ja poradziłem sobie w ten sposób, że lutownicą "wytopiłem" te gówniane lamelki a resztę wyrównałem trochę pilnikiem i mam spokój.
Przy okazji zauważyłem jakby trochę lepiej wiało na te szyby.

I tym sposobem wszystkie liście i inne syfy mam w głębokim poważaniu
  
 
eh mi chodzi aby to zdemontować, czyli wyciągnąć na chwile. Lub przynajmniej ten plastik co lata...