Podłączenie wzmacniacza do Radia :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, jestem tu pierwszy raz, z pytaniem ( nieśmiejcie się nie znam się na tym, otóż posiadam radio fordowskie 3000 traffic a niechce zmianiać radia. Czy pod to radio podłącze wzmacniacz 4 kanałowy np. taki -> PATRZ? Aha no i wypadałoby, żeby podłączyć automatyczne sterowania wzmacniaczem by włączał się podczas włączenia radia i wogule jak to podłączyć a szczególnie gdzie zasialanie, pod radio czy pod akumulator czy coś w tym stylu? -> Proszę o pomoc.
  
 
mam nadzieje ze nie kupiłes tego wzmacniacza?
zasilanie tylko i wyłacznie pod akumulator, ew mase mozesz podłaczyc pod karoserie samochodu... Co do właczania sie razem z radiem to sterowanie wzmacniaczem (remote) podłaczasz pod kabel od sterowania anteny w radiu
  
 
Wiem że słaby ale słabo z pieniędzmi. Tylko faktem mówią po co mi czterokonałowy. A może w porównywanlej cenie ( 110 zł no może ciut ciut więcej ) jakiś wzmacniacz dwukanałowy proponujesz? Chciałem podłączyć dwa głośniki kenwood 180 W 6x9. Co proponujesz? A i co mam zrobić z tym wzmacniaczem bo mam z przodu głosniki zamontowane a radio ma tylko dwa wyjścia. To wzmacniacz pod jedną ściężkę podłączyć z głośnikami?
  
 
w tej cenie w ogole nie warto kupowac wzmacniacza... w kazdym razie nie tej klasy... lepiej poczekac i dozbierac, bo kupno takiego wzmacniacza to wyrzucenie pieniedzy w błoto... ew mozesz sprobowac wylicytowac na allegro cos z uzywek np magnata, blaupunkta... wazne zeby było cos markowego i mozliwie jak najnowszego
  
 
witam serdecznie mam problem i nie wiem jak go rozwiązać kupiłem wzmacniacz podłączyłem zasilanie oraz uziemienie + kabel RCA (czincz) oraz kabel sterowanie pod POWER ANTENA "tak powiedział gościu w sklepie" i z głośników dzwięk wychodzi ale szumią te głośniki i to bardzo głośno. proszę o pomoc

mój numer gg 1745480