[boru] /mk4 cabrio "penelope"................black & red ];]

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
2,5 miesiaca roboty....po pracy, w nocy, w weekendy...

kupe kasy-oszczednosci, czasu, energii i poswiecen...

konserwacja ,renowacja i ulepszanie zarowno wnetrza jak i pod/nadwozia...

czy bylo warto?...
...to sie jeszcze okaze....na razie 'cena' jaka musialem za ten p.roject zaplacic jest zbyt wysoka...ale zobaczymy jak sie przyszlosc potoczy....moze wyjde na swoje...

autko 'wodowane' bylo 2 tyg temu i jak dotad zrobilem okolo 2tys kilometrow bez zadnych wiekszych tfu tfu problemow

bylo tak:



....

teraz jest tak:










...oczywiscie to nie koniec zmian....konca nigdy nie ma;]

ale teraz sa wazniejsze priorytety...dlatego za duzo sie na razie nie zmieni...z zewnatrz jesli juz to maska z rs turbo (lezy sobie w garazu) i jak bog da oryginalny przedni spojler rs ;]
wiecej natomiast zmian planuje wewnatrz (pelna elektryka, obicie wnetrza alcantara, moze swap, wygluszenie drzwi i pare malych zmian...)
...lecz tak jak zaznaczylem to raczej nie predko....

nie robilem jakiejs specjalnej sesji dlatego fotki z roznych miejsc bo z wywczasu


jak sie podoba?



[ wiadomość edytowana przez: boru dnia 2009-07-14 18:26:06 ]

[ wiadomość edytowana przez: boru dnia 2010-05-22 18:17:50 ]
  
 
Ja bym usunął czerwony kolor ze zderzaków, jakoś mnie razi, poza tym kolorek śliczny, ogólnie pozytywnie. Może inne felgi jeszcze, ale jest ok, bez zbędnego przesadyzmu.
  
 
Jak dla mnie autko 'smerfastyczne' No naprawde gratuluje rezultatów.I trzymaj tak dalej...
  
 
kawał dobrej roboty.. ja bym felgi zmienił na mniejsze.
  
 
dla mnoie wyglada normalnie- zadbanie i podoba mi sie tylko te felgi cosik za duze.... jak chcesz mojej rady: najlepiej do mk4 pasuja 15stki....i jeszcze do tego et25 wtedy sa na rowno z blotnikami do tego opony 195/45/15 lub 205/40/15 te drugie nie osiagalne ale oba rozmiary wygladaja identycznie. obnizenie tak aby zniwelowac wneke miedzy nadkolem a kolem i zobaczysz jaka malina bedzie
  
 
Raven: tak...myslalem o tym ale zostawilem te listwy zeby podkreslic czarno-czerwony trend jaki panuje w tym aucie

ale gdyby mi sie odwidzialo....to jak lepiej zrobic....zamalowac te listwy czy je zdjac?





liked: mhm....normalnie...czyli bez zbednych fajerwerkow
..a jednak potrafi przyciagnac wzrok...czyli jest w pewien sposob oryginalne...niby seria a cos w sobie ma...albo....

....albo ja jestem/stalem sie subiektywny


hmm...cos nie wydaje mi sie zeby et25 i rozmiar opony 195/205 bylo ok...bo te maja et37 z oponkami 205 i rowniez sa na rowni z rantem... (przez co czasami mi obciera oponka jak wjade z duza predkoscia na wyboje:/ )


nie wykluczam zmiany felg ale mam slabosc do wieloramiennych i te mi sie strasznie spodobaly
...wiec zadne piecioramienne nie wchodza raczej na razie w gre
  
 
Cytat:
2006-08-29 09:41:17, zniesmaczony pisze:
Raven: tak...myslalem o tym ale zostawilem te listwy zeby podkreslic czarno-czerwony trend jaki panuje w tym aucie ale gdyby mi sie odwidzialo....to jak lepiej zrobic....zamalowac te listwy czy je zdjac?



Ja w RST miałem zamalowane, jak się je zdjemie to zostanie wgłębienie z zaczepami i brzydko wygląda. Mój zderzak był taki
  
 
Poprawnie powinno być raczej How Am I look ?

Ale nawet nice
  
 
Cytat:
2006-08-29 10:41:41, Raven pisze:
Ja w RST miałem zamalowane, jak się je zdjemie to zostanie wgłębienie z zaczepami i brzydko wygląda. Mój zderzak był taki



ladnie.....do tego jest potrzebny jakis specjalny lakier, czy podklad zeby sie nie luszczylo?






hepos: temat to cytat z pewnej piosenki ktora mi lazi po glowie...;]
  
 
Cytat:
2006-08-29 11:41:30, zniesmaczony pisze:
hepos: temat to cytat z pewnej piosenki ktora mi lazi po glowie...;]



zwracam honor
  
 
Fajnie,ta czerwien ma swoj urok w zderzakach - jednak felgi bym zmienil
  
 
Cytat:
2006-08-29 11:41:30, zniesmaczony pisze:
ladnie.....do tego jest potrzebny jakis specjalny lakier, czy podklad zeby sie nie luszczylo?



Tego niestety nie wiem, pomalowali mi zderzaki razem z autem, a jak to lakiernik zrobił to już nie odpowiem.
  
 
bardzo ładne cabrio felgi jak dla mnie są super i napewno bym ich nie zmienił
  
 
Cytat:
2006-08-29 09:41:17, zniesmaczony pisze:
hmm...cos nie wydaje mi sie zeby et25 i rozmiar opony 195/205 bylo ok...bo te maja et37 z oponkami 205 i rowniez sa na rowni z rantem... (przez co czasami mi obciera oponka jak wjade z duza predkoscia na wyboje:/ ) nie wykluczam zmiany felg ale mam slabosc do wieloramiennych i te mi sie strasznie spodobaly ...wiec zadne piecioramienne nie wchodza raczej na razie w gre


ja tak mialem z kompletem springow 80.. i nie ocieralo a tobie ociera bo opone masz baloniasta wiec sie nie ma co dziwic
  
 
baloniasta? ...205/40/17 to balon? ;]

obciera mi bo mam nadkola z rst zalozone...

a obnizenie 40/30 lecz tylko same springi....amorki bede musial tez wymienic...ale to juz kwestia $$$...
  
 
Cytat:
2006-08-29 16:18:30, zniesmaczony pisze:
baloniasta? ...205/40/17 to balon? ;] obciera mi bo mam nadkola z rst zalozone... a obnizenie 40/30 lecz tylko same springi....amorki bede musial tez wymienic...ale to juz kwestia $$$...


przeciez to jeszcze gorzej niz baloniasta opona... bo duzo wyzej
  
 
he?
  
 
Cytat:
2006-08-29 19:31:08, zniesmaczony pisze:
he?


chopie... przeciez jakbys mial 205/50/15 to i tak bys mial nizej(mniejszy obwod kola) niz wspomniana 17stka. czy teraz he?
  
 
liked mozesz mi zdefiniowac wyrazenie "baloniasta opona" ? ;]

bo tylko tego sie czepiam....jak mozna 205/40/17 nazwac baloniasta opona? ;]

wiec stad moje he? mozdzku ;]
  
 
Cytat:
2006-08-29 22:21:35, zniesmaczony pisze:
liked mozesz mi zdefiniowac wyrazenie "baloniasta opona" ? ;] bo tylko tego sie czepiam....jak mozna 205/40/17 nazwac baloniasta opona? ;] wiec stad moje he? mozdzku ;]


no to ci wyjasnilem.. skoro masz 17stki 205/40 to to nie jest baloniasta opona, ale za to masz jeszcze wyzej anizeli jakbys mial 205/50/15

Wysłany: 2006-08-29 17:55:30

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------


2006-08-29 16:18:30, zniesmaczony pisze:
baloniasta? ...205/40/17 to balon? ;] obciera mi bo mam nadkola z rst zalozone... a obnizenie 40/30 lecz tylko same springi....amorki bede musial tez wymienic...ale to juz kwestia $$$...


--------------------------------------------------------------------------------


przeciez to jeszcze gorzej niz baloniasta opona... bo duzo wyzej