Problem z cobrą. pomocy PILNE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam problem kupiłem ten zestaw http://allegro.pl/item123511986_cb_radio_cobra_19dx_antena_2_gratisy_.html
zamontowałem radyjko (nic nie stroiłem nie wiem jak) słyszę ludzi ale mnie strasznie słabo słychać . rozmawiałem z gościem który jechał za mną i mówił ze słychać jakieś trzaski. pomocy co mam zrobić??czy ta antena jest może kichowata??
  
 
To proste jak budowa cepa. Kupiłeś szumofon szeroki jak stodoła pracujący w piątkach więc ty słyszysz co inni mówią. Natomiast ciebie słyszą jako zakłucacza a nie jako rozmówcę bo mają lepsze radia.
Antena też jest miernej jakości więc powinieneś to chociaż dać do serwisu żeby zrobili porządek.
  
 
Kolego z tego co piszesz wynika że masz niezestrojoną antenę, musisz podjechać do kogoś kto to Ci zrobi. Swoją drogą ta antena którą masz nie zapewni Ci dobrych osiągów (używałem kiedyś takiej, przez kilka dni) ale jak ją nastroisz to na niewielką odległość powinna Cię być słychać "czysto" Natomiast radio które masz wcale nie działa w "0,5" tylko w "0" (wiec jest wszystko O.K.) i powinna Cie być normalnie słychać (oczywiści jak zestroisz antenę)
  
 
zestroiłem antenkę ale i tak jest to samo.już dzwoniłem do serwisu i kazali mi przywieźć to sprawdzą.inni mówią że strasznie trzeszczy jak mówię
  
 
Ja mam chyba ten sam problem z tym radiem. Wszyscy mówią mi, że moja modulacja jest paskudna, że coś trzeszczy. Antena strojona była w sklepie (zajmującym się radiotelekomunikacją) podczas kupowania radia.
Chyba pojadę z reklamacją, bo ludzie nie chcą ze mną rozmawiać.
  
 
Koledzy , ja mam od 2 tyg to samo radyjko , chyba tylko inną antene , kupiłem w sklepie z montarzem i strojeniem , i jak narazie wszystko jest ok

  
 
hehe koledzy kupiłem antenkę i wszystko oki
  
 
A ja dzisiaj byłem w sklepie i wymienili mi antenę na nową, bo podobno w stara była uszkodzona i teraz też jest wszystko OK. Grzmi aż miło.