19-20.07...NORTH SPOT pod patronatem LKP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie/ Panie!!!

Od dłuzszego czasu z Grzesiem_Białystok dyskutujemy i debatujemy nad tematem zrobienia takiego semi zlotu w czasie koniec czerwca - lipiec gdzies na polnocy Polski. Narazie jest to zupełnie luźny temat. Wiadomo, ze jendi czy drudzy nie dojechali do Sulejowa z różnych powodów. Cześć z nas ma poprostu troche za daleko.

Także podsumowując - chielibyśmy coś zorganizowac, naturalnie z noclegiem, i wszelkimi atrakcjami. Interesuje nas trójkąt Olsztyn, Toruń, Chojnice. Wszyscy klubowicze sa zaproszeni, nawet ci najwytrwalsi z najodleglejszych zakątków Polski.

Jestem ciekaw odezwów na ten temat (tylko nie bijcie )

Pozdrawiam i czekam na wszelkie propozycje.

  
 
Niezły pomysł
Do SUlejowa faktycznie macie daleko.
mam nadzieje ,ze Wam sie uda
PAweł
 
 
Świetny pomysł))))
Jestem zaaaaaa......))))
Jarek
  
 
jestem zaaa... ale mam w tym okresie egzaminy - wiec nie wiem, czy mi sie uda wyrwac...:/
  
 
Groszek,dlatego jeszcze nie jest ustalony konretny termin
Może byc przecież połowa lipca a nie początekwszystko jest do załatwienia,aby chętni byli
Pzdr Grzesiek
  
 
Mam na mysli późne czerwiec, bo sam mam egzaminy

Dlatego zapodaje wczesniej, zeby ulozyc jakis dogodny termin. Pozostaja jeszcze urlopowicze, ale mam nadzieje, ze wszystko da sie dograc.

Ciesze sie, ze jest odzew.
  
 
Moj terminaz nie jest ciekawy jesli chodzi o przelom miesiecy... ostatni egzamin mam kolo 11.07 w... gdansku

dla mnie: raczej nie bede wybieral sie tam samochodem, chyba, ze jakos to zgramy ze zlotem powiedzmy kolo 12, 13 itp zlocik... moze byc pozniej!!!

nie stawiam wam oczywiscie ultimatum!)) hehe - watpie po prostu, zebym sie miedzy egzaminami wyrwal...

  
 
Groszek mam rozumiec ze wstepny termin - polowa lipca, tak??? Czy cos zle zrozumialem?
  
 
chłopaki ja jeżeli obrona mi się nie zjedzie terminami to z chęcią odwiedzę. wkoncu to niezła wyprawa będzie

pod warunkiem, że nowy nabytek 21093 już uruchomię do dalszych jazd
  
 
Zaczyna mi sie to podobac

Tak jak Grzesiu powiedzial - musza byc chetni, a termin sie jakos sam ustabilizuje.
  
 
jest szansa że w tym czasie będę na rancho pod Włocławkiem, więc pewnie dojadę...
  
 
W olsztynie panowie.
  
 
Cytat:
2003-05-08 23:04:59, Leszek_Gdynia pisze:

Także podsumowując - chielibyśmy coś zorganizowac, naturalnie z noclegiem, i wszelkimi atrakcjami. Interesuje nas trójkąt Olsztyn, Toruń, Chojnice. Wszyscy klubowicze sa zaproszeni, nawet ci najwytrwalsi z najodleglejszych zakątków Polski.




Chodziło mi o skrawek Polski ograniczony tymi miastami, ale nerwus jzeli masz jakies propozycje to wal smialo. Potrzebny jest jakis osrodek z domkami i duzy plac.
  
 
Ja nie widzę powodzenia takiego zlotu. Już w zeszłym roku na początku wakacji też było coś takiego zrobione i chyba dwie albo trzy osoby przyjechały. Mało tego być może (aczkolwiek nie mam 100% zdania) dwa zloty w roku to już za dużo, a co dopiero trzy. Tak więc po prostu myślę, że nie powinniście się wkurzać, jeżeli faktycznie to nie wypali. Pozdrówka.
Ps. A jeżeli chodzi o zlot ogólnopolski (wrzesień), to jeżeli można, chciałbym powiedzieć, że w okolicach Bydzi też są miejsca, nadające się do zlotu, bo jest ośrodek nad jeziorem, a w okolicy istnieje możliwość zorganizowania wyścigów czy prób zręcznościowych. Możnaby zrobić taki zlot nad w okolicy Koronowa nad Zalewem Koronowskim. Wiem, że w pobliżu jest pas dla motocyklistów. Albo też trochę dalej jest 800-metrowy zjazd w Kozielcu przypominający górską serpentynę (chociaż to nie góry). To by była fajna sprawa zrobić wyścigi na czas: pierwsza próba zjazdy z góry, a druga podjazdy pod górę. Ale to niestety trzebaby szukać pomocy ze strony gliniarzy jeśli chodzi o zabezpieczenie drogi, a pewnie to dużo kosztuje. Więc mógłby pozostać ten pas.
Aczkolwiek to tylko propozycja wstęptna, bo do zlotu jeszcze dużo czasu.
  
 
Miły,a ja uważam że to wypali.Mi nie chodzi o to żeby była frekfencja jak na ogólnopolskim,bo napewno nie będzie.
Zauważ że organizujemy nie ZLOT tylko SPOT
A że nam się zamaniło żeby sie z Leszkiem spotkać w rzeczywistości a nie tylko na GG do 12 w nocy klikać prawie codziennie to czemu nie
Pzdr Grzesiek i jeszcze raz wszystkich chętnych zapraszam
  
 
To zależy jeszcze co się rozumi pod pojęciem spotu. Dla mnie spot w przypadku naszego klubu, to spotkanie lokalne grupy klubowiczów z jednego miasta. No ale może Wy macie inne zdanie na ten temat. OK - nie wnikam więcej w sprawy tego spotu.
  
 
A to będzie spot mieszkańców miast położonych na północnej połowie naszego kraju oraz innych osób np z południowej połówki,które będą miały fundusze,czas i chęci żeby w tymże spociku uczestniczyć
Pzdr Grzesiek

[ wiadomość edytowana przez: Grzesiek_Bialystok dnia 2003-05-10 10:55:12 ]
  
 
Jestem za! Przecież Sulejów to zbyt mało by wypromować moją bladzię na najpiękniejszą w klubie
  
 
zawsze można spot nazwać makro regionalnym...
a poważnie, jeśli będęna działeczce pod Włocławkiem to jest duża szansa że podjadę i poznam osoby z którymi jeszcze nie miałem okazji się spotkać.
  
 
Cytat:
2003-05-10 12:07:35, Grzegorz2107 pisze:
Jestem za! Przecież Sulejów to zbyt mało by wypromować moją bladzię na najpiękniejszą w klubie


A dzisiej moi rodzice na Cieszkowskiego widzieli Pana 2107 podobno z próbnymi blachami. Czy zatem właśnie nadszedł czas ostatniego przeglądu po którym trzeba zmienić blachy (a w oczekiwaniu na nowy dowód musiał Pan załatwić próbne)??? A może po prostu rodzice pomylili Pana ładę z jakąś inną?