Czy ktos kiedys czyscil zbiornik?!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cze!
z powodu dziwnego zachowania paliwka w moim zbiorniku doszedlem do logiczengo wniosku- wyczyscic.. Instrukcja doradza profilaktyczne co bodajze 60kkm wiec mowie co mi szkodzi.. mam jednak pytanie czy ktos sie kiedys juz w to bawil ..
pytalem na AlutoLadzie..bez odpowiedzi
bylbym wdzieczny za wszelkie rzeczowe rady i uwagi na co uwazac przy czyszczeniu zbiornika paliwa nie tylko w Nivie, ale ogolnie we wszelakich Ladach...
z gory dzieki za odpowiedz!
  
 
ja sie dopiero do tego przymierzam, ale musisz uważać - pusty zbiornik jest bardziej niebezpieczny niz pełny.
 
 
ja zmniejszyłem zbiornik więc siłą rzeczy musiałem go wyczyściłem

W nivie zbiornik jest pod siedzeniem i chyba bedziesz musiał go wyjąc .... a potem to już prosto .... kupiś jakiś rozcienczalnik ... nalać pomieszać i wylać

Tylko przed myciem proponuje wyjąc pływak/pompe aby nie uszkodzić ....

mam nadzieje że nie wprowadzam Cię w błąd .... u mnie narazie działa i zbiornik i pływak

poczekaj na inne głosy
  
 
Niestety nie mam obecnie dostepy do mojej niviasty- cholerni mechanicy- drugi tydzien stoi na warsztacie! wiec nie moge sprawdzic, ale zawsze wydawalo mi sie ze w Nivie (21214-1,7 '95)dostep do zbiornika jest "od dolu"...
a tak przy okazji co dalo zmniejszenie zbiornika? Mam LPG wiec zbiornik faktycznie jest mi potrzebny tylko w sytuacjach awaryjnych.
  
 
co dało ???
dodatkowy schowek
a jak wygląda ....ano tak ...







Pozdrawiam Paweł / kacper97 / Warszawa