Polonez Caro 1500 GLE - rocznik 1994

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam i postaram się zaprezentować swego Poloneza. Jest to z ostatniego roku produkcji GLE ale już z szerszym zawieszeniem i nowszymi fotelikami. Jak na dwunastoletnie autko jest w niezłym stanie choć o nieznanym przebiegu . Zakupiony był 8*05*2005 od drugiego właściciela i był jeszcze na paliwie więc chyba nikt nim nie przejechał miliona kilometrów... Niedługo potem dostał instal LPG ; nowe tylnie opony , sprzęgło oraz przeszedł małą reanimację przedniego zawieszenia . To narazie tyle jeśli chodzi o usuwanie braków "serwisowych" poprzedniego właściciela .

Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us


[ wiadomość edytowana przez: PAGAN dnia 2006-09-04 21:39:02 ]
  
 
Witam i przepraszam za poprzednią prezentację a teraz już trochę więcej zdjęć :

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

To na razie tyle miłego oglądania .
  
 
Poczciwa platynka
zainteresowała mnie naklejka na tylnym trójkącie - to jakiś serwis?
  
 
Było od razu mówić że to platyna-od razu mnie się podoba

A co on ma w tym prawym oku taki czarny pasek?
  
 
Raczej chyba nie - naklejka pochodzi z " Fabrycznego Salonu Sprzedaży " a sądząc po nr. telefonów pochodzi z czasu pierwszej sprzedaży auta czyli III.94 . W poprzednim Caro MR 91 z 1993 r który posiadaliśmy w rodzince od nowości i był kupiony na Jagiellońskiej w W-wie takowej nie było.

A co on ma w tym prawym oku taki czarny pasek?

To znak pirata drogowego : a tak na poważnie to jak wiadomo te kierunki lubią sobie wypadać więc trzeba było jakoś sytuację podratować
  
 
Mój pochodzi z maja 1994 ( pierwsza rej 24*05*1994) SUPB 01 AB FRW 663455. Dodam tylko że to chyba najlepsza wersja Poloneza bez zbędnej elektroniki
  
 
każdy chwali to co ma - ja mam abimexa bez sondy i uwazam ze to jest bardzo dobre rozwiazanie
  
 
a moj jest troszke mlodszy (28.03.1994 - pierwsza rejestracja) i tez L108. Widac ze sporo nas tu jest

pozdrawiam
cybertec
  
 
Gdzieś już widziałem takie podkładki pod rejestracje