131 w filmach ;)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pomyslalem sobie, ze moznaby napisac tu tytuly filmow w ktorych obejrzec mozna 131, ewentualnie wklejac kadry z takich filmow. Na poczatek scenka z Knight Ridera


a TU caly filmik
  
 
W dzisiejszym odcinku "Czterdziestolatka" była zielona mirafiorka specjal w pierwszych ujęciach działki głównego bohatera.
Ujęć nie mam bo w TV leciało.
  
 
Był taki film, w którym Piotr Fronczewski, jako główny bohater, obcokrajowiec, przyjechał do Polski na coś w rodzaju podróży sentymentalnej. Nie pamiętam tytułu filmu, ale jestem na 99,999% pewien, że jeździł w nim tym samym egzemplarzem, w posiadaniu którego teraz jestem, bo kupiłem go spod Komorowa i ma nawet identyczną naklejkę na przedniej szybie.... [wiem, ze to bzdura, ale jak fajnie się czasem tak 'podkręcić'... ]

A pamiętacie odcinki '07 zgłoś się', w których 'pani historyk sztuki' jeździła granatową 131S? Identyczna jak moja ....
  
 
Byl ostatnio taki film o protestach robotniczych i spalili tam sekretarzowi KC jego piekne, nowe 131.
  
 
to nie film tylko advert z epoki chyba kazdy fan 131 widzial juz co? ale na wypadek gdyby nie to daje link do kaskaderskich popisow czarnego steeva macqueena

edit: jesli ktos ma linka albo podobne reklamy innych fiatow z epoki to bylbym zobowiazany, na przyklad zajebista reklame f127 mk1 jadacego po pociagu czy 126 robiacego "popisy na szosie" itp...mialem tego ponad godzine nagrana na video bo kiedys byla taka tv "avanti" na kablowce i puszczali wszystkie te reklamy tyle ze kaseta video zaginela gdzies
131bravo bob




[ wiadomość edytowana przez: Bart128 dnia 2006-09-06 09:02:38 ]
  
 
bart- mam reklame 124, tytle ze na dysku i nie wiem jak sie nia podzielic.
  
 


W ,,Co mi zrobisz, jak mjnie złapiesz" Barei, w jednej scenie jest groszkowa specjalka, jako służbówka. w Zmiennikach, w odcinku ,,pocałuj mnie Kasiu", Jacek biegnie po Piasecznie za Kuśmidrem, w pewnej chwili mija białą specjalkę. Polecam także oglądać materiały o Tureckich miastach, tam tego duzo jest. W jednej książce, miałem zdjęcie mostu w Stambule, zrobione ok. 95 i naliczylismy tam z bratem ok. 10 fiorek, w tym połowa na TAXI.


[ wiadomość edytowana przez: Janisz1990 dnia 2006-09-06 13:14:49 ]

[ wiadomość edytowana przez: Janisz1990 dnia 2006-09-06 13:15:56 ]
  
 
reklame 124 tez mam na dysku jako jedyna z posrod tych fajnych reklam fiatow z tego okresu

a sorry jeszcze mam reklame ritmo mk1 85s i mk1 105tc



[ wiadomość edytowana przez: Bart128 dnia 2006-09-06 16:58:24 ]
  
 
O w morde, już jakiś czas temu mi chodził po głowie taki wątek, bo spokoju mi nie dawało czy w filmie pt. "Seszele" Zbigniew Zamachowski uciekając przed Milicją Supermirafiori stracił kontrolę na moście i... do wody?? Ktoś może to potwierdzic tą wersję, bo ten film pamiętam jak przez mgłę (chyba z 15 lat temu). Pięknym ciemnozielonym Specjalem jeżdził Jan Jankowski w filmie "Zabij mnie glino". Film naprawdę warto obejrzec i zobaczyc w jakim towarzystwie 131 ukazano. W "siedem życzeń" zagrała 132 i chyba miała takie fajne chlapacze w szachownice (też nie jestem pewien bo to dawno było). 132 też w bardzo fajnym filmie jak "Wyjście awaryjne". W "07 zgłoś się bardzo fajna, kaskaderska jazda Fiatem 128, chyba 3 odcinek. No i nie wypada, aby zabrakło choć paru słów o tej produkcji tutaj - Ośmiornica (La Piovra) - serial kryminalny produkcji włoskiej, z dużą dawką realizmu, z Michele Placido w roli komisarza Corrado Catani... kiedyś to były samochody...
  
 
Cytat:
2006-09-07 00:44:53, Marek131 pisze:
kiedyś to były samochody...


Oj były, były...
A 131 i 132, to dla mnie najładniejsze i najfajnejsze samochody jakie widziałem
Szkoda, że w polsce już prawie wyginęły

A jesli juz mowa o 132, to jedno wystepowało dużo w Zmiennikach (takie złote), jako samochód towarzysza Michalika. (Kowalewski)
  
 
a propos hnight ridera:

knight rider

Moim zdaniem najlepszy jest odpowiednik haselhoffa Chociaz superka ntez niczego sobie
  
 
Kosa , odbierz swoją pocztę
Pozdro .
  
 
Mój brat ostatnio był zmuszony pójsć na ,,Papieża, który został człowiekiem" czy jakos tak, idac do kina pocieszł się, ze przynajmniej będą jakieś ładne fury- i rzeczyswiscie- w jednej scenie Ali agca podwozi się ładnym Specjalem-aż chyba na to pójdę
  
 
Dzisiaj o 21.25 na TVN Siedem film amerykański "Coma". Długa scena z niebieskim 131, prowadzi Michael Douglas . Niestety nie powiem, w której części filmu, bo całego nie oglądałem, chyba gdzieś bliżej początku. Ta deska rozdzielcza to zwykła, czy siakaś amerykańska wersja?
  
 
Zgadzam sie z przed mowca.Dosc dlugo to autko bylo pokazywane w filmie,jest dokladny dzwiek silnika,wyglad zewn. i wewn. Dla milosnikow akcja ze 131 w roli glownej jest swietna
  
 
132 GLS mamy jeszcze w "Czlowieku z zelaza" Wajdy i "Przypadku" Kieslowskiego jezdzi nimi oczywiscie UB
ta niby spalona 131 sekretarza KW w radomiu to ze "Spokoju" Kieslowskiego Kino "moralnego niepokoju" obfituje w te auta poniewaz do bolu poslugiwalo sie swoista symbolika motoryzacyjna Granatowe 132 kojarzyło sie jednoznacznie.
Najlepsze numery ze 131 mamy w dwóch swietnych francuskich fimach: "Zawodowiec" i "Strach nad miastem" W obu za sterami J.P. Belmondo - aktor który nie mial, jak i wiekszosci filmów w ktorych gral, dublerów w scenach kaskaderskich!!! Najlepsza , bijaca moim zdaniem na glowe klasyka poscigu "Bullit" z McQuinem jest sekwencja poscigu z "Cenny Lup" gdzie Belmondo ucieka 124S przed Rekordem prowadzonym przez Omara ; tam z min 5 tych samochodów !!! Do historii ucieczek Belmondo przeszedl karkolomnymi zdjazdami po schodach
Polecam!!!
  
 
no to odkopuje temat, dwie reklamy znalazlem:

link1
link2
  
 
dosc fajnyposcig
  
 
Tytuł strony
  
 
Tytuł strony