[MKVII] włącznik zespolony

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam chłopy i białowgłowy

Co do włącznika - oczywiście padł mi - nic nowego, ale pytanie, czy jak mam w oryginale bex interwału wycieraczek, a zamontuje z interwałem, to ten interwał będzie działał ?
Proszę Was o szybkie posty, bo muszę kupić włącznik,a mam okazje za małe pieniądze z interwałem !
Z góry dzięki !!

[ wiadomość edytowana przez: Kleszczak dnia 2012-11-17 21:04:54 ]
  
 
nie bedzie dzialal, musisz miec do tego przekanik odpowiedni. A wiec przelacznik + przekaznik . . to jest komplet do dzialajacej plynnej regulacji predkosci wycieraczek
  
 
podpinam sie myslisz o tym przekażniku co jest zamontowany przy zespolonym ??
 
 
przekaźnik przy zespolonym jest od kierunkowskazów. Potrzebny jest przekaźnik do skrzynki bepieczników - czerwony ięcionówkowy z literą "R".
dodatkowo może okazać się konieczne poprowadzenie dodatkowego kabla pomiędzy zespolonym a skrzynką bezp. wiele razy opiswane na forum razem ze schematami.
  
 
mam pytanie co do zespolonego czy z mkV podejdzie do mkVII pilne bo dzis mi siadl ;/;/;/ i niemam swiatel ;/
  
 
tak
  
 
dzieki bardzo za pomoc
  
 
dobra, ma ktoś zdjęcie zespolonego mk5 i mk 7?
  
 
A ja zapytam czy ktos ma rade na przycisk od spryskiwacza ktory trzeba bardzo mocno wcisnac zeby dzialal? Kiedys wystarczylo go lekko wcisnac i od razu zalaczyl.
  
 
u mnie zespolony działał ok, i spryski uruchamiało się z normalną siłą, wymieniłem na inny bo myślałem że od niego nie wyłącza mi się kierunkowskaz ale i tak dooopa, dalej się nie wyłącza, ten co miałem to gdzieś się jeszcze poniewiera po garage
  
 
Tak wiem, wymienic najprosciej, ale szkoda mi go wywalac bo nigdy nie mial problemow z dlugimi itp. Tylko ten spryskiwacz denerwuje.
  
 
Powinienem mieć tą prawą wajche od wycieraczek, ale bez regulacji - jak cię to ratuje to moge Ci ją wysłać
  
 
Cytat:
2012-11-17 21:38:16, Pele19m pisze:
Powinienem mieć tą prawą wajche od wycieraczek, ale bez regulacji - jak cię to ratuje to moge Ci ją wysłać


Milo z Twojej strony, ale ten specjalnie kupilem bo mial regulacje czasowki Takze dzieki