Sony GT500 czy Pioneer DEH6800 ???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Który wybrac? Sony czy Pioneer? jak sie spisuja? który ma lepszy wyswietlacz? czy w słoneczne dni bez problemu widac wszystk na wyswietlaczu? jakie maja animacje? ma moze ktos fotki jak wyglądaja w escorcie MK VII?

SONY

Pioneer

[ wiadomość edytowana przez: dj_jim dnia 2006-09-07 12:15:31 ]
  
 
Przeglądając pobieżnie wybrał bym Pionka, ma ładniejszy design (na moje oko). Funkcje są praktycznie bardzo podobne a teoria wskazuje że Pionek gra lepiej niż Sony
  
 
A jakie m maja animacje? na ktorym ladniej wygladaja? wnioskujac ze zdjec sony ma lepszy wyswietlacz, ale czy tak jest w rzeczywistosci, nie wiem, bo zadnego w "rzeczywistości" nie widziałem. Pionek lepszy, a róznica w cenia około 100 PLN, warto?
  
 
Cytat:
2006-09-07 13:56:27, dj_jim pisze:
A jakie m maja animacje? na ktorym ladniej wygladaja? wnioskujac ze zdjec sony ma lepszy wyswietlacz, ale czy tak jest w rzeczywistosci, nie wiem, bo zadnego w "rzeczywistości" nie widziałem. Pionek lepszy, a róznica w cenia około 100 PLN, warto?



Sam sobie musisz odpowiedzieć na pytanie czy warto.
Ja zawsze uważałem że CAR-AUDIO jest dziedziną muzyki i radio nie ma wylgądać tylko grać, ja wszystkie animacje i inne temu podobne wyłączam, wręcz mogłoby tego nie być.
Moim zdaniem powinieneś pojechać pooglądać gdzieś na półce takie radio a potem kupić na allegro.
  
 
ja też jestem zdania że radio ma grać a nie wyglądać,ale z tych dwóch jak miałbym wybierać to kupił bym pioneera,moim zdaniem sony nie robi dobrych radii samochodowych,ale to tylko moje zdanie
  
 
Więc chyba postawie na Pioneera, zreszta z wyglądu jest ładniejszy niz Sony. Widziałem dzis pionka z bliska i sprawia miłe wrażenie, tzn. dobre jakosciowo materiały. a Sony GT700?
  
 
Jako posiadacz Sony CDX-GT500 powiem tak ze wybor pionka w tej kwesti nie ulega watpliwosci !! Moj CDX jest juz drugi raz w serwisie (mam go od 4 miesicy) i jestem typowym normalnym uzytkownikiem-> nie rzucam nim, nie bije go itd.. po prostu Sony robi wg.mnie beznadziejne radyjka !! aktualeni wwalce z Sony Poland aby dali mi nowy egzemplarz tego radyjka.. a co sie popsulo ? Mechanizm wkladania plyt nei dziala oraz wyswietlacz juz nie swieci
nastepne radyjko jakie kupie to clairon lub alpine....
  
 
Cytat:
2006-09-07 15:16:55, p_s_y_c_h_o pisze:
nastepne radyjko jakie kupie to clairon lub alpine....



hehe człowiek uczy się na błędach
  
 
Tego pionka co oglądałem w media expert wycenili mi na 1399 zł ! ! ! a na allegro jes za okolo 750 djengów. Z kąd oni biora te ceny???? a niby media expert takie tanie! pytalem kolesia czy cos taniej by nie poszło, odpowiedział, ze sprawadzaja po takich cenach. Z usmiechem na twarzy wyszłem.......
  
 
Cytat:
2006-09-07 18:29:55, dj_jim pisze:
Tego pionka co oglądałem w media expert wycenili mi na 1399 zł ! ! ! a na allegro jes za okolo 750 djengów. Z kąd oni biora te ceny???? a niby media expert takie tanie! pytalem kolesia czy cos taniej by nie poszło, odpowiedział, ze sprawadzaja po takich cenach. Z usmiechem na twarzy wyszłem.......



Ja mam znajomego w sklepie to powiedziałem ze taki narzut jest duzy radio mają za 1200 zł np a mi da za ta cene co jest na allegro ;] ,tak to działa ,strasznie duze marże. Na allegro trzeba jeszcze uwazać zeby nie wkopać sie z gwarancją europejską ;]
  
 
pioneer jest the best!mialem duzo pioneer-ow i z kazdego bylem bardzo zadwolony,teraz mam deh 7600mp i gra od sony 100%lepiej bo robilem z kumplem porownanie.na pewno pioneer !to jest moje zdanie!!!