Polonez 1500 - rocznik 1980

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Po namowach kloegów postanowiłem przedstawić kolejny swój pojazd .
Jest to samochód, który kupiłem w Koszalinie od pierwszego właściciela. W zasadzie wyjąłem go złomiarzowi z gardła. Miał przegląd do 25 lipca (samochód, nie złomiarz) a ja kupiłem go 22 VII (chyba jakaś znana data )
Poldi nie jest niestey w idealnym stanie, był kiedyś uderzony w tył i po partacku naprawiony.
Ruda ma używanie, ale już niedługo.
Poniżej kilka fotek.







[ wiadomość edytowana przez: PAGAN dnia 2006-09-17 20:03:41 ]
[ powód edycji: czy tak trudno przeczytac instrukcje? ]
  
 
Poldi jak poldi czyli zajebisty popraw foty ale ogolnie fajny kolorek z wnetrzem sie prezentuje pozdrawiam
  
 
foty dalej nie dzialają, ale Boreiwcz jest oszałamiający
Ogromne gratulacje !!!
  
 
brązowa tapicerka z wisniowym lakierem super
  
 
Bardzo ładny Polonez. Przedewszystkim kolor dodaju mu uroku.
  
 
polonez super, ale moze halogeny zamontowac troche wyzej, ba tak jak sa to troche dziwnie
  
 
Cytat:
moze halogeny zamontowac troche wyzej, ba tak jak sa to troche dziwnie


Dzięki za te słowa.
Jeśli chodzi o halogeny to to są Helli.
Na razie nie mam oryginalnych i dlatego wyglądają tak dziwnie (mają inne mocowanie).
Może jest chętny na zamianę Hella na Zelmoty ?
  
 
ja mam zelmoty, nowki
z bialymi nakladkami "halogen"
tyle ze niestety wersja juz plastikowa w calosci :/
  
 
Nie ukrywam, że wolałbym w chromie.
Poczekamy - zobaczymy, będę miał na uwadze.
  
 
Cytat:
2006-09-17 13:06:26, nikusss pisze:
ja mam zelmoty, nowki z bialymi nakladkami "halogen" tyle ze niestety wersja juz plastikowa w calosci :/



jak masz Zelmoty plastikowe, to to nie Zelmoty Zelmot robił tylko w stali malowanej na szaro, później proszkowo na czarno. Może masz Wasem-y z odbłyśnikami i szybami od Zelmotów.
  
 
To nas kolega uświadomił. Dzięki.
Może jednak ktoś reflektuje na Hellę za Zelmoty w wersji metalowej?
  
 
piękny
  
 
Cytat:
2006-09-17 19:30:56, santi pisze:
piękny


No
  
 
Miałem okazję gościć tego Poloneza jak i posiadaczy na moim małym podwórku - auto jest przeładne, właściciel dba o nie naprawdę bardzo. Podczas jazdy nic prawie nie wawnątrz auta huczy w powórnaniu z 1.9GLD mojego ojca . Poldka stać na małe co nieco - po zrobieniu tego zrywu szczyciłem się kilka minut, że zrobił to właśnie dwudziestosześcio letni Polonez! Sratuluję Dariowi tak łądnego auta po raz x .

PS. Myślałem wcześniej, że te halogeny to plastik, ale okazało się, że to chrom, a więc mnie to zbytnio nie razi, ale nie ma jak fabryka, hihi.
  
 
Widziałem go na 55FSO, extra
  
 
Ja tez!! Fajny woz!!
  
 
bardzo ładny Polonez. Mam takie pytanko : na jednym ze zdjęć deski rozdzielczej obok włącznika ogrzewania tylnej szyby jest taki mały biały pstryczek - od czego on ? pytam ponieważ znajomy ma identyczny w Polonezie '89 tylko, że umieszczony pod kierownicą na obudowie kolumny, niestety owy znajomy wcale się tym pstryczkiem nie interesował i nawet nie wie od czego on jest.
  
 
Pan Właściciel mam nadzieję, że mi pozwoli powiedzieć - ten pstryczek jest od ogrzewania wewnątrz, chyba. Też się zastanawiałem nad tym.
  
 
Cytat:
2006-11-10 20:54:50, jurek_j pisze:
- ten pstryczek jest od ogrzewania wewnątrz, chyba


znaczy się jak to ma działać w związku z ogrzewaniem ? masz jakieś teorie ?