WARSZAWA- WYJAZD NA ZLOT

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wraz z Kolibrrem ruszamy na zlot w piątek około 12.00
jeśli są chętni do podłączenia się i wspólnej jazdy, to zapraszam.
  
 
Halo halo ktos zna tą trase??? i czy warto jechac ta trasa w piatek kolo 16?

  
 
znam. nie opłaca się.
teoretycznie lepiej jechać dalej na Błonie, Grodzisk Maz, Radziejowice, Mszczonów, Grójec.

o której będziesz kole Wawy?
  
 
Jeszcze nie wiem - bede wiedzial kolo srody-czwartku. Myslałem, zeby jechac w ogole przes Krośniewice (czyli na Łódź), bo odległościowo to jest prawie to samo, a unikne Warszawy.
  
 
jeśli zamierzasz jechać kole 16-17 to nawet nie myśl o wjeżdżaniu do wawy. cała warsiawka bęzie jechała na weekend do domu...

jedź tak jak ci napisałem. i najlepiej nie później jak o 15.
  
 
nie wykluczam takiej opcji, jak wyjazd z Wami z Warszawki w piatek około 12:00, ale to jeszcze tylko plany. zobacze jak wszystko mi wypali!
  
 
z wawy? a tobie nie będzie łatwiej jechać przez Górę na Grójec? czy tam ciągle ryją w asfalcie?
  
 
Tydzień temu wracałem przez Góre i spoko nie ryja!Chciałem jechac z wami w kolumnie no chyba ze wy pojedziecie przez Mińsk i ja dołącze!?
  
 
nie, my tradycyjnie przez Magdalenkę
ale zapraszamy do kolumny
  
 
A miejsce startu zostało juz ustalone?
  
 
Ja jadę w sobotę raniutko razem z Mechaniorem
  
 
nie zostało
jak dojedziesz do wawy to zadzwoń
generalnie w pobliżu bestmaall
  
 
OK, mi odpowiada! Jaj bede na moscie Siekierkowskim to dam znac
  
 
Cytat:
2006-09-27 19:50:06, Stoki_W-wa pisze:
Ja jadę w sobotę raniutko razem z Mechaniorem



Można się podłączyć? Tzn ja swoim samochodem za Wami
  
 
Janisz, absolutnie nie...

głupie pytania zadajesz

panowie, umawiamy się o 11.30 na ulicy Bonifacego, przy stacji Orlen.
Bonifacego krzyżuje się z Powsińską przy bestmall.
jadąc od Siekierkowskiego dojeżdżacie do galerii i skręcacie w prawo. skrzyżowanie z sobieskiego na wprost. Orlen jest na końcu po lewej stronie. w razie pytań dzwońcie.
  
 
Cytat:
2006-09-28 08:21:30, Góral pisze:
Janisz, absolutnie nie... głupie pytania zadajesz panowie, umawiamy się o 11.30 na ulicy Bonifacego, przy stacji Orlen. Bonifacego krzyżuje się z Powsińską przy bestmall. jadąc od Siekierkowskiego dojeżdżacie do galerii i skręcacie w prawo. skrzyżowanie z sobieskiego na wprost. Orlen jest na końcu po lewej stronie. w razie pytań dzwońcie.



Pytałem Stokiego a nie Ciebie bo oni jadą w sobote

Ale dobra jade sam bo zanim sie zbiore to minie zlot.
  
 
czekaj czekaj jeszcze Bobo jedzie raniutko
pojedziemy razem
  
 
Ok, to widzimy sie z tymi kto jedzie jutro rano o 11:30 na stacji Orlen, w razie czego to zaczekajcie na mnie. Mam nadzieje ze sie wyrobie na czas!
Pozdrawiam igiers
  
 
nie ma problemu. po 11.30 mam bułki odebrać z pobliskiej piekarni
  
 
Cytat:
2006-09-27 23:53:11, janisz pisze:
Można się podłączyć? Tzn ja swoim samochodem za Wami



Janisz, planuję spotkać się z Machaniorem u Niego pod domem o 7:15 i dalej jedziemy w stadzie trasą łazienkowską do Grójeckiej i dalej jak najdalej poza Warszawę