Straż Miejska w Krakowie dostała Priusa !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie:http://www.dziennik.krakow.pl/public/?2006/07.06/Krakow/13/13.html
W TV też wczoraj pokazywali. Zgroza !
Podobno mają testować... , tzn. jeżdzić po Rynku i okolicach, bo auto jest ekologiczne i nie smrodzi, zwłaszcza że w centrum prawie wszędzie jest ograniczenie do 40...
Więcej już nic nie będę pisać, bo się zdenerwowałam.
  
 
Babciu no widzisz... trzeba zmienić pracę, iść pracować do Straży Miejskiej to bym jeździła autem marzeń Rety...jak Priusik mi sie podoba eh... raz widziałam jadacego przez K-ce i się zakochałam
  
 
Babcia, nie nerw się - popatrz na to z drugiej strony : ktoś ze straży dokonał słusznego wyboru : mógł to być również polonez na gaz, albo jakiś inny Panzerkampfwagen...

chociaż podpisuję się pod tym że straż miejska to ch...e, już wolę prewencję, niż tych tumanów z SM...

pzdr
  
 
Cytat:
2006-07-06 12:57:11, marcinm pisze:
Babcia, nie nerw się - popatrz na to z drugiej strony : ktoś ze straży dokonał słusznego wyboru : mógł to być również polonez na gaz, albo jakiś inny Panzerkampfwagen... chociaż podpisuję się pod tym że straż miejska to ch...e, już wolę prewencję, niż tych tumanów z SM... pzdr



Ale oni tego nie kupili, tylko dostali do testowania od TMP. Autko jest z 2003 r. i jak im się sprawdzi, to dostaną na stałe.

Cytat:

Babciu no widzisz... trzeba zmienić pracę, iść pracować do Straży Miejskiej to bym jeździła autem marzeń Rety...jak Priusik mi sie podoba eh... raz widziałam jadacego przez K-ce i się zakochałam



Też widziałam parę razy takiego "w akcji"... Pięknie śmigał.
Jakbym miała ze 130 tys., to nie wiem, czy bym nie kupiła. Jest tylko problem - kto by to cudo serwisował ? Do ASO strach jechać.
  
 
hmm, to zmienia postać rzeczy... no cóż, trzeba się powoli przyzwyczajać, bo i policaje mają coraz to nowsze auta

w TMP ktoś musiał dobrze posmarować, żeby im to dali... teraz scenariusz będzie następujący :

Prius się sprawdzi, i SM zakupi z naszych pieniędzy -naście Priusów, i będą się matoły bujać po mieście za naszą kasę... a TMP będzie miało prosperity...

pzdr
  
 
Cytat:
2006-07-06 13:37:31, BabciaEwa pisze:
Też widziałam parę razy takiego "w akcji"...



ja miałemte szczęście oglądania priusów w USA
zajebiaszcze autka

a jak dla SM takie autko ma się nie spodobać
wkońcu to TOYOTA
  
 
Powiem tak: kto by nie wziął jakby za darmo dawali
  
 
Dobrze ze nie jezdza już Fiatami
  
 
Odświeżam wątek - trochę ponad 2 tygodnie temu widziałem priusa w barwach SM w Gdańsku
  
 
Cytat:
2006-10-02 21:18:54, Golden_Flyer pisze:
Odświeżam wątek - trochę ponad 2 tygodnie temu widziałem priusa w barwach SM w Gdańsku


Nasz krakowski w Gdańsku ???????????
  
 
z tą ekologią to niezły przekręt. Przecież nikt nie mówi o tym gdzie będzie składował zużyte ogniwa elektryczne z Priusa a napweno bedzie je musiał wymieniac za ciężkie pieniądze kilka razy podczas całego przebiegu. To tak jak z elektrownia atomową jest ekologiczna ale co robić z odpadami ?