Pytania:

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam, witam, witam
mam pare pytan:
po pierwsze gdzie i kiedy(jestem "oczekującym")moge wam pokazac swoja omege,
po drugie realnie kiedy mam szanse byc pelnoprawnym czlonkiem klubu i odpowedzcie mi normalnie jak czlowiekowi a nie odsylajcie mnie do poprzednich postow, regulaminow itp.
  
 
  
 
ad 1
swoja omege mozesz mi pokazac w poniedzialek w wawie
ad 2
jakjuz pokazesz mi swoja omege to pomyslimy
  
 
w warszawie mnie nie bedzie w najblizszym czasie. chodzilo mi zebym wam pokazal na necie. a ty sie jihad nie smiej wiecznie
  
 
w najbliższym czasie masz możliwość zaprezentowania Omegi jednorazowo szerszemu gronu LOB na Słoku k. Bełchatowa w dn.13-15 października, tym bardziej że sa chyba jeszcze wolne miejsca noclegowe które zwolniły się nieoczekiwanie, i z pewnością uzyskasz tam dokladną odpowiedź na swoje drugie pytanie

przemyśl bo warto

tym bardziej że masz okazję do świętowania



[ wiadomość edytowana przez: Sagittario dnia 2006-09-28 22:22:47 ]
  
 
Witam jihad się śmieje hehehehehe dobre dobre .
Zrób zdjęcia i wklei w swój profil
Ajeżeli chcesz pojechać po bandzie z pełnym lansem to wklei je na jakiś portal typu fotosik strzel linka na forum i już po sprawie.
Odnośnie statusu poczytaj jest specjalny wątek w tej sprawie.
  
 
ile trwa zlot i ile mnie to moze kosztowac?trzeba byc caly weekend? a jesli nie to w jaki dzin najlepiej.?
  
 
korni, zostałeś tatą, gratulacje.
ale Twoje pozostałe działania są nieco irytujące
pytasz po raz kolejny o fotki i się dziwisz, że ktoś się śmieje:
wczesniej Sagittario napisał specjalnie dla Ciebie co i jak
następny wątek, to samo pytanie, odpowiedziałem tutaj
i teraz kolejny wątek i co, znowu się wszyscy mamy produkować jak masz wkleić fotki!?!?
nie ukrywam, że mnie osobiście zabiłeś tym:
Cytat:
ile trwa zlot i ile mnie to moze kosztowac?trzeba byc caly weekend? a jesli nie to w jaki dzin najlepiej.?


po prostu BEZ KOMENTARZA.
  
 
zlot zaczynamy w piątek 13.10. ( nadgorliwcy są ok. godz. 11,00) kończymy w niedzielę w godzinach popołudniowych ( w zależności od stanu kierowcy) ceny domków masz tutaj!!!!!jeżeli chcesz poznać parę ciekawych osób to radzę pobyt od piątku do niedzieli ( ale to i tak chyba za mało - sporo nas i każdy lubi pogadać i coś wypić ). Dobra dzień dziecka masz z głowy reszta zależy od Ciebie.
  
 
ok. dobra zapomnialem o tym co napisales. masz racje. juz sie o nic wiecej nie spytam. na zlot tez nie pojade przejmuj sie.
  
 
Cytat:
2006-09-28 22:41:30, egoon pisze:
zlot zaczynamy w piątek 13.10. ( nadgorliwcy są ok. godz. 11,00) kończymy w niedzielę w godzinach popołudniowych ( w zależności od stanu kierowcy) ceny domków masz tutaj!!!!!jeżeli chcesz poznać parę ciekawych osób to radzę pobyt od piątku do niedzieli ( ale to i tak chyba za mało - sporo nas i każdy lubi pogadać i coś wypić ). Dobra dzień dziecka masz z głowy reszta zależy od Ciebie.


7gsi- widzisz a jednak mozna normalnie odpisac na pyatnie. a jak cos ci sie nie widzi to poprwostu nie odpisu nic. dzieki egoon. juz wiem duzo wiecej i jestem madrzejszy.
  
 
Cytat:
na zlot tez nie pojade przejmuj sie


Chyba nie przejmuj się ???
I co to ma być jakiś kaprys???
Zrozum ,że wchodząc każdy z nas patrzy co nowego w danym poście albo jakie są nowe posty a tu na 10 nowych 2 twoje z pytaniem o to samo o zdjęcia .
Na zlo każdy Cię zaprasza przyjedź podaja Ci linki z cenami terminami zlotu!!!
Masz przyklejony wątek na stronie głównej forum (ZLOT LOB)

WYSTARCZY CZYTAĆ CO KTOŚ PISZE A NIE TYLKO JECHAĆ SWOJE POSTY BEZ ZASTANOWIENIA.

Przepraszam za duże litery jeżeli Cię to przerasta hmm...bez komentarza



DO KOLEGI CZYTAJ FORUM PROSZĘ TO BĘDZIESZ WIEDZIAŁ CZEMU JESTEM TESTEM (ELITE 1000)
W TYM SAMYM MIEJCU JEST INFO KTÓRY MAM ROK SAMOCHODU
LITOŚCI ! ! !

[ wiadomość edytowana przez: mv6 dnia 2006-09-28 22:51:26 ]

[ wiadomość edytowana przez: mv6 dnia 2006-09-28 22:51:51 ]
A zresztą niech bedzie grzeczniej bo się zrazisz do forum i klubu niepotrzebnie
Więc jestem testem bo jestem starym opier...czem i nie byłem nigdy na zlocie (LOB) teraz mam zamiar nadrobić staraty byłem na spociku i ywbieram się na zlot przyjedź również poznamy sie popijemy pooglądamy furki wymienimy się informacjami.
Moja ,,jaszczurka" to 98 r .

[ wiadomość edytowana przez: mv6 dnia 2006-09-28 23:03:28 ]
  
 
nastepny. po chuj sie krztusisz? przeciez nie musisz pisac jak ci sie cosnie podoba!!! idz spac.
  
 
Cytat:
nastepny. po chuj sie krztusisz? przeciez nie musisz pisac jak ci sie cosnie podoba!!! idz spac.


Nieźle zaczynasz koleżko , mam wrażenie że długo tu miejsca nie zagrzejesz
 
 
dobra. spadam stad. mozecie skasowac moje konto. slabi jestescie!!! oprócz Sagittario(on jest w porzadku). nara. szerokiej drogi
  
 
Cytat:

juz wiem duzo wiecej i jestem madrzejszy.


no to nara.
  
 
Chołpcze nie unoś sie prosze bo to nic nie daje .A twoje pytania a tym bardziej odpowiedzi świadczą o twojej intelicencji , ogładzie i zachowaniu w grupie .(a raczej o jej braku)
Reasumując jesteś zwykłym prostakiem który nie potrafi najpierw czekoś poszukać tylko chciał by mieć wszystko na tacy ! ! !
JAK BYM PRZEZ TE 1000 DNI CHCIAŁ MIEC ODPOWIEDŹ OD RĘKI TO BYM BYŁ REKORDZISTĄ W POSIADANYCH POSTACH.
TAK NAJLEPIEJ JAK BY CIĘ WETERANEM PO TYGODNIU OGŁOSILI ! ! ! !
  
 
mv6 nie złość się , korni nie jest tego wart. Co właśnie udowodnił kilka postów niżej.
  
 
Tak jak Grzegorz pisze, dajcie spokój "korki"ma swój świat, nie wart jest tego aby się denerwować...
  
 
po waszej burzliwej nocnej dyskusji warto by było coby któryś z moderów usunał to , COŚ ,