Zaginiony Lotus

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dzisiaj sie dowiedzailem ze we Wloclawku jest do kupienia Omega Lotus 1993 z uderzonym przodem ale silnik OK. od jakiegos czasu stoi bo cos tam.... podobno silnik OK
cena mnie powalila 8tys zl i to na polskich dechach
czy to mozliwe ze sie znalazl ten ktory zaginol??

[ wiadomość edytowana przez: ryba-1 dnia 2006-09-29 19:56:31 ]
  
 
nie możliwe, bo nie ma takiej ceny za Lotusa, pojedź, zobacz i zadzwoń do mnie jak to będzie więcej niż omega 3.0 24V
504 323 992

[ wiadomość edytowana przez: Mariosomegos dnia 2006-09-29 19:59:44 ]
  
 
rozmawialem dzisiaj przez telefon. co prawda z babka ale mowila ze to 3.7 litra bi-turbo wiec moze jednak.....
mam dzwonic w niedziele to beda wiedziec kiedy "wychodzi" z parkingu policyjnego. jezeli ktos ma taka gotowke od reki to moge podac numer bo ja sie wacham czy to brac bo nie wiem czy bede na tyle dlugo w kraju

[ wiadomość edytowana przez: ryba-1 dnia 2006-09-29 20:02:00 ]
  
 
jak za tą cene to ja ją kupuje
  
 
rozmawialem teraz z jakims facetem i stwierdzil ze to nie zaden LOtus jak mowila jego zona tylko zwylka omega po tuningu a baba nie wie co mowi juz sie cieszylem ze to jest ta zaginiona. sorry chlopaki za zamieszanie
  
 
ryba, daj ten nr do babki, tak na wszelki
  
 
Jutro ide oglądnąc to. Pojde sie popytać. Wezme aparat to jakby co to zdjecia porobie. Bardzo ciekawe.

pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: omegafan dnia 2006-09-30 00:52:45 ]
  
 
Omegafan daj fotki jak bedziesz mial facet moze sie dowiedzial jaką cene baba wystawiła i teraz się miga że to zwykła wogóle skąd kobiety mają taką wiedze o Omedze lotus (czytają forum LOB)
  
 
Hmm...
Poleć pooglądaj i daj znać
  
 
Cytat:
rozmawialem teraz z jakims facetem i stwierdzil ze to nie zaden LOtus jak mowila jego zona tylko zwylka omega po tuningu a baba nie wie co mowi juz sie cieszylem ze to jest ta zaginiona. sorry chlopaki za zamieszanie



hehe, niemożliwe, że to przegapiłem wczoraj

Jeździłem i sie pytałem o tą omege, na parkingu to straszny służbista i ta baba też. Tylko z zezwoleniem moge obejrzeć tą omege. Przez ogrodzenie widziałem ciemna omege z podniesiona maską, lekko uszkodzony przód. Wogóle to była jakaś szmata zarzucona i nie widziałem jaki ma spojler i te inne. W poniedziałek moge troche więcej działać a może i fotki porobić.

Ale jak mówisz, że to zwykła omega to nie wiem, w poniedziałek moge jeszcze pojeździć i sie popytać o tego lotusa

pozdrawiam
  
 
Lotusa nie ma we Włocławku od 4 lat.
Jest w kiepskim stanie, niejeździ.
Wiem kto go kupił.
Może w tym tygodniu go obejrzę.
Urg nie odbiera telefonów.


[ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2006-10-02 00:24:47 ]
  
 
Cytat:
2006-10-02 00:24:26, PiotrS pisze:
Lotusa nie ma we Włocławku od 4 lat. Jest w kiepskim stanie, niejeździ. Wiem kto go kupił. Może w tym tygodniu go obejrzę. Urg nie odbiera telefonów. [ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2006-10-02 00:24:47 ]


Zrób jakieś foty, jak Ci pozwolą .
  
 
Mam pozwolenie.
Jak będę go widział, zrobię foty.
Wiem na 90% jaki numer .


[ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2006-10-02 08:57:58 ]
  
 
Cytat:
2006-10-02 00:24:26, PiotrS pisze:
Lotusa nie ma we Włocławku od 4 lat. Jest w kiepskim stanie, niejeździ. Wiem kto go kupił. Może w tym tygodniu go obejrzę. Urg nie odbiera telefonów. [ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2006-10-02 00:24:47 ]


Hm podejrzanie to brzmi
  
 
Podejrzanie to mi zabrzmiało 1993r - chciałem sprawdzić i... gdzie się podziała historia lotka na www?
  
 
Cytat:
2006-10-02 22:34:17, SENATOR pisze:
Hm podejrzanie to brzmi



Bo to podejrzany lotus jest
  
 
to jest ten sam Lotec co stał w komisie w Katowicach... wtedy już był w kiepskim stanie... ale we Włocławku pewnie się nim zajeli jeszcze lepiej.... szkoda
  
 
Nie to nie ten.
Póki co narazie widzieliśmy....
polski lotusaomega

Co do wspomnianego lotusa to wiemy jaki ma numer silnika oraz numer vin, nie wiem tylko czy takie same są w lotusie.
Wiemy coraz więcej ale jeszcze nic nie widzieliśmy.


[ wiadomość edytowana przez: PiotrS dnia 2006-10-03 22:05:11 ]
  
 
Piotr. Fajne auto sobie sprawiłeś !!!

To chyba "Lotusserena "!!!

[ wiadomość edytowana przez: abigaz dnia 2006-10-04 08:00:33 ]
  
 
Gość nie chciał sprzedać. Szkoda, że nie widać wnętrza jest zarąbiste.