Co powiecie na taki zestaw??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Planuję zakupić CB, ale nie bardzo wiem co mam brać. Kliknijcie proszę na poniższy link i oceńcie czy warto. Jeśli nie to proszę o jakieś propozycje. Aha z radyjka będę korzystał dziennie - jestem przedstawicielem handlowym

Kliknij tu, by zobaczyć to radyjko
  
 
Wybrales najgorszy zestaw na rynku.
To radio nie ma filtrow przeciwzakluceniowych i zwane jest potocznie szumofonem.
Ta antena nadaje sie do pieczenia kielbasek na grillu. Kozystajac z niej bedziesz misial co chwila pytac o droge, bo prawie nikogo nie bedziesz slyszal. Zasieg na niej to ok. 5 km w trasie
  
 
Oki. Rozumiem. Już wiecie, że sie nie orientuję. Proszę o propozycję. Dzięki
  
 
jak jesteś przedstawicielem i bedziesz korzystał z radia codziennie, poniekąd w celach zarobkowych to szarpnij się na
http://www.allegro.pl/item130824920_cb_radio_president_johnny_ii_asc_nowy_fv_od_ss.html
(bo z Uniedenem 520 jest ostatnio ciężko- nie sprzedają) i do tego dłuuuuuuuuuga antena ze stałym mocowaniem. w twoim wypadku IMO nie ma co stosować półśrodków
  
 
Cytat:
2006-10-08 08:26:38, mutra pisze:
jak jesteś przedstawicielem i bedziesz korzystał z radia codziennie, poniekąd w celach zarobkowych to szarpnij się na http://www.allegro.pl/item130824920_cb_radio_president_johnny_ii_asc_nowy_fv_od_ss.html (bo z Uniedenem 520 jest ostatnio ciężko- nie sprzedają) i do tego dłuuuuuuuuuga antena ze stałym mocowaniem. w twoim wypadku IMO nie ma co stosować półśrodków

Popieram ! Gdy kupisz Alana to za pare miesiecy i tak kupisz lepszy sprzet a tak kup raz i porzadnie.
  
 
Jaki pojazd ?
Jakie fundusze ?
  
 
Przez jakiś czas będę poruszał się Fiatem Seicento 1.1 z uwagi na to, że moja Corsa 1.3 CDTI uległa kasacji Nie z mojej winy.
Jeśli chodzi o koszty to waham się pomiędzy President Johnny II ASC, a Midland Alan 78 Plus. Doradzcie, które radyjko kupić i jaką antenę wybrać. Wolałbym nie za długą z uwagi na rozmiary tego wozu. Dzięki
  
 
Fiaty maja bardzo niestabilna elektronike, wiec zanim jakiekolwiek radio kupisz to najpierw zamontuj, przetestuj i sprawdz czy filtry sobie poradza z zakluceniami z samochodu !
W Twoim przypadku odradzam kupowanie Cb radia z Allegro.
  
 
Dzięki za info. Teraz to dopiero się wszystko pogmatwało. Znów nic nie wiem jak na początku. Hehe. Tak to jest być laikiem.
Jest więc zatem ktoś kto ma Seicento 1.1 i ma CB. Jeśli tak to proszę o wsparcie. Dzięki
  
 
Jak radyjko chcesz to z Presidenta, bo Alan 78 to szumofon. Kup takie z recznym filtrem ANL. Z nowych radyjek to ma to np. Walker bo inne nowe typu: Harry, Johnny maja juz automatyczny. Najlepiej jakbys kupil gdzies ladna uzywke z tych modeli wczesniejszych, lub ew. Valerego. Jego filtr jest doskonaly. Lecz najpierw musisz podlaczyc do siebie do samochodu ktores z radyjek i zobaczyc faktycznie czy masz zaklocenia, a potem dumac nad wyborem.