Radio samo się ścisza i podgłasza

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie, jest to JVC, czy mozna jakoś rozebrać panel, aby obejrzeć co się tam dzieje, czy panel jest na jakieś zatrzaski?
  
 
powinien mieć malutkie śrubki, ale regóły nie ma.

Naprawiałem kiedys panel, ale i tak bezskutecznie więc jak uda Ci sie to zrobić to wielkie graty.

Zanieś do serwisu może, o ile radio jest tego warte
 
 
A może radyjko ma taką funkcję podobnie jak niektóre modele orginalnych fordoskich odtwarzaczy
  
 
może mikro wyłączniki cos nie teges ale raczej cos z elektroniką.
Może jak rozbieżesz to bedzie coś widać. Czeka mnie teraz też naprawa panela od kolesia ale tam za dużo do napraw nie ma tak więc...
Powodzenia
  
 
To ja sie podepne
Fordowskie 6000 CD po wjechaniu w dziure czy cos chce kod. Wbije kod nacisne 5 w celu akceptacji i znowu chce kod. Walne je z piesci wbije kod - jest ok - do nastepnej wyrwy w drodze.
Mial ktos takie cos??
  
 
Cytat:
2006-10-11 07:28:22, Seba pisze:
To ja sie podepne Fordowskie 6000 CD po wjechaniu w dziure czy cos chce kod. Wbije kod nacisne 5 w celu akceptacji i znowu chce kod. Walne je z piesci wbije kod - jest ok - do nastepnej wyrwy w drodze. Mial ktos takie cos??



albo ci ktorys kabelez z tylu sie poluznil i ledwie styka albo w radiu w jakims miejscu moze cos sie odrywac powoli
  
 
Cytat:
2006-10-11 00:18:28, zajob pisze:
powinien mieć malutkie śrubki, ale regóły nie ma. Naprawiałem kiedys panel, ale i tak bezskutecznie więc jak uda Ci sie to zrobić to wielkie graty. Zanieś do serwisu może, o ile radio jest tego warte



naprawa banalnie prosta, wystarczy wymienić o takie cos na płytce (przełączniczek-który nie działa) tylko gdzie to kupić


  
 
...UP...
gdzie kupic włączniczek - jakieś sugestie?
  
 
Cytat:
2006-10-16 14:07:37, Biedrona pisze:
...UP... gdzie kupic włączniczek - jakieś sugestie?



w elektronicznym można zapytać ale pewnie nie mają lub w wysyłkowej zprzedarzy części elektronicznych.
Jka mikrowyłacznik jest zepsuty to przeważnie przy naciskaniu nie ma charakterystycznego "klik" a jak coś działa i na dziurach nie, to raczej coś jest lużne , się naderwało czy jakoś tak.
  
 
witam, mam pytanie czy wie ktoś o co chodzi ???
mam soniaka 3900 i uciekają mu fale radiowe po pewnym czasie, wszystkie ustawienia pozostają natomiast fale powoli uciekają aż do zera ???
wileka prośba o pomc na mail lub priv
pzodro