SPOT WARSZAWSKI 18 V 03

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a może już czas na spocik warszawski???
proponujemy
niedzielę, 18 maja 2003
godzina 12.00


na parkingu pod GEANT na Puławskiej. tam gdzie zwykle.



Kacper, ponieważ to twój pomysł, to w nagrodę powysyłaj emilki i privy do klubowiczów z regionu...

pozdrawiam, GÓRAL
  
 
oki toki
  
 
Napisalem ponizszy replay-tekst w poscie swojego autorstwa (tym z dzisiaj o zakupie i wlascicielu Nivy ...), to teraz go przekopiowalem, bo moze nie zczytacie powtornie a i moze sie zainteresujecie. Jezeli nie, to zjade do Geanta na popoludnie w niedziele.

=> => =>...


No wlasnie ... Jade w niedziele rano na piaski i na Wisłę do Ciszycy, to jest na lewo od Konstancina droga numer 721 (czerwona) do konca az do samego walu przy rzece. Pozniej okolo kilometra wzdluz walu w prawo od konca drogi. Pozniej zamierzam sie przeprawic przez piasek i mala wode na wydmy. Czasami ktos tam przyjezdza z napedem 4x4. Pojezdzi i znika. Zazwyczaj byl to jeden moze dwa samochody w ciagu dnia. Jest spokoj i cisza.

Ja zabieram ze soba sprzet do wedkowania i grilla. No i musze przeciez wyprobowac swojego bolida. . Moze tam by sie spotkac i posiedziec?

To w odpowiedzi na zapytanie Kacpra, o ile dobrze zrozumialem. My bedziemy tam (to ja i zona) z samego rana zapewne. Moze sie przylaczycie?


Pozdrawiam,
Przemek 67
 
 
ile to kilometrów ??
co rozumiesz przez rano ??
może faktycznie zamienimy asfalt na piasek
tylko jeśli nie bedzie pogody to chyba raczej zostanie asfalt....
i co z innymi ladnymi samochodami ??? dojadą przez ten piach ??


Pozdrawiam Paweł / kacper97 / Warszawa
  
 
Dla Przemka rano to około 6-7.
ale możemy do niego dojechać. to raptem jakieś 6km od Konstancina a 17 od Wilanowa.
jeśli ruszymy o 9.00 to na miejscu będziemy o 9.30-10.00
ale to tylko propozycja.
i miejsce spotkania też może być pod Geantem
  
 
Kurcze wpadłem na forum FSO AK a tam info o spociku w Wawie..... i konsternacja ....

Info o spotkaniu
TU

Rozmawiałem z Przemkiem i o ile nivy przejdą do miejsca docelowego o tyle samochody klasyczne szans nie mają więc może ten spocik jednak zrobimy asfaltowy a wyprawe w teren zrobimy tak jak to było planowane 31.05-01.06 ...
  
 
Tak, potwierdze, ze rano to okolo 5-7 rano. , ale do dyskusji i dalszych rozmow . Z Wawy (centrum) do wskazanego miejsca, czyli do Ciszycy na pewno bedzie okolo 40 kilometrow. Przy wale trzeba objechac wal i dojechac do "drogi" walowej ale juz od strony rzeki. Pozniej jest piasek i mala woda do glebokosci od 50 do 80 cm, w zaleznosci od stanu rzeki. Pozniej jest piasek ciagnacy sie juz do glownego nurtu rzeki. Pozniej jest juz dobrze, to miejsce uwazam za piekne. Osobowe auta nalezaloby zostawic przed walem i druzynowo zaudac sie w Nivach na piaski. I siasc i pogrillowac i napic sie piwa. Pozostawiam do dyskusji ...
Ja bede jechal ze Srodmiescia. Nie wiem jaka dokladnie bedzie prognoza pogody na weekend, ale mysle, ze wyjazd moze sie jedynie udac przy pogodzie jak z weekendu 1-3 maja.

Pozdrawiam,
Przemek67
 
 
Witam panow, ja bardzo chetnie wytocze swoje autko.
Niedziela pod GEANT em to chyba dobry pomysl, a o jakiej godzinie mialo by byc to spotkanko.

BEDER
  
 
już dopisałem... proponuję 12.00 aby chętni mogli wcześniej odwiedzić spot kolegów z FSO.

pozdrawiam, GÓRAL
  
 
No i tu dylemat - pojechac z Przemkiem w teren, albo pod Geanta . A jeszcze chcialem troche pogrzebac w elektryce. Chyba pogoda zadecyduje.
  
 
ja proponuję inaczej, zdecydujmy się czy robimy spot pod geanem czy nie?
bo jak czytałes ja do Przemka samarą nie dojadę.
  
 
Moze spot pod Geantem zrobic w porze poobiadowej (po 17). Wtedy mozna rano pojezdzic, a wracajac podjechac pod Geanta na spot. Jest juz dlugo widno, wiec pozniejsza pora nie powinna stanowic problemu.
  
 
Niestety nie będzie mnie w Warszawie w niedzielę
(sezon komunijny)
Miałem zamiar poszaleć z chłopakami z FSO a póżniej spotkac się z Wami ale niestety siła wyższa
Życzę miłej zabawy niezależnie od miejsca spotkania




pzdr
CHIO
  
 
Cytat:
2003-05-15 16:02:41, chio pisze:
Niestety nie będzie mnie w Warszawie w niedzielę
(sezon komunijny)



Idziesz do komunii...?
A na poważnie -> szkoda, że Cię nie będzie.
Ja postaram się być (jak będzie pogoda -> rowerkiem ).
  
 
Serdecznie zaprazamy na Spot Mazowiecki FSO AK, który odbędzie się 18 maja na placu Ekogreen.

Szczegóły w specjalnym temacie na forum FSO AK.



  
 
może faktycznie dołączymy się do do spociku FSO AK ??
może być ciekawie

opis gdzie i kiedy zaczerpnołem ze strony forum FSO AK

WARSZAWA godz. 12:00 - plac na ul. Łopuszańska EKOGREEN



Ja jestem za
Co reszta na to ??
  
 
Panowie, zdecydujmy się na coś, bo 2 dni zostały i zaraz obudzimy się z ręką w nocniku.
  
 
Mam wrazenie, ze zamieszalem niepotrzebnie z propozycja zaudania sie w delikatny teren na wislane piaski w niedziele rano, ale juz chcialbym wyprobowac swojego bolida. ... . Wybaczcie.

Podajcie miejsce i godzine naszego spotkania LKP, to przyjade.

Pozdrawiam,
Przemek67


PS. Co do pierwszych wrazen z dzisiejszej jazdy (dzisiaj odebralem auto), to bola mnie uszy od huku opon (opona oryginalna z bieznikiem terenowym). I mam luzy prawdopodobnie w kole kierowniczym, bo mnie sciaga przy ostrym hamowaniu na obie strony (predkosc okolo 90-100 km/h). Maja usunac to jutro. Co do miekkosci zawieszenia, to trudno mi sie wypowiedziec, bo dzisiaj, to jednak nieustawicznie prosto jezdzilem. . Przod troche nurkuje przy hamowaniu, ale pewnie tak ma byc. Poza tym wszystko ok.
 
 
czesc.
ja sie dostosuje do wiekszosci. Najchedniej to w terenie.
  
 
skoro się wszyscy dostosują to Panowie spotykamy się o godz. 12
razem z kolegami z FSO AK
miejsce jest na mapie


Teren jest planowany 31.05 - 01.06 i niech tak zostanie

Przyjeli ???