15-VI-03r.: spot śląsko-zagłębiowsko-krakowski w Mirowie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Drodzy ślązacy (-czki) i zagłębiacy (-nki) oraz wszyscy zainteresowani!!!

Tak sobię myślę, że nadszedł już czas, aby się spotkać.
Zwłaszcza, że na zlocie w Sulejowie reprezentowaliśmy nasz region (-ny)
jedynie z Magikiem i Polenem.

Zatem klubowicze i klubowiczki - proszę myśleć nad terminem i miejscem.

Ale żebyśmy mieli jakiś punkt wyjściowy proponuję tym razem
jako miejsce spotkania ziemię zagłębiowską,
a konkretnie Sosnowiec np. nieopodal salonu mercedesa i stacji Shella,
zlokalizowanych przy trasie K-ce - Wa-wa (K-ów), naprzeciw Geant'a.
Jako termin zaś, np. 8 lub 15 czerwca 2003r.

Oczywiście inne propozycje dotyczące miejsca i terminu,
mam nadzieję, przedyskutujemy w niniejszym wątku .

P.S. Dziękuję za podwieszenie wątku.


[ wiadomość edytowana przez: syvo dnia 2003-06-06 07:37:19 ]
  
 
Witam!
Oczywiście się zjawię,jeżeli tylko autko przyjedzie,bo na wakacje szykuję mały remoncik-konkretne zrobienie całego zawieszenia i dość duże spawanie podwozia.
Myślę jednak,że wstrzymam się do tego czasu.

Na ostatnim spocie głosów na temat uczestnictwa w zlocie było sporo,a kiedy Syvo rzucił wątek na temat tego kto jedzie na zlot - nastała wymowna cisza... i tylko nieliczni odpowiedzieli

Może więc w końcu spotkamy się na spocie???

Pozdrowienia dla grupy śląsko-dąbrowskiej!!!
  
 
z sulejowem to było tak ze rosjanka nie wiem czy bym dojechał no wiec poco ryzykowac.teraz jest juz wszystko w miare dobrze choc nadal gdzies dalej mam cykora nia jezdzic bo wiecie jak jest jezeli chodzi o zlocik w naszej okolicy to jak najbardziej siur ja sie pisze
  
 
Bardzo chętnie! W majówkę katowałem Nivę na Gliwickim MUTT-cie, więc do Sulejowa nie dojechałem, a do Sosnowca mam blisko...właściwie już tu jestem.
  
 
Jestem za... byle termin byl znosny
  
 
No to może i my sie dołączymy????Chętnie byś my poznali elipe slasko- zagłebiowską. ma jeszcze jeden pomysł -Jesli to ma być w czerwcu to moze by tak zrobić spocik gdzieś w Jurze???np.w Mirowie???odległośc z Krakowa i ze ślaska nie jest wielka a jest tam naprawdę Extra. Ale jeśli chcecie to zrobić w Sosnowcu - tezmoże być.
Pozdr
PAweł
 
 
Jura! Swietny pomysl jak dla mnie, wedlug mnie jedna z najpiekniejszych okolic w Polsce, jestem ZA. Nie wiem jak inni ale o wiele przyjemniej byloby sie spotkac w takim milym miejscu.
  
 
jesli inni klubowicze z regionu wyrazą się pozytywnie na ten temat to mysle ,ze powinno być super. Mirów jest miejscem , które idealnie sie nadaje na zloty i na wycieczkę i na grilla. A jesli ktoś nie wie jak tam jest, może oglądnąc z na klubowej stronce w galerii fotki z pierwszego naszego zlotu .

Myslę,ze warto sie tam wybrać - hej! co o tym myslicie????
Dzięki Damian
 
 
No!!! Nareszcie coś drgnęło w tym wątku.

Jura??? Why not!!! Jestem za!!! (Pawle, dzięki za podsunięcie pomysłu,
no i oczywiście zapraszamy Ciebie i Twoich ziomków ).


Zatem, Panowie i Panie, dogrywajmy termin,
bo jeżeli to miałaby być Jura, to miejsce wydaje się być dograne.

Aha!!! Klubowicze poddawani róznego rodzaju egzaminom.
Zabierajcie, proszę głos w ustalaniu terminu, tak aby było nas jak najwięcej.

Pozdroofka!!!
  
 
Witam!
Proponuję koniec czerwca (najlepiej po dwudziestym). Mirów też mi pasuje.W sumie na jurze jest mnóstwo fajnych terenów i Mirów może być tylko miejscem spotkania,a można później podjechać gdzieś indziej.
Byłoby fajnie gdyby zaszczyciła nas swoją obecnością grupa krakowska.Oczywiście zapraszamy!!!
  
 
Pozdrowienia
Mam nadzieję że to wypali ( a nie jak z Sulejowem jesli chodzi o mnie ). Myślę że spotkanie powinno być przed wakacjami , bo po 20 moze być duża kolizja jeśli chodzi o wyjazdy wakacyjne. Proponuję 14 czerwiec to ostatnia sobota przed wakacjami.
Co o tym sądzicie ?
Mirów czy Sosnowiec będę napewno!
  
 
Mysle,ze masz racje z tym początkiem wakacji. Ja się dostosuje
 
 
Z tego co widzę, czeka nas szukanie kompromisu pomiędzy rozpoczęciem sezonu wyjazdów wakacyjnych, a sesją i innymi egzaminami. Mnie osobiście pasuje każdy z tych terminów.
Myślę też, że nie musi to być niedziela, a sobota.

Przy okazji: co się dzieje ze Scorpiem i resztą ekipy,
która była za spocie w Katowicach w kwietniu???
  
 
Skoro nie ma specjalnych kontrowersji co do 14 czerwca , powiedzcie gdzie w tym Mirowie na przykład można się spotkać ?
Akurat tam niebyłem, nigdy.Pozdrawki.
  
 
CZeść!
W Mirowie są piękne skałki , ruiny zamku , dwa bary, piękna łąka i chyba dwa bary, w których można coś przekąsić i wypić. Miejsca nie zabraknie, cho ć w sezonie przyjeżdża tam sporo ludzi. Jesli chcecie to możemy pojechać jeszcze potem na inny zamek np. Morsko, Olsztyn lub Ogrodzieniec . Mozliwości jest wiele)
To co umawiamy się na 14 czerwca ???
paweł
 
 
Ja jak najbardziej , tym bardziej że chcę sie pochwalić moim nabytkiem , dzisiaj zarejestrowałem 110 od gostka z Chorzowa.
Co ja teraz zrobię z tą samarą ? Człowiek się przyzwyczaił ....
Pozdrawiam i namawiam do deklarowania się na Mirów 14 czerwca
  
 
Gratuluję nowego nabytku -))
Z samarą raczej nie będziesz miał problemu- Mimo wszystko wiele osób chce w Polsce kupić tanie i dobre auto , a taka moim zdaniem jest włąśnie samara. No chyba ,że niechcesz je sprzedawać))
 
 
Powiedzcie mi jeszcze, drodzy przedmówcy, gdzie jest ów Mirów? Czy nie jest aby tuż obok Częstochowy? Pytam, gdyż przypomniałem sobie, że w Częstochowie jeżdżą autobusy na Mirów.
  
 
Witam!
Mam propozycję dla AndrzejaM (bo jak mniemam Syvo na nią przystanie). Może spotkamy się w DG i wybierzemy się razem,oczywiście każdy swoim autkiem)
  
 
Mirów jest koło Myszkowa, Żarek , Zawiercia.(generalnie można przyjąc ,że w rejonie Częstochowy
Dla Was to naprawde bliziutko
Pawel