BERG CUP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
vo vyscigoch gorskich BERG CUP 2007 mame kategoriu Fiat126 ! ma Polska interes ?

[ wiadomość edytowana przez: CEHU dnia 2008-01-14 18:48:34 ]
  
 
no chlopaki jechac ze slaska i malopolski macie blisko
  
 
Ja sie interesuje Berg Cup od pewnego czasu, moze wystartuje na Slovensku fiatem 128. Sa wyscigi tez na Slovensku?
  
 
Kiedy to jest??? I czy to jest wyścig pod Ostrą Lukę??? Ja chętnie bym sobie wystartował
  
 
na SK zo serialu bude 5 vyscigov / i ostra luka/
  
 
berg cup je serial na cely rok. budem davat dalsie info ked budem mat kalendar .
http://www.hudobnestudio.sk/kos/bergcup.wmv
  
 
trzeba miec do tego licencje normalnie?
  
 
nie su potrebne licencie. je to serial neregistrovanych jazdcov.
  
 
Ludevit, to ty?
ostra luka bedzie na zvoleniu 2007?
jak tak to ja bede
  
 
som to ja robim na tom zeby bola. BERG cup je cosi ine ,serial .
  
 
Mam taky otazkou o technickou prejimku vozidla (automobil je vyposazen v hlasity, sportovni vyfuk – Ne bude to problem z pripousteni do zavodu?). Chtel bych zeptat se taky o obleceni jezdca – jen kask nebo je potreba zavodit v kombinezone?) a o moznost preslani prihlasovaciho vkladu (je to nejaky problem zapłaceni z Polska v korunach ) – je moznost zaplatit na miste? Jaky je Kalendar zavodu?
  
 
vyfuk -nie je problem v hlasitosti. musi byt len jeden funkcny . hlasitost sa nemeria.nie je potrebna kombineza.vklad je mozne platit na mieste.klendar este nie je oficialny.
  
 
ja sie pisze, mowcie kiedy. jak z przejazdem przez granice na sztywnym?
i jeszcze odrazu ile wpisowe? i 5turbo przetlumacz odpowiedz matuska bo nie wszystko zrozumialem. wiem ze breda ok, na miasto zatyczka, kombinezonow nie trzeba, tylko co z tymi kaskami bo nie skumalem??


[ wiadomość edytowana przez: 3zeR_MDS dnia 2006-10-21 21:55:41 ]
  
 
kolik stal letosni vstupni poplatek?
  
 
1 weekend = 2x zavod /sobota,nedela/ . 2x zavod = 2000sk +- 200zl .
1 den = / 2x trening ,2x pretek/ .kazdy den je solo pretek .nemusi ist dva dni.
  
 
czyli jak sie jest na caly weekend to sa 4 treningi i 4 przejazdy w zawodach, tak? jaka dluga trasa?
  
 
tak . trasy su rozne. bude ich +- 10 v sezone. jedna trasa od 2,5km - 5 km
  
 
ok! powiedz mi jeszcze czuy w takim razie w sobote i w niedziele trasy sa rozne czy takie same? chodzi mi o jeden weekend, czy trzeba gdzies przejezdzac na inne miejsce po pierwszym dniu


[ wiadomość edytowana przez: 3zeR_MDS dnia 2006-10-22 08:56:09 ]
  
 
nie. jeden weekend jedna trasa . dva preteky.
  
 
mozesz podac jakies miejsce gdzie beda zawody? chcialbym zobaczyc ile km mam. czy jest szansa spanie zalatwic jakies?