Co myślicie o tym radyjku ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupiłem okazyjnie za 200zł z pudełkiem i gwarancją Dodam że był używazny ok 3tyg bo jest data sprzedazy na paragonie kolega znalazł coś lepszego i własnie brakowało mu 2 stówy
SONY
  
 
Jeżeli na allegro jest po 400zł, a Ty dałeś 200zł to zrobiłeś dobry interes. Ale ja jakoś nie jestem przekonany do Sony (jeżeli chodzi o radia samochodowe).
  
 
Wcześniej miałem radyjko mp3 no-name i też grało bez rewelacji.
Jak podłączyłem wczoraj to różnice słychac odrazu
  
 
Sony to bardzo dobra marka, i jeszcze za 200 zł to zrobiłeś b. dobry interes. heh ja też mam Soniacza i jestem zadowolony ;]
  
 
kumpel ma identyczne w octavi założyli mu w salonie,nie za bardzo mi sie podoba i trochę obsługa tego radia jest nie najlepsza, nie wiem może jestem przyzwyczajony do mojego kenwooda ale jak za 200 zeta to też bym kupił

[ wiadomość edytowana przez: tomcraft82 dnia 2006-10-22 10:54:36 ]
  
 
Radyjko fajne, wybralem je mojej dziewczynie do auta, i jest bardzo zadowolona
  
 
Ja również nie jestem przedonany do radia samochodowego sony.
Miałem kiedyś Sony MP30 i były z nim same problemy. Miał poważne problemy z odczytywanie CD, radio odbierało kiepsko.

Kupiłem Pioneer'ka i róznica spora w samym dźwięku. Oczywiście na korzyść Pionner'ka
  
 
za 200zeta to dobre radyjko, lepszego z mp3 ciężko by było za te pieniążki znależć.

za 400zeta już niestety tylko średnie

ale radio dopasowywowywowuje się do potrzeb, więc niech długo i dobrze służy
 
 
Firma znana jest z tego ze robi wszystko ... co niestety oznacza ze zazwyczaj przecietnie. Radia sony sa dobre (zwlaszcza jesli udalo ci sie kupic za 200) ale niestety nie ma co porownywac z blaupunktem, clarionem, pioneerem czy alpine. Ale jak za 200 to sam bym je chetnie kupil
  
 
Powiem tak Sony do domku czemu nie zaś do samochodu tylko Pioneer jeśli chodzi o audio, zaś obraz to clarion lub kenwood.Tylko na twoim miejscu odrazu bym je sprzedał na allegro
  
 
jak za tą cenę to spoko lecz osobiście jestem za clarionem
  
 
Cytat:
2006-10-22 10:34:08, Matys318 pisze:
Kupiłem okazyjnie za 200zł z pudełkiem i gwarancją Dodam że był używazny ok 3tyg bo jest data sprzedazy na paragonie kolega znalazł coś lepszego i własnie brakowało mu 2 stówy SONY

Jak na SONy to chyba jedna z najwiekszych wpadek wiem to bo kolega założył do służbowej Octawi -to radio po prostu nie gra jak przystało na CD zero basu i poza tym strasznie płytko gra jak dla mnie ma zero dynamiki,Ja osobiście mam SONy ale model albo 2 niżej bez MP3 CDX-S2000 to to w porównaniu z tym co przedstawiasz to na prawde gra mimo ze mam tylko głośniki w przednich drzwiach 13cm. Buschmanna czy jakoś tak sie pisze.Osobiście odradzam bo za niższą kase kupisz lepsze radyjko -brat właśnie na Allegro kupił nowiutkie JVC z MP3 za 320zł-fajnie gra.
  
 
Radyjko mi sie podoba, mialem radio pioneer 4x50 grało bardzo dobrze zdecydowalem sie na kupienie soniawki 4x45 i powiem szczerze ze roznica była niewielka wiadomo 4x50 a 45 to jest ale naprawde nie czuc roznicy zbytnio przy duzej głosnosci troszke szumi