Przerobienie grila

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
chcialem sobie zmienic ten plastikowy gril na siatke lecz nie wiem jak sie za to zabrac ponieważ po odkręceniu jest ten plastik czarny no i kawałek karoserii ;p Ja chciałbym wymienić jedynie ten plastik czarny. Jak można to najlepiej zrobić, jak zamontować kratkę i jak sie pozbyć tego czarnego plastiku. Mile widziane fotki i dość szczegółowy opis
Z gory thx ja wszystkie propozycje i rady
  
 
średnio tępemu tuningowcowi zajmuje to (bez żadnych podpowiedzi) ok 2-3 godz. pracy.
Ja zrobiłem to tak - trochę podgrzewając zapalniczką plastikowe uchwyty na których trzyma się to niepożądane czarne coś odginałem je delikatnie i odciągałem plastik, jak już wszystkie odejdą (oczywiście nie obyło się bez zerwania dwóch czy trzech) dociąłem i dogiąłem odpowiednio siatkę tak aby pasowała na te nie pourywane dzyndzle i na dwie plastikowe śruby po bokach no i podrzałem zagiąłem i przykręciłem i ot wsio...
Zdjęcia nie mam bo blacharz walczy z rudym ale jak poszperasz to pełno takich jest na forum
Pzdr i powodzenia
  
 
Prosta sprawa tylko efekt czasem nie ten co się chce
Masz tu linka do mojego wątku z grillem klik

Czasem wyjdzie jak polonez....
Ale to już historia
Tego grilla na razie nie zmieniam. Jest git
  
 
udalo mi sie przerobic po kilku godzinach meczenia ;p Efekt jest nawet nawet ;p ale nie mnie to oceniac mi sie podoba ;p Nie robilem fotek jak jest zalozony do auta bo juz ciemno bylo ale jak bede mial to wystawie ;d (foto w galerii)
Pozdrawiam i dzieki za opis ;d