Pokrętł wszystko spoko ale????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pokrętł wszystko spoko ale????
niech mi ktos wyjasni jak wyjac ten caly panel bo po 15 minutach działan dalem sobie na luz z wyjmowaniem kratek CORSA 1.2 1995
  
 
SIEMKA, JAKICH KRATEK MOżE BEDę WIEDZIAł, CZEKAM ! nominalny@wp.pl pozdro
  
 
chodzi o kratki nawiewu środkowego
czytalem ze trzeba je wyjac aby zmienic zarówki od podswietlenia konsoli srodkowej
  
 
Niestety to nic ci nie da, to nie tędy droga, popatrz w kratki latareczką zobaczysz tam dwie śruby, odrkęć je .
To śruby od zegarka, zamknij wlot sówakiem bo ci wpadną do nagżewnicy, podnieś zegar i odepnij wtyczkę.
zobaczysz tam dwie śruby od góry , wykręć je.
teraz zdejmij delikatnie sówak nawiewów ten poprzeczny, delikatnie odczep ten jajowaty malutki panel, zobaczysz tam też dwie śruby, wykręć je.
nie prubój zrywać samego ofisu bo on jest przykręcany od spodu , złap za całą konsolę i z czuciem ruszając na boki ciągnij do siebie, powinna odejść na jakieś 15, 20 cm.
niestety musisz poodczepiać wszystkie cięgna i wtyczkę , nie denerwój się rób przerwy i oddychaj głęboko jeżeli wyzwoliłeś panel na większą odległość to musisz go rozkręcić od tyłu, to jest proste, tam znajdziesz listwę z trzema żarówkami, zmień wszystkie nawet jak jakaś działa.

UWAGA ZANIM ZACZNIESZ TO ROBIć NAPISZ DO MNIE NA nominalny@wp.pl ( NIE GRYZę ) A JA ODRAZU ODEśLę CI FOTKę Z ALLEGRO JAK TO WYGLąDA OD TYłU I OCENISZ CZY SIę PODEJMIESZ, JA UWAżAM żE WARTO, A MOżE JESTEś Z łóDZKIEGO ?