Www.studio24.prv.pl - skarbnica wiedzy o kabelkologii ;)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ma ktoś może lub wie ktoś z was co dzieje sie ze stronką na której było mnóstwo schematów opisów gniazd i złączy do car audio? Dotychczas dzialali na www.studio24.prv.pl ale teraz niestety ten adres nie działa. Może ktoś wie co sie dzieje z ta witryną?


[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2010-03-03 20:40:46 ]
  
 
Dziwne, w ubiegłym tygodniu jeszcze korzystałem. Wygląda na to że albo serwer padł na którym to wisiało, albo gość zrezygnował z udostępniania takich informacji. SZKODA (
  
 
Cytat:
2006-10-29 16:11:18, apacz_mk7 pisze:
Dziwne, w ubiegłym tygodniu jeszcze korzystałem. Wygląda na to że albo serwer padł na którym to wisiało, albo gość zrezygnował z udostępniania takich informacji. SZKODA (


obawiam sie że może to drugie bo w necie większość takich właśnie stronek jest płatna niestety...a najgorsze jest to że z której strony nie zacząć szukać to wszystkie linki prowadzą do studio24 i jak ktoś potrzebuje ładnych polskich opisów gniazd i złączy to niestety ma problem.... znaczy znalazłem jeszcze jedną ciekawą strone PiSi ale tam część materiałów także odnosi sie do poszukiwanej przezemnie witryny
  
 
Witam
Uruchamiasz wyszukiwarkę google (www.google.pl), wpisujesz STUDIO 24 i znajdujesz stronę:

studio24.prv.pl

pozdrawiam
Arturek


[ wiadomość edytowana przez: Kalor dnia 2010-03-03 20:40:05 ]