Zakres częstotliwosci nadaawania prze Policje

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam wszytskich!
Mam pytanie, ogladałem inne tematy o przeróbkach cb -radia i takie tam, oraz natknołem sie ostatnio na takie temat "Jak przerobić cb radio żeby odbierało fale policjii" jednak tam wypowiadaliscie się ze nie da rady. To w takim razie ja mam inne pytanie na jakich cześtotliwosciach nadaje policjia? Jeżeli wiecie to pisze wymienimy sie spostrzerzeniami i wogóle.Jednak ja w dalszym ciagu mysle że cb-radio mozna przerobic tak aby mozna swobodnie podłuchiwać Policje.Piszcie.POzdro
  
 
CB radia nie przerobi się na częstotliwość Policji, gdyby się dało to nikt nie inwestowałby grubej kasy w skanery nasłuchowe
Pozdr!
  
 
Przerobic sie przerobi, tylko musisz wywalic wszystko ze srodka i wsadzic cos calkiem innego - zostaje samo opakowanie, tyle pozytku bedziesz mial z radia CB w tym celu

NIe ma celu, lepiej kupic skaner
  
 
widziałem na allegro skanery unidena, takie nieduze ręczniaki po 350 zł
warte to coś?
  
 
Porządny skaner musi mieć jak najszerszy zakres częstotliwości. Skanery o najszerszym paśmie to wydatek rzędu tysiąca, dwóch... Mówię oczywiście o urządzeniach nowych, używane będą odpowiednio tańsze, natomiast profesjonalne jeszcze droższe.
  
 
Jaka jest średnia odległość na jakiej dobrze funkcjonuje taki skaner?