[126]pochwale sie swap Piter Solution

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
to juz 3 lata jazdy maluchem kilka fotek aktualnych




juz troche zmeczony czeka na nowy lakier w planach nowe
modyfikacje silnika

fotka
fotka1
fotka2
fotka3
fotka4
fotka5
fotka6
fotka7
fotka8

[ wiadomość edytowana przez: lukaszc dnia 2007-01-04 20:26:04 ]
  
 
no ładnie 3 latka już śmigasz hehe żadko kto wytrzymuje tyle przy grzebaniu i przesiada sie na coś innego. A wątpie że nie grzebiesz bo zawsze jest coś do grzebania
  
 
no grzebie sie jak w kazdym samochodzie ale jak testujesz coraz to nowe rozwiazania to jest fajnie szukam teraz 5 skrzynki a w przyszłosci bo widzialem kiedys sekwencje moze ma ktos fotki i ile kosztuje gdzie mozna dostac
  
 
Cytat:
2006-11-01 21:59:57, Try3ek pisze:
no ładnie 3 latka już śmigasz hehe żadko kto wytrzymuje tyle przy grzebaniu i przesiada sie na coś innego. A wątpie że nie grzebiesz bo zawsze jest coś do grzebania


e tam u mnie maluch jest 6 lat - brat 4 ja 2 i jakos zyjemy
a tobie piter gratuluje wytrwalosci i sprzeta!
  
 
przecież ja nie mówie że to źle że sie grzebie i że sie nie da tak długo sam już mam dogrzebania dwa, a śmigam juz maluchami kilka latek i co po chwila jest do grzebania, ale rzeczywiście jak ma sie pomysły i kase na pomysły to jest rzeczywiście ciekawie
  
 
Michal cos mowil kiedys ze mozna kupic we wloszech sekwencje do malucha, ale taka przyjemnosc chyba 4 tysiace ojro moge sklamac z ta cena, ale jakas chora zupelnie. Nie lepiej skrzynie od skody? Byl walkowany temat jakos miesiac temu chyba, ten typek z wilanowa sobie zrobil, ale tania impreza to tez nie jest.
  
 
idz stad!
  
 
zrob piatke ze wstecznego
 
 
piter masz coś w silniku porobione?? krótkie 3,4??
  
 
silnik narazie seria teraz mam załozone 2 3 4 krótkie i chciał bym do tego jakis nadbieg na dojazdowki
  
 
widziałem Cie ostatnio jakos w otwocku.Malec fajnie sie prezentuje
  
 
Parę razy już widziałem Twojego malca Piter.. chyba na Łazienkowskiej ze 2 razy, koło Wiatracznej itd..
Ale te poszerzenia to mi nigdy nie podejdą
Choć wiadomo, że to ma działać i jeździć a takie w razie dzwona najłatwiej spowrotem wsadzić..
Malec to taka kopia Dombrolowego jak pierwszy raz go widziałem na ulucy kiedyś tam to myślałem, że Dombrol malunek zmienił
  
 
ładny maluszek, bardzo ladny tez chce takiego
  
 
w otwocku bo jezdze tamtendy do ''Jatnego'' do pracy
powiem ze juz 3 razy wstawiałem z przodu nadkole nie stwarza mi to juz problemu
  
 
no to niestety prostowanko karoserii po boku czeka Pitera....

Co ciekawe załoga po was lecieła już ostro na dwóch kołach na ostatniej bramce przed metą.. było grubo.. ciut ciut i też byłby bok a moze nawet dach..

Jako, że wy na tej próbie walnęliście boka, załoga po was (czyli przede mną (pilot) )leciała grubo na dwóch kołach to my(załoga nr 7) jako trzeci w kolejności postanowaliśmy przejechać próbę ciut bardziej zachowawczo bo jak to się mówi do 3 razy sztuka

ps. bardzo przekosiło budę? było widać, że dostała trochę po dupie..
a wogóle to ładnie chodzi Twój maluszek na krótkiej skrzyni


[ wiadomość edytowana przez: Dar00 dnia 2006-11-11 22:21:28 ]
  
 
e tam prostowanko duzo sie nie zniszczyło ps to była skrzynia seryjna krotka lezy w domu bo mi 3 pekła na poł

stało sie tak z braku czasu nie zmieniłem zawieszenia z szutrow mazowieckich no i to juz nie działało

filmik http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=1841904D19CFC123
  
 
e tam prostowanko duzo sie nie zniszczyło ps to była skrzynia seryjna krotka lezy w domu bo mi 3 pekła na poł

stało sie tak z braku czasu nie zmieniłem zawieszenia z szutrow mazowieckich no i to juz nie działało

filmik http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=1841904D19CFC123
  
 
z tego filmu widac że mocno buda nie ucierpiała, do wyklepania i będzie dobrze
  
 
fany maluszek i fajne fotki widze ze robione na Bemowie i oblizu jedne są robione koło placu egzaminacyjnego tam gdzie tesz jest ta słynna chopa 2 są robione na czymś w rodaju bazaru a przynajmniej w jego pobliżu a 3 na tkim dupnym placu z takiej jakby twardej gliny na którym by można sobie nieżle pośmigać i pokurzyc chhe chyba tam byłem
  
 
tak w nawiasie to sie nie miało prawa udac na seryjnej skrzyni na 3 tam wejsc