Prosze o pomoc :P:P

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam takie pytanie dlaczego radio np:Intek M-490plus jest niby gorsze od presidenta JOHNNY II ASC Ja tego nierozumiem Intek ma rf gajn
itp[tyle przekrenteł]a president mniej ale jest lepszy a paramwtry
są takie same?? Pytam poniewasz zastanawiam sie nat kupnem
  
 
A dlaczego Mercedes jest lepszy od Poloneza? Oba mają po 4 koła, silnik itd A Polonez miewa więcej wycieraczek bo 3, a niektóre Merce mają tylko jedną. Więc ja nie wiem czemu President jest lepszy od Inteka, naprawdę.

Pozdrawiam!
PS: tytuł wątku nikomu nic nie mówi, a potem wszyscy marudzą, że nikt nie chce odpowiadać na pytania na forach
PS2: w dzisiejszych czasach nawet słownik ortograficzny nie jest potrzebny żeby nie robić byków, nawet zwykły Firefox ma już korekcję ortografii... że o literówkach nie wspomnę
  
 
Akurat Intek jest bardziej awaryjny od Presidenta.
Poza tym, wspolczesnie produkowane, komercyjne radia niewiele sie od siebie roznia, bo technologia produkcji jest taka sama. Wszystkie, aby obnizyc koszty, produkowane sa w poludniowo-wschodniej Azji, co niestety odbija sie na ich jakosci. Roznia sie glownie wygladem zewnetrznym. Tak wiec kup to, co Ci sie bardziej podoba.
Ps. Osobiscie wole stare radia, poprzedne wersje wspolczesnie produkowanych, bo sa lepiej wykonane a w radiotechnice od lat 60-tych, nic sie nie zmienilo.
  
 
Czyli President jest lepiej wykonany a tak to nic pozatym
  
 
Podejrzewam, ze z malymi wyjatkami, tak wlasnie jest.
Akurat Jesli chodzi o Presidenta Johny i Harry, to uklad ASC w tych modelach kiepsko sie spisuje, wiec jesli juz, to radze kupic radio bez tego gadzetu . Osobiscie uzytkuje Presidenta Harrego Classic w starszej wersji i jestem zadowolony.