Readaktorzy i ci co chcą ...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Może ktoś ma jakiś fajny temat na aktualizację naszej stronki bo ostatnia jest z września , może dac kilku osobom/zapaleńcom redaktora żeby coś tam od czasu do czasu wrzucali na stronkę

p.s. mi to za bardzo sie nie chce , zresztą nie mam zbytnio na to czasu
  
 
nie mam nic przeciwko żeby padło na mnie
ogólnie myśle że można by zająć sie jakimis problematycznymi tematami tzn: mamy taki silniczek krokowy naprzykład.Więc piświęcamy 1 miesiąc na zbieranie materiałów, poscalanie najciekawszysch rzeczy z tysiąca watków które już istnieją i zawierają po kilka wpisów, znalezienie kilku zdjęć i zrobienie małej fotorelacji z opisem naprawy, wyjaśnieniem przyczyn itp.
obecnie pracuje nad relacją ze swapa,mam już wyznaczoną koncepcje i myśle że pomysł jest dość ciekawy

[ wiadomość edytowana przez: Remarq dnia 2006-11-20 21:19:18 ]
  
 
Cytat:
2006-11-20 21:16:15, Remarq pisze:
nie mam nic przeciwko żeby padło na mnie ogólnie myśle że można by zająć sie jakimis problematycznymi tematami tzn: mamy taki silniczek krokowy naprzykład.Więc piświęcamy 1 miesiąc na zbieranie materiałów, poscalanie najciekawszysch rzeczy z tysiąca watków które już istnieją i zawierają po kilka wpisów, znalezienie kilku zdjęć i zrobienie małej fotorelacji z opisem naprawy, wyjaśnieniem przyczyn itp. obecnie pracuje nad relacją ze swapa,mam już wyznaczoną koncepcje i myśle że pomysł jest dość ciekawy [ wiadomość edytowana przez: Remarq dnia 2006-11-20 21:19:18 ]



no wreszcie pierwszy odważny napisz priva do Noska to się dogadacie jakoś
jak bedziesz miał już swojego redaktora to wrzuć fotorelację ze swojego swapa
  
 
Ja mogę zrobić relację z zakładania elektrycznego otwierania tylnej klapy. Opis już prawie mam, ale fotki zrobię dopiero w czwartek bo teraz jestem zawalony zajęciami na uczelni a żeby fotki porobić muszę rozebrać wszystko jeszcze raz bo robiłem już to dawno.
  
 
W razie czego mogę pomóc z wrzuceniem czegoś na stronke
  
 
Cytat:
2006-11-20 21:16:15, Remarq pisze:
nie mam nic przeciwko żeby padło na mnie ogólnie myśle że można by zająć sie jakimis problematycznymi tematami tzn: mamy taki silniczek krokowy naprzykład.Więc piświęcamy 1 miesiąc na zbieranie materiałów, poscalanie najciekawszysch rzeczy z tysiąca watków które już istnieją i zawierają po kilka wpisów, znalezienie kilku zdjęć i zrobienie małej fotorelacji z opisem naprawy, wyjaśnieniem przyczyn itp. obecnie pracuje nad relacją ze swapa,mam już wyznaczoną koncepcje i myśle że pomysł jest dość ciekawy [ wiadomość edytowana przez: Remarq dnia 2006-11-20 21:19:18 ]



  
 
ogolnie to i ja bym moze cos tam poskrobal, korzystajac z informacji na fotum mozna by bylo duzo porad stworzyc, nawet korzystajac z FAQ w pytania i opdowiedzi mozna kilka problemow opisac na stronie...
  
 
Cytat:
2006-11-21 14:40:59, zenq pisze:
ogolnie to i ja bym moze cos tam poskrobal, korzystajac z informacji na fotum mozna by bylo duzo porad stworzyc, nawet korzystajac z FAQ w pytania i opdowiedzi mozna kilka problemow opisac na stronie...



zgłoś się do noska lub ravena









  
 
Cytat:
2006-11-21 20:49:23, mss pisze:
zgłoś się do noska



  
 
taki temat już kiedyś był poruszany i zgłaszałem gotowość do napisania kilku tematów (mam sporo zdjęć).