Zloty

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czesc!
Zorganizujmy wspolnie jakis zimowy zlot espero!
Jestem z okolicy Nowego Targu,moglibysmy sie spotkac
na placu gieldy w Nowym Targu.
Jeszcze jedna sprawa;mam do wymiany amortyzatory w espero
nie wiem które kupic, jakie sa dobre i nie za drogie.
Andrzej76
  
 
a co tak daaaaalekoo hehehe to może zróbmy w krakowie
  
 
mało czytacie taki zlot był planowany niestety nie wypalił moze jest to spowodowane ze nie macie jeszcze dostępu do tych danych
  
 
Dlaczego strona gadzetów klubowych jest nieaktualna
w jaki sposób mozna obejrzec te gadzety
  
 
trzeba miec specjalne uprawnienia Klubowe ja jeszcze takich nie mam ale sa to
1. smycz
2. koszulka
3. naklejki
4. ramki
5. kalendarzyki
itd musisz zaczekac na Membera zeby je obejrzec
  
 
Cytat:
2006-11-21 21:37:51, Andrzej76 pisze:
Czesc! Zorganizujmy wspolnie jakis zimowy zlot espero! Jestem z okolicy Nowego Targu,moglibysmy sie spotkac na placu gieldy w Nowym Targu. Jeszcze jedna sprawa;mam do wymiany amortyzatory w espero nie wiem które kupic, jakie sa dobre i nie za drogie. Andrzej76


1. Przecież przed chwilą był zlot w krakowie.
2. Przejżyj forum, jest o tym milion wątków. Kayaby albo Alko.
Cytat:
2006-11-21 22:20:13, Andrzej76 pisze:
Dlaczego strona gadzetów klubowych jest nieaktualna w jaki sposób mozna obejrzec te gadzety


3. Bo juz nie ma gadżetów ani butiku. Wszystko jest zamawiane na bieżąco.

PS. Mniej pisz, a więcej czytaj, to taka moja rada.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
1. Przecież przed chwilą był zlot w krakowie.



heh wiem że był bo na nim byłem osobiście ale mowa tu jest o zlocie zimowym a nie spociku na trzy osoby heh
  
 
Wyciągam wątka z archiwum w nieco innej sensie

ktoś mi podrzucił lineka w spr. 2-giego zlotu ogólno pl ludzików z daewooforum .

Rzuciłem okiem i piszę , bo , choć nie jestem zainteresowany - bardzo mi się spodobała "organizacja" tegoż :

Czytam listę - blisko 130 chętnych !! ale.... czytam dalej :

Organizator krzyczy coby mu podać wyłącznie osoby , które jadą na 100% ...iiiii nagle lista kurczy się do ..4 ! (słownie:CZTERY)

..po wielu monitach (ten to ma cierpliwość ! - z trudem uzbierał dwadzieścia kilka osób

/a po pierwszym szoku , myślałem że za chwilę będzie miał ze 200 /
  
 
Spokojnie, to wygląda tak, że większość nie śledzi tego wątku, bo poza wpisywaniem się na listę nic tam się nie dzieje.
Dzięki Bogdanie za ten wpis, trochę się ogarniamy.
Gdyby Ktoś miał ochotę to:

Link do wpisu
  
 
Ja byłem chętny ale niestety moja żona trafiła 10 dni temu do szpitala i plany legły... Ma zagrożoną ciążę. Mała pcha się o miesiąc za wcześnie na świat, a że leży w Siedlcach ( siostra jej załatwiła tam opiekę, bo sama tam pracuję ), to teraz ja mam 100 km. do pokonywania z Warszawy. Na szczęście albo nocuję u teściów za Mińskiem albo za Siedlcami u szwagierki...
Tak więc jak sami widzicie wydatek na paliwo spory, a i ta cała sytuacja nie pozwala się na niczym innym skupić...