Spot 3miasto 1 czerwca

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam..
właśnie po rozmowie z Leszkiem wpadlismy na pomysł by spróbowac trochę rozruszać klubowiczów z trójmiasta i okolic?
najbliższy weeknd chyba odpada, ale następny , wiec może 1 czerewca?.. w Dzień dziecka?. na przykład na Skwerze Kosciuszki w Gdyni?..
Czekamy na odzew... i zapraszamy nie tylko ludzi z trójmiasta oczywiscie...



Pozdrawiam Mirek
  
 
Bede na 100%

nawet auto umyje
  
 
Witam,...
to jakś wredna sugestia??
qrcze biały kolor trudno utrzymac w czystości w miejskiej dzungli...
hej koledzy z Trójmiasta, zapraszamy
  
 
Nie, nie - absolutnie zadna sugestia

Poprostu auto powinno byc myte przynajmniej raz na miesiac

Walsnie poinformowalem jurass'a o spociku i powiedzial "Na bank bede!"

Ludu pracujacy - zglaszac sie tu ino

Pozdrawiam
  
 
Witam
Spocik bardzo chętnie stawie się jeżeli mnie moja druga połowa gdzieś nie wyciągnie na weakend. Także będę czekał na info gdzie i o której.
Tomek Gdynia
  
 
Tomek - spot jest 1 czerwca na końcu skweru myślę, że tak o 17. Co do godziny to sie jeszcze dokładniej dogramy.

PS. Ladna masz naklejke na szybie)) Ostatnio nawet stałem koło ciebie na Witominie pod Dominium
  
 
Cześć Leszek.
Skoro stałeś kolomnie przy dominium to odkryłes gdzie mieszkam. ( Te zielone budynki obok). Mam nadzieję że wkońcu uda mi się z wami spotkać.
Pozdrawiam Tomek
 
 
witam, pytanie czy mozna by troche wczesniej tak okolo 15, 16 bo ja wieczorem na 19,30 mam robote i bede musial leciec.
pozdr
  
 
To co - spotykamy sie o 16??? Ja przynajmniej moge juz byc o 16.

Jezeli bedzie padac, auta nie umyje)))
  
 
Witam... mysle ze i ja wyrobie sie na 16 ta..., postaram sie zreszta byc wczesniej...
  
 
jeszcze tylko mi powiedzcie dokladnie gdzie to ma byc, bo ja gdyni za dobrze nie znam.
  
 
Witam
proponuje, Skwer Kościuszki, prawie na samym końcu jest taki spory parking, obok Daru Pomorza
  
 
Myśle, że wszyskto juz jest ustalone:

Niedziela 1 czerwca 2003
Gdynia, Skwer Kościuszki - parkieng przy Darze Pomorza.

Do zobaczenia!
  
 
Ale fajnie)To tam mielismy soę spotkać ostatnio - niestety nie wyszło ))ALe życze miłego spotkania i ładnej pogody))
Pozdrawiam
Paweł
  
 
Dzieki!!!!
Posaram sie załatwić aparat cyfrowy i porobić fotki, bo będą aż 4 auta
  
 
Spot już za niecałe 2 godziny!!! Do zobaczenia!!!
  
 
Z okazji, ze ktoś skasowal temat i nawet nie pozwolil sie w nim wypowiedziec i opisac wrazem, zaczynam nowy.

Może zaczne po kolei:

Nasze umówione miejsce było na Skwerze Kościuszki w Gdyni koło Daru Pomorza. Na sam skwer prowadzi jedna droga (no ewentualnie jest druga ale niestety jest to droga morska), a do tego była cholernie zakorkowana. W czasie kiedy stałem w korku, Lewar juz do mnie zadzwonił, ze jest na miejscu. Dotelepałem sie na miejsce, zaparkowalem i poczekalem az Lewar przeparkuje swoje auto koło mojego. Gadka szmatka o tym i o tamtym związanym oczywiście z ładnymi Po jakiejś chwili zjawił sie Tomek (Papec) swoja kremową 2107 i oczywiscie za chwile ustawil sie kolo nas w szeregu. Brakowalo tylko sheriffnt, ktory zadzwonil, ze sie spozni. I jak sie okazalo na koncu w ogole nie dotarl, bo mial komplikacje z autkiem (mysle, ze sie sam tutaj bedzie tlumaczyl).

We trójke poogladalismy nasze autka i tak zeszla nam ponad godzinka. ja sie spieszylem i w sumie wszyscy pojechalismy do domow kolo 17:30.

Lada Lewara robi wrazenie. Kazde z autek jest na swoj sposob ladne i co najwazniejsze rozni sie od siebie

Pisze dosc nieskladnie, bo bardzo sie spiesze.

Zdjecia byly robione i juz wyslalem je do Konrada, wiec mozecie sie ich tam spodziewac.

Pozdrawiam!!!

PS. Wstepnie ustalilismy, ze bedziemy sie w miare mozliwosci spotykac co miesiac.
  
 
Cytat:
Wysłany: 2003-06-01 19:35:58 Powiadom o tym poście moderatora

Z okazji, ze ktoś skasowal temat i nawet nie pozwolil sie w nim wypowiedziec i opisac wrazem, zaczynam nowy.




proponowałbym jednak, zanim zaczniesz słać kobiety upadłe na "kogoś" poczytać chociaż pierwszą stronę forum...

nikt go nie usunął, a tylko odwiesił jak wszystkie inne dotyczące spotów, które się już odbyły.

TUTAJ MOZESZ SIĘ WYPOWIEZIEĆ
ale oczywiście łatwiej pisać nowy...
  
 
fajny spocik sądząc ze zdjeć
co do tematów który został usunięty to nie został on usunięty tylko po odwieszeniu przez moderatora został on posortowany względem daty ostatniej wypowiedzi tak jak wszystkie normalne posty na forum

Fotki można oglądać tutaj: 195.150.240.2/~ladaklub/gl_spot_gdynia01062003.html

Pozdrówki

Konrad
  
 
Acha i jeszcze jedno
Reklamacja - nastempnym razem poproszę zdjecia naszych klubowiczów na tle Daru Pomorza i Morza - musimy pokazać że jesteśmy obecni od morza do Tatr