Jakie radio?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Mam radyjko w mk7 trochę liche tj.ford3000,a chcę wymienić na inne coby było cd ale ból polega na tym ,że nie jestem ekspertem w tym temacie.Mam ok300 pln na ten cel.Czy coś kupię za taką lichą sumkę? Proszę o porady.
  
 
Zależy czego oczekujesz.
Ja mam 5000 i jestem zadowolony (w wolnej chwili przykręcę jeszcze zmieniarkę).
pozdrawiam
Arturek
  
 
pioneer deh 2800 za jakieś 330-340 na gieldzie dostaniesz, używka moze taniej.
Klik

a wogóle to:
Klik
Wybierz coś i spytaj o opinie na forum
Omijaj Dalco, Medion, Tevion i wszystkie te "wypasione" radia za śmieszna cene.
  
 
Żeby słuchać płytek CD,ale jak koleś przytargał discmena z kasetą i kabelkiem to dopiero była porażka Dużo gorzej niż moje stare kasety.
  
 
Moge polecic Tobie TO RADIO zakladam ze bedzie gralo bez wzmacniacza wiec ten Clarion sie sprawdzi - ew. jakias Alpine z serii CDE moze byc.
Pozdrawiam
Kamyk
  
 
Podłacze sie do tematu
A co macie do tego pioneerka deh 2800. Przymierzam sie do kupna i kiedys ktoś chwalił na forum. Jak ze wstrząsami bo mam lekko utwardzone autko i częsie troszku.
A juz jeśli chodzi o głośniki to magia kompletna.
Chce wyciągnąc maxymalne miekkie brzmienie. Duzo basu ale miekko.
  
 
Mam coś takiego na sprzedaż:
Radyjko
Jedyna różnica polega na tym, że moje jest czarne - jeszcze na gwarancji (3 letnia) - data zakupu 9.III.2005
Koszt z wysyłką 160zł


[ wiadomość edytowana przez: thomos_pn dnia 2006-11-27 15:46:21 ]
  
 
ja polecam TO radyjko gra na sinulsivach odseparowanych SL130 i JBL Cs396, bez wzmacniacza.
Gra przyzwoicie...
  
 
Omijaj Dalco, Medion, Tevion i wszystkie te "wypasione" radia za śmieszna cenę.

Ja mam Mediona od 2 lat i nie narzekam, nie jestem maniakiem dźwięku, ale radyjko gra ładnie, czyta MP3 bez problemu, RDS działa ładnie, dobrze się prezentuje i kosztowało 220 złotych. Także teorie, że coś jest do d... bo nie nazywa się Pioneer, to przesada. Uwierz mi kolego, że w bardzo dużym odsetku przypadków trzymając w ręku np. sprzęt SONY, odwrócisz go i przeczytasz drukowanymi literami: MADE IN TAIWAN. Każdy sprzęt niskobudżetowy, a takie wypuszczają również MARKI, nie jest wolny od wad. A Medion to bardzo popularna firma w Niemczech - tam telewizory plazmowe tej marki stoją na jednej półce z JVC, czy Sharpem. Pozdrawiam.
  
 
mówię to akurat z doświadczenia, ponieważ widziałem na własne oczy jak te radia potrafią NIE działać... zaczynajac od radia które w centrum miasta łapie 2 stacje, przez CD który tylko na postoju nie zacina, wzmacniacz który "buczy" w głośnikach, czy złącze USB które działa jak chce...

fakt, że produkcja bardzo często jest nie tyle na taiwanie co nawet w tej samej fabryce, ale kwestia kontroli jakości, doboru podzespołów też jest istotna i często kluczowa. Tranzystory MOSFET to standart, ale wystarczy kupić je u innego producenta i okazuje sie że awaryjność jest o 10% wyższa... i dlatego są tańsze.
Wole kupić mniej wypasione radio, ale uznanej marki z dłuższą gwarancją.

Kolejna kwestia to stylistyka... wiem, że to kwestia gustu, ale te radia po 150zł z USB, SD, MP3, VCD i niewiadomo czym jeszcze sa tak tandetnie odpustowe że naprawde aż wstyd...

Są takie powiedzenia:
"Nie stać mnie na tanie rzeczy"
"Co jest tanie jest naprawde drogie"
i często sie o tym przekonałem szczególnie w elektronice...
  
 
Ogólnie to widze, że nikt niepoleca wogole Soniaczy w media markcie widziałem jeden ciekawy model Sony S22 i podoba mi sie jeszcze ale juz inna marka mianowicie Clarion 269.

acha i jeszcze JVC 322 -fajnie wygląda i zapewne nietylko


[ wiadomość edytowana przez: art13 dnia 2006-11-27 19:07:47 ]
  
 
kiepas96 aka Kononowicz - to radio do ktorego linka podales stoi 444zl wiec sie w przedziale 300zl nie miesci - czytac posty a nie zgadywac!!
Pozdrawiam
Kamyk
  
 
ja tutaj kupiłem radyjko
http://www.maximedia.pl/odtwarzacze_samochodowe/
polecam
  
 
ten JVC jest całkiem niezły
  
 
klik