Polonez Caro Plus 1.6 GSI - rocznik 1999

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie klubowiczow Chcialem Wam pokazac mojego Plusika i opowiedziec jego krotka historie.
Zakupilismy go dnia 21 sierpnia 2004r po 10 latach jeżdzenia ,,Groszkiem" czyli maluszkiem Trzeba bylo więc poszukac nastepcy ,,Groszka" .Ktoregos pieknego dnia ojciec przegladajac Anonse trafil na ogloszenie z ciekawym egzemplarzem Poloneza. Wiedzielismy rowniez od naszego sasiada ze sasiad z naprzeciwka sprzedaje swojego Poloneza. Okazalo sie ze to on dal ogloszenie do gazety. Widac bylo ze dba o niego (facet po 50-tce) wiec postanowilismy pojsc na ,,ogledziny" Ogladajac go pierwszy raz odrazu mi sie spodobal jak rowniez mojemu ojcu. Kolega powiedzial mi cytuje
,, z tyłu to jakby wogole nikt nie jezdzil " i faktycznie - tapicerka w stanie idealnym.Lakier i silnik(instalacja LPG) takze bez zastrzeżeń.Ojciec zrobił jazde próbną. Podjelismy decyzje-bierzemy go a ze piątek zły poczatek to kupilsmy go w sobote za duza w sumie kwote (12000) ale moge powiedziec z pełnym przekonaniem ze warto bylo.Samochod praktycznie jak nowy z pełna dokumentacja i na bierząco serwisowany. Musielismy jedynie wymienic pasek rozrzadu ale to drobiazg

W dniu zakupu wyglądał mniej wiecej tak: Miał przejechane 66 tys km.
Po 2 latach uzytkowania jestesmy z niego bardzo zadowoleni. Dbamy o niego i on nam dobrze sluzy MIło mi gdy ktoś mówi ze ,,chyba wczoraj był wyprowadzony z salonu" Aktualnie ma przejechane 97 tys . Zamonotowalem mu białe kierunki i planuje polakierowac lusterka oraz zaopatrzec go w ładne felgi
Aktualne foty:










Goscilismy rowniez na zlocie z okazji 55-lecia:
z kumplami z fabryki i obok pieknego borka:


Pozdrawiam


[ wiadomość edytowana przez: SeBa89 dnia 2006-12-08 21:16:45 ]
  
 
mniam mniam Plusik jak się patrzy. Cieszy mnie, że są jeszcze ludzie zdolni wydać 12kzł na polda, a nie na jakieś zachodnie plastikowe gówno
  
 
Po prostu piekny - GRATULUJE i zycze aby sluzyl jak najlepiej i jak najdluzej. Ile serca wkladasz w auto tyle i ono tobie oddaje co widac na zalaczonym obrazku
  
 
miodzio. Bardzo mnie się podoba. Polonez w takim kolorze, albo podobnym (np. L-122 ) wygląda kapitalnie.
  
 
Dzieki za komentarze Adamdn,tak zgadza sie im wiecej wkladasz serca w auto to ono bedzie Ci wierne Licze takze na komentarze od innych klubowiczow Pozdrawiam
  
 
Oooo... widze siebie na fotce - pistacjowy Atu z czarnym wlotem Stalismy tak blisko siebie i naweet nie pogadalismy no
  
 
A no wlasnie mialem sie Ciebie kiedyś zapytać czy to czasem nie Twoj plusik Mam kilka fotek jeszcze jego

[ wiadomość edytowana przez: SeBa89 dnia 2006-12-04 20:12:19 ]
  
 
to jest właśnie to kupić od sąsiada auto ( o ile o nie dbał) i wiedzieć co się ma , gratuluję, a Tato widze nie ma nic przeciwko, aby Syn zaprezentował WÓZ (jak to mój mechanik mówi na auto), ładny kolor autka... oby służył jak najlepiej.

PS. Te białe kierunki jakoś mnie się nie widzą, ale to jest moje zdanie kwestia gustu,a wiadomo o gustach się nie gada)

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2006-12-04 20:11:34, SeBa89 pisze:
A no wlasnie mialem sie Ciebie kiedyś zapytać czy to czasem nie Twoj plusik Mam kilka fotek jeszcze jego [ wiadomość edytowana przez: SeBa89 dnia 2006-12-04 20:12:19 ]



Czekaj czekaj - czy to nie Ty robiles przypadkiem fotki alu i napisu 1.4 GTi ?? Jesli tak to ladnie prosze o zapodanie tych fotek - odezwe sie na priva
  
 
Apropo fotek to jeszcze udalo mi sie wygrzebac kilka mojego:
z ,,prawie jak Wars" Fiestą szwagra



Przymierzalem tylko

Więcej fot wkrotce...Pozdrawiam



[ wiadomość edytowana przez: SeBa89 dnia 2006-12-07 20:28:48 ]
  
 
Witam dawno nie zagladalem tu wiec warto odswiezyc watek.Furka niedawno osiagnela magiczny przebieg 100 tys km wymienione zostaly:
-paski klinowe
-filtr powietrza
-filtr gazu
-świece NGK
-przewody WN
-błotochrony (chlapacze)z przodu bo popekaly
-wentylek na jednym kole bo powietrze spierdzielało
Fura smiga OK.Pozdrawiam
  
 
pogratulować ładnego plusika...

zajefajny ten wiśniowy na pierwszej fotce....heh polski ever green
  
 
Cytat:
2007-03-31 18:05:10, kami2lo pisze:
zajefajny ten wiśniowy na pierwszej fotce


Za mało powiedziane. Wisienka śmiga, że aż miło - miałem okazję chwilę z nią obcować.

Seba jestem pełen podziwu dla Ciebie. Niedoścignięty ideał plusa, hehe.
  
 
w mojej mieścinie śmiga taki żółciutki śliczny no miodzio
niech ja go dorwe na mieście kiedyś z aparatem uuu opstrykam z kazdej strony
  
 
Zamontowalem nowe radio http://img528.imageshack.us/my.php?image=dsc04539wh8.jpg Sony CDX-GT210-dzwiek geniusz.Stan licznika 104 tys.Pare fotek wrzuce pozniej
  
 
Dawno nie pisalem na tym forum w tym watku a sporo sie zmienilo w autku:
Doposazylem auto stylizując na najbogatszą wersje wyposazeniową:
-centralny zamek Mera Błonie
-elektryczne szyby przednie
-elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka
-wygluszenie tylnej czesci pojazdu akumatami bitumicznymi
-wymiana głosnikow i dolozenie tuby basowej
Niedlugo otrzyma rowniez fotele Inter Groclin Standard obszyte na nowo skórą eko i welurem.Aktualny przebieg 125tys. km Auto bezawaryjne,na bieżąco wymieniane płyny i czesci eksploatacyjne.
Aktualne fotki:




Pozdrawiam



[ wiadomość edytowana przez: SeBa89 dnia 2008-06-14 14:43:00 ]

[ wiadomość edytowana przez: SeBa89 dnia 2008-06-14 14:43:44 ]
  
 
jaki masz kolor podświetlenia "yoysticka" ?? tak z ciekawości pytam
  
 
Joystick mam podswietlony tak jak panel nawiewu na taki żółtawy bananek
  
 
Witam.Ladna wersja.Mozna jeszcze kupic dobry model,sam kupilem w sierpniu rocznik 98 atu plus z przebiegiem 52tys w b.dobrym stanie,foto w krotce.