JVC KD-SH77R - Pytanko ??? :D

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam radyjko takie jak w temacie i wyczytałem gdzieś, że może ono sterować dvd. Mógłby ktoś mi wytłumaczyć co i jak? Nie mam instrukcji, bo radio dostałem z autem. Co musiałbym ew. dokupić (nie licząc monitora) żeby odtwarzać dvd. W radiu są przyciski odpowidzialne za przewijanie, stopowanie, odtwarzanie, etc...

  
 
mam to samo pytanie tez mam możliwość sterowaniem źródłem dvd oraz tv i tez nie posiadam instrukcji do tego otorz modelu miałem dwa jedeno sprzedalem drogie zostało bez instrukcji


[ wiadomość edytowana przez: nomos dnia 2006-11-28 20:35:08 ]
  
 
No, więc jest nas już dwóch. WIE KTOŚ?
  
 
Nikt nie wie ?? -> UP <-
  
 
ja mam JVC ale troszke starszy modej i pomimo, że to radiomagnetofon (tylko kasetka) jest wtyczka... z tyłu do zmieniarki CD... i zego co wiem wystarczy tylko podłaczyć i powinno działać... moze u ciebie jest podobnie
  
 
z tego co sie orientuje jesli radio ma mozliwośc sterowania odtwarzaczenm dvd to z tyłu powinno byc wyjscie na odtwarzacz dvd albo wyjscie aux(o ile sie nie myle) a do odtwarzacza powinno sie podpiąc monitor i wszystko powinno działac
  
 
pewnie chodzi o sterowanie zmieniarką dvd... więc prócz monitora musisz kupić zmieniarkę. Przydałaby się instrukcja bo nie wiadomo czy obsługuje wszystkie typy zmieniarek... na stronkach producenta szukales?
  
 
czyli trza kupic sam odtwarzacz dvd i monitor