Tercel 1.3 87"

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
narazie tylko 3 fotki, ale wkrotce cos jeszcze dodam. zapraszam do wpisywania komentarzy

co prawda juz bylo w innym temacie, ale lubie to zdjecie (lato 94')




a 2 kolejne wczoraj robione... auto bylo nie umyte ale prosze nie krzyczec bo do pracy jechalem i tak przypadkiem byla okazja strzelic jakas fotke

zaloze sie, ze ktos niedlugo napisze tu o poczatkach ordzy na klapie

pamietam, ze ktos pytal o TEN znaczek na kierownicy
  
 
Witam

To ja pierwszy, bo ode mnie się wszystko zaczęło
W koncu fotka /ta srodkowa/ jakiejś przyzwoitej jakości. Jak będzie okazja to pstrykinij więcej fotek tak żeby można było obejżeć tojke z każdej strony bo to niezbyt często spotykany na drogach model..
Może być nawet brudna, nikt krzyczeć nie będzie

Pupa fajna
  
 
Przód prawie jak MisioWóz
  
 
Cytat:
2006-11-29 01:28:56, looqasch pisze:
Przód prawie jak MisioWóz



nooo dokładnie
W każdym razie super że kolega umieścił te zdjęcia w galerii i prosimy o WIĘCEJJJJJJJJJJJJ
Bardzo ciekawi mnie środek tego autka. Ja takiej Toyki na żywo jeszcze niestety nie widziałam...
  
 
tez chce od środka

bo z zewnatrz jest ok
i nikt nie mówi o rdzy na klapie

  
 
No jest rdza a mnie bardziej ciekawi to czy kolega będzie coś z rudą robił?? Jakie ma plany odnosnie tego autka?? Kolega misiek robi Carni na błysk więc ciekawi mnie ta kwestia
  
 
Cytat:
2006-11-29 19:02:55, madzia_83 pisze:
No jest rdza a mnie bardziej ciekawi to czy kolega będzie coś z rudą robił?? Jakie ma plany odnosnie tego autka?? Kolega misiek robi Carni na błysk więc ciekawi mnie ta kwestia


Misiek chyba olał Cari bo nie robi nic
Chyba go przeraził ten widok i dał sobie spokój


A tu na klapie ja nie widzę rdzy ale domyślam się że od wewnątrz to jest napewno....tak jak to było u mnie okropny widok
  
 
Cytat:
2006-11-29 19:02:55, madzia_83 pisze:
No jest rdza a mnie bardziej ciekawi to czy kolega będzie coś z rudą robił??



no z ta rdza nie jest chyba az tak zle to, ze nie myje go za czesto nie znaczy, ze o toyke wogole nie dbam ale na razie moim najwiekszym zmartwieniem sa amrotyzatory... jak narazie nikt niema tego typu a spieszno mi je wymienic

Cytat:
Jakie ma plany odnosnie tego autka?? Kolega misiek robi Carni na błysk więc ciekawi mnie ta kwestia



wlasnie ogladalem autko Miska. wielka szkoda. taki ladny wozik... pamietam jak moja tercelka tez pare lat temu byla nieco stuknieta az zal bylo spojrzec ale dzieki kuzynowi w koncu ja poskladalismy po paru tygodniach

btw.
moze w niedziele znajde chwile zeby przygotowac do publikacji reszte fotek z tamtego aparatu
  
 
Cytat:
2006-11-30 18:26:14, vrainas pisze:
wlasnie ogladalem autko Miska. wielka szkoda. taki ladny wozik...



ale to juz historia
teraz carii jest juz ok
  
 
Za to moja jest teraz w stanie rozpadu
  
 
Cytat:
2006-11-30 18:26:14, vrainas pisze:
ale na razie moim najwiekszym zmartwieniem sa amrotyzatory... jak narazie nikt niema tego typu a spieszno mi je wymienic





http://www.nagengast.pl/kontakt.html
http://www.mebus.pl/

Oba w Gdansku. Mebus we Wrzeszczu, a Nagengast na Siedlcach
Oba sa bardzo dobre. Ale Mebus suuuper




Acha. Jeszcze Stacja Oslugi samochodow japonskich (moj machanik ) ul. Schuberta 2A tel (05 302-68-01
Wlasciciel rozumie zabytkowe samochody

[ wiadomość edytowana przez: Czeslaw1950 dnia 2006-12-01 15:29:44 ]

[ wiadomość edytowana przez: Czeslaw1950 dnia 2006-12-01 15:35:42 ]
  
 
Cytat:
2006-11-29 19:37:45, looqasch pisze:
Misiek chyba olał Cari bo nie robi nic Chyba go przeraził ten widok i dał sobie spokój





Zobaczycie, jak sie wezmę to pełną parą. Najważniejsze że mam już komplet części

Cytat:
rsuhy:
ale to juz historia
teraz carii jest juz ok



Potwierdzam
  
 
Cytat:
2006-12-02 11:10:50, MisiekII pisze:

Zobaczycie, jak sie wezmę to pełną parą. Najważniejsze że mam już komplet części


Tylko chęci brak
  
 
Cytat:
2006-12-03 17:21:22, looqasch pisze:
Tylko chęci brak



Zaplecza
  
 
Czeslaw1950, dzieki zainformacje bo na googlach dopiero dzis znalazlem :/ wczesniej nie bylo dokladnie tego typu a jak byly to przednie ;( jutro sie zaczyna tydzien wiec bede dzwonil do tych firm...
  
 
okej. mam juz 2 ostatnie fotki, ktorych ostatnio nie wrzucilem. obiecalem, ze postaram sie pokazac je w niedziele i udalo mi sie




jak widac po prawym blotniku i zderzaku toja byla nieco stuknieta ogolnie jest troszke obstukana, ale to moj pierwszy samochod i na dodatek stoi pod blokiem
niedlugo zamierzam dopasowac pare rzeczy na przodzie bo narazie to brzydko wyglada...
a, wnetrza nie mam tylko kierownica to co wczesniej wkleilem... jak wyglada? ogolnie niezbyt wysokiej jakosci plasiki, skoropodobne zaglowki... dominuje braz i taki jasny szary. dywaniki mam gumowe. czarne

[ wiadomość edytowana przez: vrainas dnia 2006-12-03 23:57:52 ]
  
 
Cytat:
2006-12-01 15:22:24, Czeslaw1950 pisze:
http://www.nagengast.pl/kontakt.html http://www.mebus.pl/ Oba w Gdansku. Mebus we Wrzeszczu, a Nagengast na Siedlcach Oba sa bardzo dobre. Ale Mebus suuuper Acha. Jeszcze Stacja Oslugi samochodow japonskich (moj machanik ) ul. Schuberta 2A tel (05 302-68-01 Wlasciciel rozumie zabytkowe samochody [ wiadomość edytowana przez: Czeslaw1950 dnia 2006-12-01 15:29:44 ] [ wiadomość edytowana przez: Czeslaw1950 dnia 2006-12-01 15:35:42 ]



dzieki za namiary. narazie czekam na MK Service z Elblaga... facet twierdzi, ze chyba beda wiec poprosilem zeby zamowil no i cierpliwie czekam... bede informowal o sytuacji kiedy cos sie bedzie dziac... moze nawet przeniose ten watek do nowego tematu?
  
 
ładna furka... rzadkość, rzadkość

zrób jej na wiosnę dobrze, tj. zakonserwuj, wypucuj, zapodaj jakieś wypasione kołpaczki z epoki... i będzie gites

pzdr
  
 
Cytat:
2006-12-07 15:55:27, marcinm pisze:
ładna furka... rzadkość, rzadkość zrób jej na wiosnę dobrze, tj. zakonserwuj, wypucuj, zapodaj jakieś wypasione kołpaczki z epoki... i będzie gites pzdr



na wiosne zapewne wroce do alufelg, wiec kolpaki sobie jednak odpuszczam. zresztra nie przepadam za nimi. jeden zgubilem, pare sie polamalo. pucowanie oczywiscie. jak zwykle na wiosne bedzie slicznie blyszczec
dzieki za pozdrowienia
  
 
Jak na swój wiek to trzyma się naprawdę fajnie no i jest wyjatkowa, praktycznie niespotykana. Porobić parę drobiazgów, umyć i będzie lux