GDZIE SĄ GŁOŚNIKI W TOYCE COROLLCE E 10-TYŁ

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam Toyotę Corollę 94.Chcę zamontować w niej mp3,które zostawiłem sobie po sprzedaży wcześniejszego auta, ale nie wiem gdzie są głośniki w tyle. Kable wychodzą, ale jak idą nie wiem. Z tyłu nie ma nigdzie głośników, ani seryjnego miejca gdzie mogłyby być zamontowane. PLIIIIIIIZ HELP. Z góry dzięki.
  
 
to mozliwe ze ich nie ma Nie pamietam jak wyglada tył tej corolli ale jezeli nie ma nigdzie maskownic ani miejsc montazowych na głosniki to mozliwe ze poprostu producent nie przewidział takiej opcji
  
 
Też tak myślałem, ale z kokpitu wychodzą oryginalne kostki ISO. Jedna od zasilania, adruga od głośników: w drzwiach i z tyłu. Więc kable są pociągnięte, ale nie wiem gdzie
  
 
Znalazłem! Z tyłu, w bagażniku są plastikowe boczki. Jak się złoży oparcie jest dojście do wkrętów, które je trzymają, po jednym na każdej stronie. Jak się je odkreci to trzeba przy użyciu siły boczki wypiąć. Ja miałem kostki od głośników przypięte do karoserii. Z lewej strony jest światełko do podświetlania bagażnika, jak się je całe wyciągnie to też widać kostkę z lewej strony.
  
 
Znalazłem! Z tyłu, w bagażniku są plastikowe boczki. Jak się złoży oparcie jest dojście do wkrętów, które je trzymają, po jednym na każdej stronie. Jak się je odkreci to trzeba przy użyciu siły boczki wypiąć. Ja miałem kostki od głośników przypięte do karoserii. Z lewej strony jest światełko do podświetlania bagażnika, jak się je całe wyciągnie to też widać kostkę z lewej strony.
  
 
no dobrze ale ktoredy te głosniki maja grac skoro nie ma z tyłu zadnych kratek ktore pozwalały by sie dzwiekowi przedostawac do wnetrza?
  
 
No właśnie nie wiem. dla mnie to też bez sensu. Niby na boczkach plastikowych ( po bokach tylnego oparcia) są wstawione ,chyba oryginalne, takie wkładki z zagłębieniami. Może tam w innych wersjach są kratki lub coś w tym stylu, ale te wkładki są małe. Naprawdę nie wiem. Ale kostki są, może z instalacją lecieli we wszystkich wersjach na jedno kopyto?