Czy to dobra zabudowa i czy jest z nia wszystko Ok?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,złozyłem sobie niedawno skromny zestawik CA i gra to przecitnie a nawet marnie,nie wiem czy coś jest nie tak czy co sprawdzilem wszystkie polaczenia/podlaczenia kabli i sa wporzadku,rozne ustawienia wzmacniacza i radia i dalej to samo,nie mam pomyslow co moze byc nie tak?

Zestawik to:
Clarion dxz-558
wzma. MRS-4100V
Zestaw przedni Magnat Classic 216
Sub. na głosniku 30 cm phonocar Y-line

wszystko podlaczone pod wzmaka,cała okablowanie nowe od Aku i do glosnikow,ma ktoś jakieś pomysły,moze ja zbyt wiele oczekuje?

[ wiadomość edytowana przez: ddomi dnia 2006-12-08 01:35:35 ]
  
 
w sumie zestawik nie głupi ale tak na forum ciężko znaleźść przyczynę jeśli chcesz to moje gg odezwij się to może coś poradzimy 4545532 pozdrówka
  
 
Dzięki za odzew,w sumie pozbyłem sie radia które i tak nie było winne i obstawiam jeszcze wzmaka lub poprostu ten system przedni jest do d..,kabelek RCA mam porzadny Phonocara,jak zakupie jakiegos graja bede kabinował,pozdrawiam.

P.S. Poluje teraz na wzmaka audison-a.

[ wiadomość edytowana przez: ddomi dnia 2006-12-14 23:31:34 ]
  
 
Witam
Ja Kolego posiadam jednostkę sterującą Pioneer 6500r do tego wzmaka HIFONICS(made in USA POLECAM!!!) 2 głośniczki zprzodu w dzwiach(3FOCAL)16,5 cm do tego 2 sopranki w słupkach tej samej firmy i suba(obudowa zamknięta 50L) z głośniczkiem clariona 32cm ws coś tam wszystko podpięte pod wzmaka i zamknięte w małej ibiziee prawdziwy odlot głowy(łeb chce urwać a zarazem czysto gra polecam wzacniacze tej firmy robią niesamowitą robotę
  
 
a co dokładnie gra nie tak?? Fakt faktem nie jest to sprzet najwyzszych lotow wszystko zalezy czego oczekujesz
  
 
Zestaw przedni gra naprawde kiepsko,sub jako tako,teraz myśle nad upgradem wszystkiego:

Radio:pioneer deh-6800 ? (clarion dxz-558 gral lepiej niz alpine 9848 ale nie przypadly mi oba do gustu w przeciwienstwie do np. pioneera deh-4700 ;D )
Wzmak:mysle jeszcze(u-dimension jr.4300,audison srx4,audiobahn A4004T,Axton c508,carpower wanted 4/320,POWER ACOUSTIC,audiosystem twister F4 600...)moze cos innego ?
SubowerBass PBP-B12 BassBox ?
Zestaw przedni:tu tez dlugo by wymieniac.. (PowerBass,tec,raibow,focal...) cos innego jaki model ?

Nad wszystkim mysle,budrzet tez nie jest nie wiadomo jaki,jakies inne propozycje ?,pozdrawiam .
  
 
Wzmacniaczyk u-dimension, moim zdaniem najlepszy wybór z tych co podałes Do dzwieku audisona trzeba sie przyzwyczaic i go polubic Nie wszystkim on odpowiada wszystko zalezy jaka muzyke preferujesz Do techno i rapu polecam cos z tych zestawikow u-PB PACK
  
 
No więc maly upgrade

Jest: u-dimension glow 4075
proa simplex

teraz mysle nad radiem ?

[ wiadomość edytowana przez: ddomi dnia 2006-12-22 01:05:38 ]
  
 
radio to spokojnie pociagnie Mysle ze nie powinienes nazekac