Moj super-specjal part two

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Image Hosted by ImageShack.us
  
 
tak wiec teraz bedzie wygladal moj samochodzik;ciemny grafitowy metalic z palety barw alfy plus 50-cio letnia akrylowa biel na masce i dachu. przypuszczam tez,ze moge zostac skrytykowany za jakies tam nasladownictwo,ale najwazniejsze jest to,ze drugiego takiego auta nie znajdziecie!wielkie pozdro panowie!!!
ch...ra poszedl lacznik miedzy skrzynia,a walem!a nowy byl,od poldka za 25 zeta kupiony

[ wiadomość edytowana przez: andrzej131 dnia 2006-12-09 18:04:03 ]
  
 
  
 
panowie!Ani krytyki,ani okrzykow zachwytu?co z wami?na tym forum odbyla sie wlasnie ogolnopolska premiera!
niedlugo nastepne zdjecia
  
 
Mi sie podoba. zapodaj wiecej fotek. Ile kosztowala cie blacharka?
  
 
czadowe kubelki.troche nie pasuja do retro stylu ale czadowe
  
 
wypas kubly super
daj wiecej zdjec to bedzie wiekszy zachwyt
  
 
fiu fiu
  
 
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us
[ wiadomość edytowana przez: andrzej131 dnia 2006-12-10 10:01:58 ]

[ wiadomość edytowana przez: andrzej131 dnia 2006-12-10 10:10:01 ]

[ wiadomość edytowana przez: andrzej131 dnia 2006-12-10 10:18:11 ]

[ wiadomość edytowana przez: andrzej131 dnia 2006-12-10 10:24:48 ]

[ wiadomość edytowana przez: andrzej131 dnia 2006-12-10 10:31:13 ]

[ wiadomość edytowana przez: andrzej131 dnia 2006-12-10 10:36:14 ]
  
 


Fajne autko,kubly sa super tylko te niebieskie wstawki w nich mi sie niepodobaja.Pozatym autko w swietnym stanie i jest na co popatrzec.Gratulacje
  
 
jako ze konstruktywna krytyka cenniejsza jest od najpieknieszych zachwytow powiem co nieco od siebie. Poszukaj obudowy kolumny kierownicy od speciala (kwadratowa srednio pasuje do okraglej kierownicy), zderzaki chromowane wygladalyby lepiej (wiem, nie latwio to zdobyc). Wskazowki w zegarach na jeden kolor a najlepiej cale zegary z obrotkiem. No i tylne nadkola jakos mi nie podchodza, pozatym jest ok
  
 
racja,racja!
a czy takie zegary z obrotomierzem pasuja na wtyczki?
a ile to by bylo trzeba na nie wylozyc i gdzie nabyc takowe?
  
 
Przyjedziesz do Wawki to dostaniesz za darmo
  
 
Cytat:
2006-12-10 17:23:29, andrzej131 pisze:
racja,racja! a czy takie zegary z obrotomierzem pasuja na wtyczki? a ile to by bylo trzeba na nie wylozyc i gdzie nabyc takowe?



na wtyczki pasuja, trzeba poskladac ze specialowskich i tych niowszych jedne ale podlaczenie jest "plug & play"
  
 
mam chec zamontowac halogeny do mojego bolidu.
ale pytanie jakie;czy jakies nowoczesne pod zderzak,czy takie duze,okragle,żółte i stylowe pod zderzak?Czy ktos ma jakas pomocna wizje?a sumie to jak sie podlacza halogeny?
  
 
Jakie to ci nie powiem, pójdź do sklepu z kumplem co ma oko i dobierz, a podłącza się tak, że bierzesz przkaźniki, łączysz je z halogenami, a z drugiej strony z zasilaniem z aku i podłączasz również do przełącznika na desce rozdzielczej, co masz wolny (jak nie masz, to musisz jakiś przełącznik bistabilny zainstalować)
  
 
biale ma sie jak piesc do nosa... bez urazy nie podoba mi sie
jak czarne lakierki z bialymi sznurowkami


[ wiadomość edytowana przez: trez dnia 2006-12-15 15:25:37 ]
  
 
dzis bylem na pewnym szrocie i dalem zaliczke na crome turbo '88r.za tydzien jade tam laweta po odbior.croma troche stala,jest ogolnie poniszczona.nie mogli znalesc nawet kluczyka do niej,ale rozebralem obudowe przy kierownicy i na krotko zapalila.mialem nawet swoj aku.na zimnym bylo troche niebieskiego dymu.ale zaraz benzyna sie skonczyla i nie moglem nawet jej zagrzac,zeby przygazowac.zdjalem rure z turbiny i jakby w porzadku;kreci sie i luzow za bardzo nie wyczulem.na liczniku 212 tys.olej na bagnecie byl w normie
jak sie troche ociepli zaczynam rzezbe;nieewiem czy na wtrysk,czy na gaznik jeszcze,ale raczej na wtrysku .
takze pewnie bede zasypywal Was gradem pytan.pozdrawiam
  
 
z walkami balanlsujacymi ten silnik?
  
 
.wiem,ze takie walki byly,ale niewiem jak to rozpoznac
w sumie silnik jak zapalil to pracowal nawet rowno.ma miejsce na rozdzielacz w kopulce.

i pytanie o hamulce;oczywiscie przednie beda pasowac?
a tylne tarczowe?