Polonez Caro 1.6GLI - rocznik 1997

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
to jak w temacie polonez caro 1.6 GLi Abimex,wcześniejszy kolor był zielony metalik,ale auto po wcześniejszym właścićielu nie bylo dbane ale to się skończyło gdy zrobilem prawo jazdy a włascicielem był mój tato mam zdjęcia przed lakierowaniem,w trakcie i obcny ,polonez ma obecnie przejechane 215000km bez remontu na silniku tylko wyiana pasków,oleju i itp.Autem jeźdze tylko na benzynie.Teraz auto obecnie u znajomego na poprawki lakiernicze takie jak dzwi listw wymiana tylnego lewego blotnika i klape fotki pokaże wkrótce

to jest moje autko w orginalnym i nie powtarzalnym kolorze





Dąże do takiego wyglądu auta ale ostatnio wpad mi pomysł aby buda auta byla dwukolorowa



ale juz powoli zmieniam wygląd auta a zaczynałem od lakieru,teraz od przyciemninych szybek oprócz przednich dzwiach i pomalowanie lamp i kierunków przednich na czarno zdjęcia w krótce

[ wiadomość edytowana przez: GDA dnia 2006-12-13 10:01:42 ]
[ powód edycji: porządek ]
  
 
Jeśli już chcesz coś robić, to zrób tak jak na VT, tylko bez:
kręconych progów (proste do polozena pasują), braku klamek, lamp tylnych w dziwnym kolorze. Kierunki zostaw takie jakie są.
Ale i tak najlepiej byłoby go zostawić w oryginale i najwyżej zająć się stroną techniczną.
Strona techniczna, czyli gleba, silniczek jakiś mocniejszy, ładne felgi z rantem.
  
 
Sory, ale takim samochodem nie zdobędziesz uznania w tym klubie. Zostaw go w oryginale i zamiast robić z niego cudaka, lepiej zbieraj na remont silnika czy nowe opony. Nawet w PTK, gdzie dążą do zmian w samochodzie, taki numer, jaki ty szykujesz, nie przejdzie.
  
 
Ogolnie ten VT fajnie wyglada mi sie podoba Tylko białe lampy i kierunki dac i bedzie ok Tylko skad wezmiesz takie fele

[ wiadomość edytowana przez: SeBa89 dnia 2006-12-10 11:05:27 ]
  
 
Kupi sobie felgi a co on zrobi z autem to jego sprawa mi się podoba ten VT klamki tylko bym zostawił w spokoju a tak działaj tylko żebyś nie zrobił rakiety z zewnątrz a pod machą serja
  
 
Eeeee, po takim tjuninku nie będzie się komponował ten wypaśny, aerodynamiczny bagażnik dachowy.
Zastanów się 5 razy, a jak wyjdzie Ci, że warto, to 6 razy.
  
 
Hej bystra woda, bystra wodzicka....!!! He He Sali85 blisko masz do gór więc Ci zaśpiewałem. Jeśli tak poldzia przerobisz to będzie miał kosmicznego powera
  
 
Biało-czerwone lampy, białe boczne kierunki, klamki, lusterka pod kolor i czarne słupki B i C. Będzie mniej wiejsko. Kolorek loozik.
  
 
autko przerobił mi kolega z POLONEZ TUNING KLUB vt jak by wyglądał jako plus co do klamkek to myśle o braku z tylu a z przodu plusowskie ,a tu mam poloneza który mi się podoba wyglądem tak bede chciał kiedyś wylakierować auto ale zostawiając zielony dołem fotka >>>


[ wiadomość edytowana przez: GDA dnia 2006-12-13 10:02:50 ]
[ powód edycji: link ]
  
 
Coraz bardziej szkoda mi tego Poloneza. Mijasz się z celami FSOAK.
  
 
narazie to są plany to nie musisz się obawiać
powiem tobie że polonez ma ładny kształt ale to mi jeszcze nie wystarcza i dlatego ...

Cytat:
2006-12-10 15:05:35, kaovietz pisze:
Eeeee, po takim tjuninku nie będzie się komponował ten wypaśny, aerodynamiczny bagażnik dachowy. Zastanów się 5 razy, a jak wyjdzie Ci, że warto, to 6 razy.


co do bagażnika to po takiej przeróbce to bagażnika bym już nie zakładał




[ wiadomość edytowana przez: GDA dnia 2006-12-13 10:03:12 ]
[ powód edycji: porządek ]
  
 
Sali85- nie przejmuj sie- niektórzy nie uznaja wizualnie zrobionych aut z seryjnym ohv, ani samochodów które z zewnatrz wyglądaja na złom w celu lepszego zaskoczenia a sa wyposarzone w mocne silniki Jest tez pewna grupa osó bktóre tylko pisza... Wiem gdyz ten temat przerabiałem niedawno osobiscie .
  
 
Dzięki! Powiem, że mi dużo zależy na wyglądzie i wiem po sobie, bo po prostu wstydziłem się wcześniej jeździć takim RZĘchem, ale po lakierowaniu to jestem zadowolony i tak oka już nie drażni. Wizualne przerabianie to coś najlepszego co może być, ale nie na wioche, bo wieś tuning to mój wróg. Mi zależy na stylistyce i tobie pewnie to samo, kolego.



[ wiadomość edytowana przez: OLO dnia 2006-12-10 22:50:29 ]
[ powód edycji: ORTO ]
  
 
witam
Sali 85-gratuluje pomysłów na autko - pełny resopect za pomysłowość(z małym wyjątkiem tak jak już wcześniej było zauważone -zmień progi na proste lub też na takie z poziomymi przetłoczeniami-coś bardziej kanciastego i płaskiego),sam jestem maniakiem przeróbek i niedługo mam nadzieje ze zaprezentuje swojego poldka-po moich stylistycznych przeróbkach.
A co do przerabiania poloneza i dbania o auta spod znaku FSO to mam takie moje skromne zdanie że:
- poprostu są ludzie którzy kochają orginalnośc -i dbają oto by ich auto było w jak najlepszym stanie i wpełni orginalne-i szacunek im pełny za ich starania
- są też ludzie dbajacy o auta i przerabiający je -też moim zdaniem należy im się za to pełny respect -oczywiście jeśli nie robia wiochy
- a są też niestety ludzie którzy kupuja poloneza by go zajeździc lub potraktować jak kupe złomu lub ciągnik-sami oceńcie ich działania,i sami ich nazwijcie
pozdrawiam
  
 
Jak na tjuning całkiem nieźle - pisze o projekcie VT.
Zwolennikiem wprawdzie takich zabaw nie jestem ale ten jest do zaakceptowania - tylko te szyby zrobiłbym o niebo jaśniejsze.
Czytaj - tylko lekko na jasny zielony przyciemnił.
  
 
respekt to bedzie jak toto zobacze w realu.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."