DB-TRONIC 6605

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam!!
ma ktos moze takie radio??
ciekawia mnie opinie, co o nim sadzicie??
czy to tak jak medion i dalco syf??
klik
  
 
Zauważ że wpisując to w przeglądarce wyskakują strony z aukcjami zamiast oficjalna strona producenta... to nie świadczy za dobrze.
  
 
a nie sorki... miałem włączone wyszukiwanie tylko w Polsce
ale i tak jakoś mnie nie przekonuje... wolałbym coś marki której nie trzeba się zastanawiać czy jest dobra
  
 
mialem u siebie kiedys przez 1h radyjko za 200zl . . cd/mp3/slot na karty pamieci . . zadnej znanej firmy . .
wygladac moze i wygladalo efektywnie, ale nic poza tym . . zero bassu, zero czystosci dzwieku . .
  
 
No niestety BUBEl to najlepsze określenie tego radyjka, chociaz kumpel ma taki sprzęt już od 3 lat i gra do dzisiaj, no powiedzmy prawie jak gra. To są radyjka dodawane w supermarketach na zachodnią granicą do opon zimowych jako bonus, nie warte nawet połowy tych pieniedzy, a jak się popsuje to nikt tego nie naprawi.

Za te pieniądze poszukaj używki najlepiej CD, albo dozbieraj jeszcze troszke keszu.

pozdro
 
 
zakup takiego radia nie ma sensu bo dokładając jeszcze 50 zł mozemy kupij juz firmowe radio o niebo lepsze od tego
  
 
dzieki wszystkim!!
a w jakiej kolejnosci byscie uklasowali te marki od najlepszej do najgorszej...
Alpine
Blaupunkt
Clarion
JVC
Kenwood
Panasonic
Philips
Pioneer
Sony
  
 
1.Alpine
2.Clarion
3.JVC,Kenwood,Pioneer
4.Blaupunkt,Sony
5.Philips
6.Panasonic(moim zdaniem straszny bubel)

tak to by mniej więcej wyglądało według mnie(oczywiscie to tylko moje zdanie)
  
 
wszystko zależy od konkretnych modeli konkretnych marek... nie można aż tak generalizować... na pewno każda z tych marek będzie lepsza niż DB-Tronic
  
 
Moim zdaniem taka jest kolejność, ale tak jak napisał kauczuk-krk zależu od modelu...

JVC
Clarion
Alpine
Blaupunkt
Pioneer
Kenwood
Sony
Panasonic
Philips
  
 
a co powiecie na te modele??
ktory lepszy??
klik1
czy
klik2
  
 
radyjka sa porównywalne, idź najlepiej do jakiegos media albo innego marketu i posłuchaj, obadaj obsługe etc, który będzie Ci bardziej pasowal to kupisz.
Słuchałem ich tylko w sklepie i jak dla mnie jvc lepszy
 
 
niestety nie moge sie zgodzic na stawianie w jednym rzedzie firmy blaupunkt i sony ... posluchajcie obu radyjek w podobnym przedziale cenowym to na sony nie popatrzycie nigdy wiecej ... poza tym wystawianie firmy JVC ponad alpine czy clariona to jakas kpina
z tych co podaliscie proponuje

Alpine
Clarion
Blaupunkt, Pioneer
JVC, Kenwood
Sony
Panasonic
Philips

Ale to moja opinia, a co do JVC w kategorii Jakosc/Cena faktycznie wyglada bardzo ciekawie ... ale nie oszukujmy sie ... na tle markowej konkurencji nie jest juz tak slodko
  
 
Cytat:
2006-12-11 16:56:40, Pre100n pisze: Ale to moja opinia, a co do JVC w kategorii Jakosc/Cena faktycznie wyglada bardzo ciekawie ... ale nie oszukujmy sie ... na tle markowej konkurencji nie jest juz tak slodko


tak ale przeciez nie mozemy porownywac radia JVC za 300zl z alpine za 1000
za 300 zl to mozna kupic alpine ale kasetowa
  
 
Znowu te wasze dziwne wywody na temat biednych radyjek.

Jak dla mnie to taka klasyfikacja to bzdura, nie dośc że nie bierzecie pod uwage klasy sprzętu i konkrzetnych modeli, to jeszcze nie zwracacie uwagi na ceny, a najwazniejszy jest stosunek cena/jakość

Wracając do tych radyjek, niewykluczone a nawet pewne jest że ta alpinka na kasety potrafi lepiej zagrać niż te nowe budżetowe mp3.

Zróbcie klasyfikacje konkretnych modeli w konkretnym zakresie cenowym, bo dyskusja na temat "która firma lepsza" jest bezcelowa
 
 
kolego radekbox ... twoje zapytanie brzmiala ... jakie sa twoim zdaniem najlepsze firmy (albo cos w ten desen) a nie jakie robia radia w najlepszym stosunku ceny do jakosci moja klasyfikacja dlatego skupila sie na wypunktowaniu firm o najwiekszych tradycjach i tych ktore robia najlepsze radyjka (alpinka) a nie najlepsze w stosunku do ceny (JVC) ... najlepsze oznacza najlepsze ... bez kompromisow
  
 
Cytat:
2006-12-12 16:01:12, Pre100n pisze:
kolego radekbox ... twoje zapytanie brzmiala ... jakie sa twoim zdaniem najlepsze firmy (albo cos w ten desen) a nie jakie robia radia w najlepszym stosunku ceny do jakosci moja klasyfikacja dlatego skupila sie na wypunktowaniu firm o najwiekszych tradycjach i tych ktore robia najlepsze radyjka (alpinka) a nie najlepsze w stosunku do ceny (JVC) ... najlepsze oznacza najlepsze ... bez kompromisow


niech Ci bedzie, ze moja wina
  
 
dobra wiec bedzie teraz wszystko z niemalze jednej ceny czyli:
Pioneer
pioneer
JVC
JVC
blaupunkt
blaupunkt
kenwood
kenwood

i teraz co powiecie na tematat tych radii, wszystkie z jednej polki cenowej, ale ktore waszym zdaniem jest najlepsze jakosciowo??
  
 
Cytat:
2006-12-11 19:25:40, radekbox pisze:
za 300 zl to mozna kupic alpine ale kasetowa


Powiem tak- jak sie wie czego szukac to mozna bardzo fajne radio wyrwac za 300zl i nie tylko Alpine.
Naturalnie bez mp3 i innych wodotryskow
Pozdrawiam
Kamyk
  
 
wszystkie radyjka sa mniejwiecej podobnej jakosci ... proponuje zebys przeszedl sie do media markt i pdsluchal sobie ktore ci sie najbardziej podoba ... ogolnie powiem tak ... kenwood ma problemy z dynamika ... pionek troche przebasowany ... jvc i blaupunkt w tej cenie bardzo poprawne, ale tak szczerze mowiac ... wszystkie te radyjka prezentuja zblizony poziom. Jesli po odsluchu nie bedziesz mogl sie zdecydowac ... wybierz to, ktore ci sie podoba i pasuje do stylu auta (podswietlanie, galeczki)