Wąskie caro>>>

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
O co chodzi z tym "Wąskim Caro" czy jest jakaś różnica jak sprwdzić czy ma się takie i czy to są te co ich najwięcej jeździ po drogach czy może nie...A i mam przy cofaniu lekkie przytarcia z tyłu ale poprzedni właściciel wymieniał całe hamulce z tyłu to może dlatego??? i czy to narmalne że jadąc w 4 osoby zrobiło sie nm 180km za równe 25zł???silnik czysty nikt nie grzebie oprucz normalnych wymian ale i to dbrzy mechanicy robią...Pozdro
  
 
Witam!!!
Ja tez mam "waskie caro"."Waskie Caro" to znaczy ze ma wezsze osie,kola sa tak jak by bardziej wepchniete do srodka samochodu czyli jednym slowem jak by patrzec z tylu wyglada jak jajo .Ale mozna poszezyc osie dodajac dystanse ja tak na probe zrobilem ale tylko z tylu dalem i czuc zoznice poldi lepiej trzyma sie zakretow ...A z tylu jak mowisz ze poprzedni wlascicel wymienial hamulce to moze oslana ci ocierac o kolo to taka blaszka wokol tarczy hamulcowej...A co ty zrobiles ze twoja maszyna tak malo pali ja to jak zaleje za 25 zl to jezdze jakies 90 km u mnie gaz kosztuje jakies 2.15 zl za litr ...

Pozdrawiam
  
 
...to zrozumiałem. Nic nie robiłem tak jak go kupiłem to nic nie grzebe bo z tego co wiem poldki dużo palą a jak mój mało pali to lepiej się silnika nie tykać i ustawień...jaka blaszka gdzie jej szukać??? Jak narazie ładnie idzie czysty silniczeka poprzedni właściciel bardzo dbał więc wszystko w czasie wymieniane no i blach jak na ten rok to zdrowe nic się nie sypie...A ile mniej więcej ten rok kosztuje bo niewiem czy mogłem przepłacić? Pozdro a gaz u mnie kosztuje 2.08zł

[ wiadomość edytowana przez: IIMHO_DK dnia 2006-12-11 16:09:19 ]
  
 
To jest taka oslona za tarcza hamulcowa mogla zostac przygieta,zobacz czy na feldze od srodka nie ma wlasnie przetarc od tej oslony jak sa to odegnij ta oslone delikaynie do srodka samochodu...Nie napisales jaki masz rocznik ale podejzewam ze masz 94-93...trudno mi powiedziec czy przeplaciles zalezy w jakim stanie jest ale tak srednio podejzewam ze z 2000zl-1500zl mozna dac ...A czy masz instalacje gazowa to tez wazne??....
  
 
1992rok Instalacja gazowa 1.6motor...Blacha po mojemu bardzo oki tylko w kilku miejscach wyszlo troszke rdzy ale juz zabezpieczone i pomalowane...Ale nic sie nie sypie nie wali silnik jak narazie igła.Pozdro
  
 
Ja mam rocznik 94...Silnik prawie rozsypany ale mam drogi i tez zyleta i suchutki ale w nim i tak bede generalke robil szlif,pierscienie,panewki,i co najwazniejsze to poprawie fabryke kanalow dolotowych , wylotowych i głowice ...Dzisiaj z kumplem sie scigalem ja Polonez 1,5 Gaznik benzyna on peugeot 309 1,9D na 1:4 mili na poczatku nie mial szans ale pod koniec mnie dopiro wziol, normalnie zdziwilem ze moj poldas tak potrafi ...Jak nie uda ci sie zrobic tych hamulcow to sie odezwij.............

Pozdro
  
 
Dzzisaj wezme się za te chamulce...Mój poldek ma dobry start ale potem troche trzeba czekać aż się bujnie czy może być tak że wcześniej był zmieniony most???
  
 
....Moze byc tak ze most byl zmieniany.Ale jezeli jakis dziadek jezdzil nim to pewnie nic nie ruszal...No na starcie poldki sa dobre ale na kolejnych biegach sa zajebiscie mulowate ...Sa dwa rodzaje mostow wolny i szybki.Szybkie byly wstawiane tak podejzewam do poloneza trucka.Szybki mial poprostu wieksze przelozenia...Jeszcze nie probowalem szybkiego mostu sobie zakladac ale podobno niezle mozna gume popalic i jest owiele lepszy start ...Sa i mnusy tego mostu jezeli wyjezdzasz w trase no i masz zamiar jechac powiedzmy jakies srednio 100 km/h to spalisz owiele wiecej .Pniewaz przy tej predkosci bedziesz mial wieksze obroty...
  
 
chamulców nie robiłem ale chyba to to trze jutro zdejme koło i to przygne...ale mam mały problem bo pekła mi ilnka od maski i niewiem jak ją otworzyć...hehe i nie dostane się do silnika no ale jest zaleta złodziej też silnika mi nie zabierze. Pomóżcie jeżeli wiecie jak otworzyć...Pozdro
  
 
prosze pomocy chłopaki pomóżcie musze otworzyć mache!!!
  
 
Proponuje wjechac na kanal i sprobowac z kanalu jak bedzie dojscie do zamka to bedzie dobrze odkrecisz go kluczem 10 ale raczej watpie ze ci sie to uda albo pociagac (wyrwac maske) mocno maske moze sie otworzyc ... A powiedz w krorym miejscu pekla ci linka????

Pozdrawiam
  
 
dzięki karpikus już nie potrzeba sam jakoś doszedłem i jakoś otwrzyłem ale w poldkach dojście to naprawde zaje***** jest do tego...Dziś wezxme się z chamule...Pozdro

[ wiadomość edytowana przez: IIMHO_DK dnia 2006-12-14 07:24:37 ]