Sony CDX-F7750S Co sądzicie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Czy to dobre radyjko, bo sprzedałem JVC KD-G 511 i dopłaciłem 100 zł i stałęm sie posiadaczem Sonego. Wiem, ze o Sony krazy ostatnio zła opinia, ale to model ze starszej serii i kupiony był w Anglii. W sumie dałem za nie 500 zł, opłacało sie?

P.S. Czy to radio mam koncówki MOSFET? Papiery bede mial dopiero w styczniu, bo sa w Anglii.
  
 
Cytat:
2006-12-11 10:57:46, dj_jim pisze:
Czy to dobre radyjko, bo sprzedałem JVC KD-G 511 i dopłaciłem 100 zł i stałęm sie posiadaczem Sonego. Wiem, ze o Sony krazy ostatnio zła opinia, ale to model ze starszej serii i kupiony był w Anglii. W sumie dałem za nie 500 zł, opłacało sie? P.S. Czy to radio mam koncówki MOSFET? Papiery bede mial dopiero w styczniu, bo sa w Anglii.



Ja tylko spytam czy warto było brać bez gwarancji?
  
 
Kupowac radio bez sluchaniai bez sprawdzania? Odwazny jestes...

A skoro juz kupiles, to po co pytasz o opinie? Ja myslalem ze sie pyta przed kupowaniem a nie po...
  
 
Nie ,nie, sa papiery i wszystko, to kupiłem od kolegi, przyjechal do Polski, i sam wiem, jak gra radio, ma pół roku, wszystkie papiery sa, tylko, ze w Anglii zostawił, zeby cła nie płacić. A radyjko wsadził do autka co nim przyjechal.
Pilot, pilot na kierownice, itp.
  
 
Cytat:
2006-12-11 11:12:21, _kruchy_ pisze:
Kupowac radio bez sluchaniai bez sprawdzania? Odwazny jestes... A skoro juz kupiles, to po co pytasz o opinie? Ja myslalem ze sie pyta przed kupowaniem a nie po...

  
 
Umcyk umcyk sialalalalalalalalalaaaaaaaaaaaaaaaaa bum bummmmm
  
 
Teraz zobaczylem nazwe watku.
Na poczatek napisze od razu NIE KUPUJ RADIA SAMOCHODOWEGO SONY !!
Wszystko tylko nie ta beznadzieja !! Sam mailem CDX-GT 500 kosztowalo 1200zl. sprzedalem za 250zl. w zeszlym tygodniu... bylo 3 razy w serwisie , a i tak nei dzialalo !! ila ja mialem z nim przygod ; mailme je niecale pol roku a w samohcodzie mzoe bylo w sumei miesiac czy dwa... po prostu tragedia !! caly czas sie cos w nim psulo !!
Firma Sony wg.mnie robi szmelc ..nie to co kiedys
  
 
Cytat:
2006-12-11 11:55:25, p_s_y_c_h_o pisze:
Teraz zobaczylem nazwe watku. Na poczatek napisze od razu NIE KUPUJ RADIA SAMOCHODOWEGO SONY !! Wszystko tylko nie ta beznadzieja !! Sam mailem CDX-GT 500 kosztowalo 1200zl. sprzedalem za 250zl. w zeszlym tygodniu... bylo 3 razy w serwisie , a i tak nei dzialalo !! ila ja mialem z nim przygod ; mailme je niecale pol roku a w samohcodzie mzoe bylo w sumei miesiac czy dwa... po prostu tragedia !! caly czas sie cos w nim psulo !! Firma Sony wg.mnie robi szmelc ..nie to co kiedys




Co do GT 500, to sie zgodze, mialem takie brac, ale sam kolego mi powiedzial, ze miał takie "coś" i apadał my cały czas mechanizm od wysuwania płyty.

Za późno juz kupiłe, cena 500 zł, moim zdaniem nie była zbyt wygórowana, a jest to model ze starszej serii, ktory mam nadzieje, ze nie bedzie sprawiał wielu problemów.
Fakt faktem gra duuuzo lepiej od JVC KD-G 511.