Buczace głośniki:(

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
siemano mam problem ze sprzetem kupiłem zmachol blaupunkta podłączyłem zgodnie z instrukcja ale gdzy auto jest na wolnych obrotach słychac dziwne buczenie w głośnikach tak jakby alternator zakłucał czy jest to mozliwe czy to jakas wada zmachola??
  
 
sprawdź masę na wzmacniazcu bo to główna przyczyna zakłuceń na wzmachu następnie sprawdź chincze czy mają dobry ekran i pamiętaj że jak prowadzisz przewody bo mniemam ze wzmaka masz w bagażniku to sygnałowe ida w jednym progu a prądowe + - w drugim. Często zdaża się tak że alternator zakłóca jeśli to nie przewody prądowe i chincze są też sprawne to intnieją do nich różnego rodzaju filtry ale to ostateczność
  
 
wszsytko sprawdziłęm i musze zastosowac ten filtr widocznie( nic nie pomogło nawet nowe kable założyłem i nic(
  
 
hym dziwna przypadłość jeśłi masz możliwość to sprawdź jaki prąd masz w obwodzie gdy auto jest na wolnych obrotach może coś nie tak ładuje bo to też może być przyczną żeby dobrze grało musi być (na wzmaku) w granicach od 12 do 14,4(optymalne) sprawdź sobie w instrukcji na jakim napięciu działa już działa może to wina słabego ładowania
  
 
sprawdz czy kable sygnałowe nie ida w poblizu kabli pradowych, czy wzmacniacz nie znajdyje sie w poblizu przewodów pradowych i odbiornikow oraz czy obudowa wzmacniacza nie styka sie z karoserią... ew mozesz jeszcze poprowadzic wyrównanie mas, wszelkie połaczenia musza byc czyste i pewne, łaczenie masy nie moze byc zabrudzone farbą, rdza, czy jakimis smarami.
  
 
jezeli masz wzmaka przykreconego od spodu w bagazniku to daj pod niego podkladke wielkosci wzmaka ze sklejki 1cm grubosci,kable zasilajace musza isc okoklo 15 -20 dalej od zasilajacych.jezeli tak jest to niepowinno byc zadnych brumków